AB "Vakarų laivų gamykla" įmonių grupė įsigijo naują doką

2016 06 08

Birželio pradžioje, iš Juodkalnijoje įsikūrusios kompanijos „Adriatic Shipyard Bijela“, AB „Vakarų laivų gamykla“ įmonių grupė įsigijo plaukiojantį doką, kurį Panamax tipo laivų remontui naudos dukterinė įmonė UAB „Vakarų laivų remontas“. Doko ilgis siekia 235, o plotis 45 metrus. Tai didžiausias dokas Baltijos šalyse. Šio doko įsigijimas atveria naujas galimybes laivų remontui ir modernizacijos projektų įgyvendinimui.

Šio doko įsigijimas suteiks laivų remonto veiklai naujas konkurencines galimybes remontuoti ne tik maksimalių parametrų laivus, bet ir įsisavinti naujus rinkos segmentus, remontuojant specialios paskirties laivus: ledlaužius, žvejybinius laivus, naftos platformas aptarnaujančius laivus ir kt.“, - teigė AB „Vakarų laivų gamykla“ generalinis direktorius Arnoldas Šileika.

Doko įsigijimas, tai Malkų įlankos infrastruktūros plėtros įgyvendinimo programos dalis, kuri bendradarbiaujant su Klaipėdos Valstybinio Jūrų uosto direkcija startavo dar 2015 metais. „Šios programos įgyvendinimas atveria kelią naujoms investicijoms, naujam laivų remonto mastui ir uosto krovai. Be to, pagerins Malkų įlankoje įsikūrusių kompanijų navigacines sąlygas“, - teigė p. A.Šileika.

Papildoma informacija

UAB „Vakarų laivų remontas“ yra viena iš trijų koncernui BLRT Grupp priklausančių laivų remonto įmonių. Kartu su „Tallinn Shipyard“ ir „Turku Repair Yard“ ši laivų remonto įmonių grupė tapo Baltijos jūros regiono lydere laivų remonto bei modernizacijos srityje. Visos trys laivų remonto įmonės šiuo metu operuoja vienu sausuoju doku ir 8 plaukiojančiais dokais. Naujas pirkinys tapo devintuoju ir didžiausiu doku.

Daugiau informacijos:

Jolanta Toliušytė | Komunikacijos vadovė
AB Vakarų laivų gamykla, įmonių grupė
el. paštas jolanta.toliusyte@wsy.lt | www.wsy.lt
Apklausa
X apklausa