Susijusios įmonės

Kitos įmonės

Aleksandrita, UAB

Paslaugos: Pagrindinė įmonės veikla – pramoninis tiekimas: didmeninė ir mažmeninė prekyba gumos gaminiais, sandarinimo medžiagomis, pastolių dangalais, techniniais audiniais, žaliavomis pramonei bei statybai. Bendrovė tiekia įvairių gamintojų, tokių kaip TEMAC, KLINGER, FRENZELIT, GARLOCK produkciją. Ypatingai didelis dėmesys skiriamas kiekvieno kliento poreikiams įgyvendinti, tai garantuoja nuolatinį bei kokybišką tiekimą, konkuruojančias produktų kainas. UAB „Aleksandrita“ darbuotojai orientuojasi į įsipareigojimų vykdymą, kompetenciją, greitą ir tikslų pristatymą, pagarbų požiūrį į partnerius.

Algrima, UAB

Paslaugos: Didžiausias asmeninių apsauginių priemonių asortimentas

Antano Transportas, UAB

Paslaugos: Krovinių pervežimas

Apoil, UAB

Paslaugos: Laivų aprūpinimas dyzeliniu kuru

ARMAR, UAB

Paslaugos: Laivų utilizavimas, įvairių metalo konstrukcijų demontavimas.

Autonomas, UAB

Paslaugos: Laivo mašinų skyriaus, triumų ir krovininių tanklaivių valymas

Autoverslas, UAB

Paslaugos: Sandėliavimo paslaugos Klaipėdoje, Vilniuje

Avtorikas, UAB

Paslaugos: UAB "Avtorikas" užsiima tarptautiniais jūrinių konteinerių pervežimu. Įmonė turi nuosava autoparką, kurį sudaro triašiai vilkikai su konteinerinėmis platformomis (vežame sunkius krovinius, iki 26 tonų). Pagrinde dirba su Lietuvos ir Latvijos uostais, veždami krovinius i NVS šalis (Baltarusija, Rusija ir t.t.). Taip pat įmonė užsiima nauju transporto priemonių transportavimu iš gamyklų iki galutinio gavėjo, vienu metu gali pervežti iki 40 vienetų transporto priemonių.

Baltic Industrial, UAB

Paslaugos: Cummins ir Kubota variklių ir generatorių autorizuotas atstovas. Atsarginių detalių tiekimas, variklių remontas ir aptarnavimas, garantinis ir pogarantinis remontas.

Baltic Marine Spedition, UAB

Paslaugos: teikia kelių transporto, jūrinių konteinerių, oro ir geležinkelio krovinių ekspedijavimo paslaugas

BMG logistika, UAB

Paslaugos: "BMG logistika" savo klientams siūlo optimaliausius sprendimus gabenant jų krovinius ir teikia šias paslaugas.

BSVK PROJEKTAI LT, UAB

Paslaugos: oro kondicionavimo ir vėdinimo sistemų montavimo, prekybos, projektavimo paslaugos laivams

BUSINESS CULTURE LTD

Paslaugos: SHIPPLES - tai internetinė prekyvietė kuri specializuojasi į Laivų pramonę (laivai, uostai, krova, offshore ir onshore, individualūs laivai). Tai pirmoji tokio tipo prekybos Platforma skirta išskirtinai Baltijos jūros Uostams. Jei jūs esate: gamintojai, oficialūs atstovai ir vietiniai Brendai tuometu įmonė gali jums padėti.

CIS - Cargo, UAB

Paslaugos: Ekspedijavimas, krovinių tvirtinimas, brėžinių ruošimas, geležinkeliu gabenamų krovinių sekimas, sandėliavimas muitinės ir laisvuosiuose sandėliuose, tarpininkavimas muitinėje, multimodaliniai pervežimai, negabaritinių krovinių gabenimas, vagonų krovimo talpos planavimas, vagonų nuoma.

