Krovos darbų kompanijos

Bega - Klaipėdos jūrų krovinių kompanija, UAB

Paslaugos: specializacija – birių ir skystų krovinių krova ir sandėliavimas. Įmonėje sukurta visa reikiama uostinė infrastruktūra, įdiegtos modernios automatizuotos krovinių iškrovimo/pakrovimo, transportavimo, sandėliavimo technologijos, skirtos apdoroti palaidus birius ir skystus chemijos, statybos, maisto pramonės, žemės ūkio ir kitus produktus. "BEGA" siūlo visą kompleksą logistinių sprendimų, įskaitant nuolatinių krovinių srautų uostinį aptarnavimą, krovinių ekspedijavimą, distribuciją, krovinio sukaupimą uosto terminaluose ir paskirstymą gavėjams, laivų agentavimą, palaidų birių krovinių taravimą ir kt. Turimi sertifikatai: ISO 9001, ISO 14001, GMP+

Birių krovinių terminalas, UAB

Paslaugos: Specializuojasi mineralinių trąšų krovoje. Terminale yra teikiamos mineralinių trąšų sandėliavimo, krovos ir fasavimo į maišus, didmaišius bei konteinerius paslaugos. Taip pat terminale kraunami kiti birūs ir generaliniai kroviniai. BKT krovos pajėgumai - 16 milijonų tonų per metus. Terminalo sandėliavimo kompleksas sudarytas iš 10 dengtų stoginių arkinio tipo sandėlių, kurių bendra talpa yra apie 250 000 tonų. Biriems kroviniams priimti iš geležinkelio transporto terminale įrengti trys vagonų iškrovimo mazgai, galintys per parą apdoroti (iškrauti) 700 specializuotų mineralovežių. BKT vienu metu gali veikti trys laivo krovimo mašinos, kurių bendras našumas yra 100 000 tonų per parą, vienu metu gali būti kraunami trys laivai, kurių grimzlė iki 13,4 m.

Centrinis Klaipėdos terminalas, UAB

Paslaugos: naujame moderniame ro-pax terminale prie naujų dviejų pirso krantinių priimami ro-ro laivai. Krantinėse yra reguliuojamos hidraulinės rampos; keleiviams aptarnauti sukurtas naujas jūrų stoties kompleksas. Priimami ro-ro, ro-pax, con-ro, kruiziniai ir kiti laivai. Galimybė sandėliuoti ratinę techniką ir kitus krovinius atvirame ir uždarame sandėlyje

Kamineros krovinių terminalas, UAB

Paslaugos: krauna ir sandėliuoja birius bei pakuotus krovinius (palaidas ir fasuotas durpes, durpių briketus, technologines ir kuro medienos skiedras, metalo laužą, keramzitą, skaldą ir kitas birias statybines medžiagas); teikia šias paslaugas: laivų agentavimas – frachtavimas, laivų švartavimas; krovinių sandėliavimas Klaipėdos uosto teritorijoje; krovinių sandėliavimas bendrovės operuojamuose muitinės sandėliuose Klaipėdos uoste; visų tipų krovinių ekspedijavimas; mobilios krovos įrangos nuoma.

Klaipėdos jūrų krovinių kompanija (KLASCO), AB

Paslaugos: penkiuose specializuotuose (generalinių krovinių, biriųjų, skystųjų trąšų, grūdų, ro-ro) terminaluose krauna ir sandėliuoja biriąsias, skystąsias ir pakuotas trąšas, cukraus žaliavą, metalo produkciją ir žaliavas, šaldytus maisto produktus, grūdines kultūras, kitus birius ir suverstinius krovinius. Jūrų perkėlos terminale kraunami ro-ro kroviniai, aptarnaujami keleiviai. Teikiamos uosto vilkikų paslaugos.

Klaipėdos konteinerių terminalas, UAB

Paslaugos: Dviejuose terminaluose (konteinerių ir ro-ro bei generalinių krovinių) krauna ir sandėliuoja konteinerius, pakuotus, birius ir suverstinius krovinius, ratinę techniką, taip pat nestandartinius, didelių gabaritų ir svorio krovinius. Be laivų krovos teikia krovinių pakavimo, fasavimo, komplektavimo, perkrovimo į kitas transporto priemones paslaugas. Turimi sertifikatai: ISO 9001:2015, ISO 45001:2018, GMP+

Klaipėdos nafta, AB

Paslaugos: KN (AB Klaipėdos Nafta) yra naftos bei naftos produktų (krova, saugojimas), SGD terminalų bei SGD paskirstymo stoties operatorė. Bendrovė teikia SGD terminalų valdymo ir konsultavimo paslaugas.

Klaipėdos šaldytuvų terminalas, UAB

Paslaugos: sandėliuoja ir krauna šaldytus krovinius

Klaipėdos Smeltė, LKAB (Laivų krovos akcinė bendrovė)

Paslaugos: bendrovė krauna ir sandėliuoja konteinerius, stambiagabaričius ir sunkiasvorius įrengimus, šaldytos mėsos ir žuvies produkciją, įvairius pakuotus ir suverstinius krovinius. Įmonė krauna jūrinius krovinius uždaruose ir specializuotuose sandėliuose (šaldytuvuose) ir atvirose aikštelėse.

KN SGD terminalas

Paslaugos: suskystintųjų gamtinių dujų krova į laivą-saugyk­lą iš dujovežių, dujinimas, perkrova į mažesnius dujovežius

Krovinių terminalas, UAB

Paslaugos: specializuotame terminale krauna ir sandėliuoja naftos, chemijos ir naftos chemijos produktus. Terminalas minėtus produktus gali krauti ir iš geležinkelio cisternų, ir iš laivų. Kitos terminalo teikiamos paslaugos: naftos produktų sumaišymas ir gamyba, laivų švartavimas, krovinių ekspedijavimas uoste, gabenimo geležinkelio transportu organizavimas Lietuvos, Baltarusijos ir Latvijos teritorijose.

Malkų įlankos terminalas, UAB

Paslaugos: specializuotuose terminaluose sandėliuoja ir krauna birius žemės ūkio produktus, apvalią ir pjautinę medieną, technologinę ir kuro skiedrą, skaldą, durpių briketus ir kitus suverstinius krovinius, cementą, nestandartinius, didelių gabaritų krovinius

Memelio miestas, UAB

Paslaugos: Teikia paslaugas:

Vakarų krova, UAB

Paslaugos: krauna ir sandėliuoja biriuosius (įvairius žemės ūkio produktus, trąšas, druską, kaoliną ir kt.), suverstinius (metalo laužą, skaldą, kalkakmenį, durpes ir kt.), skystuosius (biodyzeliną, melasą ir kt.) bei generalinius krovinius (apvalią medieną, įvairius pakuotus krovinius), taip pat stambiagabaričius ir sunkiasvorius įrengimus bei ratinę techniką. Bendrovėje veikia keturi specializuoti terminalai, skirti biriesiems ir skystiesiems produktams sandėliuoti ir krauti iš (į) laivų (-us).

Vakarų laivų gamykla, AB

Paslaugos: laivų statyba, laivų remontas ir konversija, uosto krovos darbai ir sandėliavimo paslaugos (skystų, birių ir generalinių krovinių terminalai), metalo konstrukcijų ir sudėtingų įrenginių gamyba (per 500 t svorio), metalo pjovimas ir apdorojimas, krovinių transportavimas vietiniais bei tarptautiniais maršrutais, techninis tiekimas, metalo laužo supirkimas, laivų švartavimas.

Apklausa
X apklausa