"KLAIPĖDOS NAFTOS" FINANSŲ DIREKTORIUMI TAPO JONAS LENKŠAS

2018 06 04

Birželio 4 d. prie KN (AB "Klaipėdos nafta") komandos prisijungia Jonas Lenkšas, pradedantis eiti bendrovės Finansų direktoriaus pareigas.

J. Lenkšas turi patirties bankininkystės sektoriuje, o pastarąjį dešimtmetį patirtį kaupė tarptautiniu lygiu, dirbdamas su įmonėmis, plėtojančiomis veiklą tokiose rinkose kaip Latvija, Rumunija, Kazachstanas. Iki prisijungiant prie "Klaipėdos naftos" J. Lenkšas buvo atsakingas už "SMS-Eligita" grupės įmonių, susidedančių iš 7 įmonių, finansus, prieš tai rūpinosi "Arvi Agro" veiklos organizavimu Rumunijoje.

J. Lenkšo kompetencija apima įmonių veiklos valdymą ir įvedimą į rinką, verslo procesų analizę ir automatizavimą, pinigų srautų valdymą, finansų analizę, buhalterinės ir finansinės atskaitomybės konsolidavimą, skirtingų įmonių buhalterijų veiklos koordinavimą.

"Finansų sritis man puikiai pažįstama – per savo karjerą turėjau galimybę susipažinti su įvairių sektorių veiklos ir finansų valdymo specifika, pažinti kelių užsienio šalių mokestines aplinkas. Tikiuosi, kad mano turimos žinios bus vertingos tęsiant skaidraus ir atsakingo verslo praktiką "Klaipėdos naftoje" bei padės siekti ambicingų bendrovės veiklos tikslų", - pažymi naujasis KN finansų direktorius.

Pasak Mindaugo Jusiaus, KN generalinio direktoriaus, konkurso metu buvo sulaukta daug stiprių kandidatų, o sprendimą pakviesti J. Lenkšą į komandą lėmė jo orientacija į verslo efektyvumą bei stiprūs lyderystės įgūdžiai.

"Džiaugiuosi galėdamas pasveikinti J. Lenkšą KN komandoje. Mūsų organizacijai, siekiančiai ambicingų verslo tikslų, Jono patirtis veiklos efektyvumo didinimo, gamybos procesų automatizavimo bei skaitmenizavimo srityse, taip pat jo lyderystės įgūdžiai dirbant su tarptautinėmis, per nuotolį dirbančiomis komandomis, bus itin vertingi. Tikiu, kad prisijungiantis stiprių verslo kompetencijų finansų vadovas padės mums, veikiantiems itin konkurencingoje rinkoje, sustiprinti KN konkurencinius pranašumus bei reikšmingai prisidės siekiant geriausios įmanomos grąžos akcininkams", - pažymi KN generalinis direktorius.

Apklausa
X apklausa