Daily Trade and Forwarding, UAB

Paslaugos: Kompleksinės krovinių aptarnavimo ir ekspedijavimo paslaugos, įskaitant muitinės formalumų įforminimas Klaipėdos uoste.

Danavis Marine

Paslaugos: Krovinių patikros, įskaitant preliminarius skaičiavimus, paslaugos. Laivų patikrinimo paslaugos. Avarinių situacijų tyrimo ir ekspertinio vertinimo paslaugos. Draudimo, apsaugos ir žalos atlyginimo draudimo (P&I) paslaugos. Priežiūros paslaugos.  

Delamode Baltics, UAB

Paslaugos: Paslaugos: Dalinių ir pilnų krovinių gabenimas (Baltijos šalyse, Europoje, Rusijoje ir NVS šalyse); Smulkių krovinių gabenimas; Vietiniai pervežimai; Krovinių gabenimas jūra; Krovinių gabenimas oru; Sandėliavimas ir logistika; Muitinės tarpininkavimas; Perkraustymo paslaugos.

Elektrifikacijos paslaugos, UAB

Paslaugos: Elektros tinklų 0,4-10kV statyba ir montavimas Elektrotechniniai-inžineriniai sprendimai Saulės fotoelektrinių įrengimo darbaiLaivų elektrotechnikos įrenginių montavimas Telekomunikacinių tinklų statyba Vaizdo stebėjimo sistemų montavimas Betranšėjis inžinerinių tinklų tiesimas Projektavimas

Gargždų geležinkelis, UAB

Paslaugos: Krovinių pervežimas geležinkeliu

Grigeo Klaipėda, AB

Paslaugos: Bendrovė gamina žaliavą gofruoto kartono gamybai - testlainerį (lygių sluoksnių kartoną) ir fliutingą (gofruoti skirtą popierių). Šalia pagrindinės veiklos gamina ir kartoninį korinį užpildą, kuris naudojamas baldų pramonėje, durų gamybai ir kt.

Hidrosfera, UAB

Paslaugos: Įmonė ruošia hidrotechninių statinių statybos, rekonstravimo bei remonto, gilinimo darbų techninius ir darbo projektus, atlieka projektų vykdymo priežiūrą ir hidrotechninių statinių konstrukcijų ekspertizes.

Holship Lithuania, UAB

Paslaugos: Krovinių ekspedijavimas uoste, krovinių gabenimas jūrų, auto, geležinkelių oro transportu, visas konteinerių servisas (įskaitant dalinių krovinių gabenimą), perkrovimas, sandėliavimas, krovinių inspekcija. Atstovybės: Centrinis biuras Kopehagoje (Danija). Kiti biurai - Svedijoje, Suomijoje, Norvegijoje, Estijoe, Latvijoje.

HOYER Baltic Expedition, UAB

Paslaugos: Transporto paslaugos, ekspedijavimas.

InRight / Drobitko ir partneriai, advokatų kontora

Paslaugos: Teikia teisines paslaugas: laivų savininkams, frachtuotojams, P&I klubams, vežėjams sausumos transportu bei kt. Advokatų kontora InRight / Drobitko ir partneriai turi biurus Vilniuje bei Klaipėdoje.

Inspectorate Klaipėda, UAB

Paslaugos: Atlieka žalios naftos ir naftos chemijos bandymus labaratorijoje, birių trąšų bandymus, cheminę analizę bei kt.

iPS Baltics, UAB

Paslaugos: UAB iPS Baltics teikia jūrininkų įdarbinimo ir darbo užmokesčio sprendimus jūrų, naftos ir dujų, atsinaujinančios energetikos ir kitose sektoriuose. Papildomai įmonė atlieka tarptautinius, Marlins patvirtintus, anglų kalbos testus, IMIST OPITO patvirtintą darbų saugos mokymą ir testavimą. Paslaugos apima dokumentų administravimą, bei darbuotojų ir įmonių konsultavimą. Paslaugų aprašymai: Darbo užmokesčio sprendimai, Jūrininkų idarbinimas, anglų kalbos mokymas, testavimasAtstovybė: Rygoje (Latvijoje) Patnerių biurai: Nyderlanuose, Didžiojoje Britainijoje, Vokietijoje, Meksikoje, Jungtiniuose Arabų Emiratuose, Jungtinėse Amerikos Valstijose, Australijoje. Sertifikatai: ISO 9001:2015, MLC 2006

