Belintertrans-Lietuva, UAB

Kontaktinė informacija

Adresas: Naujojo Sodo g. 12, LT-92127 Klaipėda, Lietuva
Vieta uosto teritorijoje: ties krantinėmis Nr. -
Telefonas: +370 46 210 200
Faksas: +370 46 471 405
El. paštas: info@belinter.lt
Tinklalapis: www.belinter.lt

Veiklos aprašymas

Tarptautinis krovinių transportavimas ir ekspedijavimas

UAB „Belintertrans-Lietuva“ – tai jauna, tačiau aktyviai besiplečianti ekspedicinė kompanija, įregistruota LR juridinių asmenų registre 2010 metų gegužę.

UAB „Belintertrans-Lietuva“ steigėja yra Республиканское транспортно-экспедиционное унитарное предприятие „БЕЛИНТЕРТРАНС - транспортно-логистический центр“ – oficialus Baltarusijos geležinkelių ekspeditorius, teikiantis transporto ir ekspedicijos paslaugas pervežant visų rūšių krovinius neatsižvelgiant į apimtį ir nomenklatūrą, tai pat pavojingus ir negabaritinius krovinius NVS, Baltijos ir kitų užsienio šalių teritorijomis. Šiai bendrovei priklauso nuosavų riedmenų parkas (fitingines platformos, vagonus-automobilvežius, dengtus vagonus, cisternas, konteinerius ir t. t.), tai leidžia pagerinti teikiamų paslaugų vartojamąsias savybes.

UAB „Belintertrans-Lietuva“ turi patikimus ir stabilius sutartinius santykius su stambiausiomis ekspedicinėmis kompanijomis visose pasaulio regionuose, tai leidžia pristatyti krovinius „nuo durų iki durų“ bei teikti klientams pilną transporto ir ekspedicijos paslaugų kompleksą.

UAB „Belintertrans-Lietuva“ teikia visą logistikos paslaugų kompleksą, iš kurių pagrindinės yra:
 pervežimų kainos skaičiavimas;
 krovinių ekspedijavimas;
 konteineriniai pervežimai;
 riedmenų teikimas pervežimams geležinkeliu;
 krovinių pristatymas „nuo durų iki durų“;
 išankstinis muitinės informavimas;
 krovinių draudimas.

0

Renginiai