"Klaipėdos nafta" išlaiko krovos augimą

2015 08 06

AB „Klaipėdos nafta“ šių metų liepos mėnesį perkrovė 3,8 proc. daugiau naftos produktų nei pernai per tą patį mėnesį, o krova per visus 7 mėnesius augo beveik 30 proc.

Palanki situacija naftos produktų gamybos ir prekybos rinkoje sudarė sąlygas bendrovės „Klaipėdos nafta“ terminaluose liepos mėnesį perkrauti 549 tūkst. tonų naftos produktų, t.y. 3,8 proc. daugiau nei pernai liepą.

Iš viso per septynis šių metų mėnesius į naftos terminalo talpyklas perkrauti 3.877 tūkst. tonų naftos produktų, o tai yra 28 proc. daugiau nei atitinkamu 2014 metų periodu.

„Šiemet jaučiame naftos produktų srauto iš Baltarusijos ženklų augimą, kurį sąlygojo ne tik palanki situacija rinkoje, bet ir mūsų bendrovės užmegzti verslo ryšiai su naujais klientais bei didesniu pritrauktų krovinių kiekiu, taip pat mūsų vieno iš didžiausių klientų – AB „Orlen Lietuva“ – gamybos intensyvėjimu“, - krovos rodiklius apibendrina Mantas Bartuška, AB „Klaipėdos nafta“ generalinis direktorius.

Suskystintųjų gamtinių dujų (SGD) terminalas liepos mėnesį išdujino ir į gamtinių dujų perdavimo sistemą patiekė 326 tūkst. MWh gamtinių dujų, o per septynis mėnesius – 2.966 tūkst. MWh.

Valstybei priklauso 72,32 proc. „Klaipėdos naftos“ akcijų.

Daugiau informacijos:
Indrė Milinienė
Tel.: +370 46 391 722
El.paštas: i.miliniene@oil.lt

Apklausa
X apklausa