Juridus, UAB

Paslaugos: Konsultacijų biuras

Jūrininkų treniruočių centras, UAB

Paslaugos: teikiamos mokymo ir kvalifikacijos kėlimo paslaugos visų specialybių jūrininkams pagal STCW‘95. Kursai sertifikuoti Lietuvos saugios laivybos administracijos ir LR švietimo ir mokslo ministerijos.

Jūrtransa, UAB

Paslaugos: laivų agentūra, negabaritinių ir sunkiasvorių krovinių pervežimas.

Kauno Grūdai, AB

Paslaugos: Vykdo fumigacijas (kenkėjų naikinimas fosfino dujomis) uosto sandėliuose, bet kokio tipo ir dydžio grūdų sandėliuose, jūriniuose konteineriuose, vagonuose, kitose transporto priemonėse ir t.t. Atlikus fumigaciją, išduoda sertifikatus fumiguotiems produktams. Tikrina fosfino dujų koncentracijas laivų triumuose, sandėliuose, bet kokiose kitokiose talpyklose, žaliavoje, ar produkcijoje itin jautriais ir tiksliais elektroniniais prietaisiais. Vykdo grūdų, ar bet kokių kitų produktų vėdinimą. Po fumigacijos, nuolat tikrina elektroniniais prietaisiais fosfino dujų likučių kiekį, bei informuojame užsakovą, kai produktai yra saugūs naudoti.

Klaipėdos Mėja, UAB

Paslaugos: Ekskursijų organizavimas kruiziniams laivams ir turistinėms grupėms. Turistų priėmimas, apgyvendinimas, maitinimas bei kitos su turizmu susijusios paslaugos.

Klaipėdos prekybos, pramonės ir amatų rūmai

Paslaugos: didžiausios regiono įmonės bei vidutinio ir smulkaus verslo atstovai

Klaipėdos transekspedicija, UAB

Paslaugos: Krovinių gabenimas iš/į Lietuvos į/iš Švediją, Norvegiją. Negabaritinių ir sunkiasvorių krovinių pervežimas automobilių transportu. Ekspedijavimo paslaugos.

Kuusamet,UAB

Paslaugos: Kuusamet

Linartika, UAB

Paslaugos: Laivų patalynės, rankšluosčių, staltiesių, pledų, užuolaidų skalbimas. Darbo rūbų skalbimas ir valymas. Specializuotas dėmių išėmimas iš drabužių ar skalbinių. Rūbų su "Gore-tex", "Climatic", "Cordura" ir kt. medžiagomis skalbimas ir valymas. Kilimų ir kiliminių takelių valymas. Skalbinių, darbo rūbų paėmimas ir pristatymas į namus ar darbo  vietą.

M S, UAB

Paslaugos: Jūrinių konteinerių gabenimas jūra ir sausuma, muitinės dokumentų forminimas, sandėliavimo paslaugos.

Mabrocona, UAB

Paslaugos: Jūrininkų įdarbinimas, laivų remontas, inspekcija

Marine Surveys & Services, UAB

Paslaugos: Laivų inspektoriai

MB Aztec oils baltic

Paslaugos: MB Aztec oils baltic yra oficialus Aztec Oils alyvų distributorius Baltijos šalyse.

Memelio miestas, UAB

Paslaugos: Teikia paslaugas:

Modul LT, UAB

Paslaugos: UAB "Modul LT” siūlo didelį  asortimentą jūrinių konteinerių, biuro konteinerių ir kitos statybos įrangos Lietuvoje ir už Lietuvos ribų.

Narų servisas, UAB

Paslaugos: Profesionalūs povandeniniai techniniai darbai: pjovimas, suvirinimas, narų paslaugos, hidrotechniniai statybos darbai, akvatorijos dugno gilinimo ir valymo darbai, hidromonitorius, plaukiojantis kranas <50 t., navigacinių kliūčių šalinimas, povandeninė apžiūra, audio/video įrašymas, avariniai-gelbėjimo darbai, laivų iškėlimas iš vandens, laivų ištraukimas nuo seklumos, gelbėjimas ant vandens, buksyravimo paslaugos, pontonai, technikos ir įrangos nuoma, jūros uosto ypatingų statinių statybos ir rekonstrukcijos darbai nuo 1991 m.

Nautilus Dive, Klaipėdos miesto narų klubas

Paslaugos: Klaipėdos miesto narų klubas "Nautilus Dive" turi šiuolaikinę modernę nardymo ekipiruotę, leidžiančią atlikti povandeninės laivo dalies apžiūrą ir įvairius povandeninius techninius darbus laivui neatsistojus į sausą doką.

Novatransa, UAB

Paslaugos: Įmonė teikia: Ekspedijavimo paslaugas taip pat transportavimo. Pervežame krovinius po Europos sąjungos valstybes, Pabaltijo šalis, bei NVS šalis Baltarusija, Rusija ir Ukraina. Pagrindinė įmonės veikla yra 20 ir 40 pėdų konteinerių, TANK-KONTEINERIŲ taip pat ADR krovinių transportavimas iš Klaipėdos uosto.

NSCC, UAB

Paslaugos: NSCC yra jūrinės srities paslaugas bei konsultacijas teikianti įmonė

OJ Crew (Gartruda, UAB)

Paslaugos: OJ Crew vykdo veiklą susijusią su jūreivių įdarbinimu bei tarpininkavimu įdarbinant užsienio laivuose laivybos/ofšoro sektoriuose.

Ostara, UAB

Paslaugos: saugumo ir gynybinių technologių įmonė, atstovaujanti bei kurianti  sprendimus ir produktus, modernizuojanti ir atnaujinanti karinę bei kitą įrangą, vykdanti įvairius saugumo ir gynybos projektus

OS–Agency, UAB

Paslaugos: Jūrinių konteinerių pervežimas laivais, konteinerių ir krovinių gabenimas auto/geležinkelio transportu, jūrų uosto paslaugos. China Shipping Container Lines agentas Lietuvoje.

P.Markevičius ir Ko, UAB

Paslaugos: UAB P.Markevičius ir Ko yra vienintelis oficialus ExxonMobil atstovas Lietuvoje. Jau daugiau kaip 20 metų įmonė tiekia klientams aukštos kokybės Mobil laivų alyvas bei tepalus.

Palgardo kranai, UAB

Paslaugos: Medienos, metalo laužo pakrovimo ir iškrovimo paslaugos.

PELIAS, UAB

Paslaugos: Fumiguoja (naikina kenkėjus dujomis) laivuose, jūriniuose konteineriuose, vagonuose.

Proteko, UAB

Paslaugos: Sklandžiai, greitai ir kokybiškai aprūpina visomis darbo saugos priemonėmis, darbo batais, darbo drabužiais, darbo pirštinėmis.

RNDV Group, UAB

Paslaugos: "RNDV Group" yra tarptautinė laivų statybos ir laivų remonto įmonė, įsikūrusi Lietuvoje. Įmonė specializuojasi ir teikia paslaugas elektros instaliacijos ir elektromechanikos projektuose ne tik laivų statybos pramonėje, bet ir statybos sektoriuje. Siekia ilgalaikių verslo ryšių, pagrįstų puikiais rezultatais ir ilgalaike partneryste. "RNDV Group" priklauso "RNDV Holding" įmonių grupei, kurioje dirba virš 1300 savo srities specialistų ir profesionalų.

Sabelija, UAB

Paslaugos: Darbuotojų saugos ir sveikatos paslaugos, profesinės rizikos vertinimas, fizinikinių ir cheminių veiksnių matavimai, priešgaisrinė sauga, elektrosauga, pastatų ūkio valdymas, ekstremalių situacijų valdymas, formalūs ir neformalūs mokymai ir kitos paslaugos.

Sabelijos Prekyba, UAB

Paslaugos: Darbo rūbai, avalinė

Sekargas Hamilton Pest Control, UAB

Paslaugos: UAB „Sekargas Hamilton Pest Control“ yra licencijuota ir patvirtinta GAFTA fumigacijos standartu įmonė,teikianti kokybiškas ir efektyvias kenkėjų kontrolės paslaugas. Teikiamos paslaugos:

  • Laivų fumigacija;
  • Konteinerių fumigacija;
  • Sandėlių ir elevatorių fumigacija;
  • Vagonų fumigacija;
  • Dezinfekcija, dezinsekcija, deratizacija;
  • Dujų nebuvimo sertifikato išdavimas.

Skelmė, UAB Prekybos Namai

Paslaugos: Ekspedijavimo paslaugų teikimas ir prekyba žuvimi bei žuvies produktais.

Spranaitis, MB

Paslaugos: FROSIO sertifikuotas trečio lygio Inspektorius tikrina metalinių paviršių paruošimo darbus prieš dažant arba dengiant antikorozine danga

Švyturio logistika, UAB

Paslaugos: Kelių ir geležinkelių transportas, Laivų agentavimas ir frachtavimas. Konteinerių tvarkymas ir gabenimas. Multimodaliniai krovinių pervežimai. Sandėliai bet kokio tipo kroviniams. Muitinės formalumai.  

Talmanas, UAB

Paslaugos: Krovinio kiekio nustatymas, krovinio talpyklų apžiūra, krovimo priemonių apžiūra, krovinių apžiūra, krovinio savybių nustatymas, krovinio pavyzdžių paėmimas, krovimo priemonių pažeidimų apžiūra

Thyssenkrupp Infrastructure, UAB

Paslaugos: Įmonė parduoda ir nuomoja uosto krantinėms ir giluminiams pamatams įrengti plieninius lakštinius įlaidus (TKL Larssen tipo) bei vibrotechninę įrangą.

Transadria, UAB

Paslaugos: Pagrindinė veikla – įvairių krovinių pervežimas.

Velteka, UAB

Paslaugos: Ekspedijavimas, dalinai ar pilnai pakrautų jūrinių konteinerių gabenimas, logistikos sprendimai, muitinės sandėliai, dokumentų ruošimas ir tvarkymas muitinėse, krovinių dokumentacija.

Vertechnika, UAB

Paslaugos: Povandeninės inspekcijos ROV aparatai. Atlieka povandeninius inspektavimus, apžiūros darbus, teikia pagalbą narams, gelbėjimo ir paieškos operacijos po vandenių.

Viasea Shipping

Paslaugos: Viasea Shipping – norvegiška, greitai auganti krovinių gabenimo jūra įmonė, teikianti greitus ir patikimus "nuo durų iki durų" sprendimus Šiaurės Europoje. Viasea Shipping vykdo plėtrą ir atidarė naują padalinį Klaipėdoje, iš kurios vykdo reguliarius krovinių gabenimus tarp Baltijos šalių, Lenkijos, ir Norvegijos. Daugiau sužinoti apie Viasea Shipping galite čia www.viasea.com

Vidaus vandens kelių direkcija, VĮ

Paslaugos: Vidaus vandens kelių eksploatacija, priežiūra, gelbėjimo darbai, laivų statyba ir jų remontas, hidrografiniai darbai, keleivinių laivų nuoma, krovinių gabenimas.

Informacija atnaujinta 2012-08-18
Apklausa
X apklausa