Laivų aprūpinimas

Aditis, UAB

Paslaugos: Įvairių metalų konstrukcijų gamyba, montavimas pramonei ir civilinei statybai, technologinių konstrukcijų gamyba. Teikia įvairias metalo mechaninio apdirbimo (suvirinimo, lankstymo, pjaustymo, tekinimo ir pan.) ir paviršiaus paruošimo (gruntavimo, dažymo ir pan.) paslaugas.

Aksesa, UAB

Paslaugos: Laivų techninis aprūpinimas

Alindra, UAB

Paslaugos: Prekyba antikoroziniais, trinčiai ir smūgiams atspariais dažais ir dangomis, taip pat cheminėmis apsaugomis, pagalbinėmis medžiagomis paviršių paruošimui bei dangomis, skirtomis laikinajai gaminių apsaugai.

Alterijus, UAB

Paslaugos: Laivų aprūpinimas tepalais ir alyvomis. Pumpavimo paslaugos.

Angilema, UAB

Paslaugos: Krovinių kiekio ir kokybės inspekcija, gėlo vandens tiekimas į laivus, konteinerių pervežimas.

Autotrade, UAB

Paslaugos: TOTAL alyvos ir tepalai transportui, pramonei, žemės ūkio technikai, geležinkeliams, laivams. Atstovybės Vilniuje, Kaune, Šiauliuose ir Klaipėdoje.

Baltic Clouds, UAB

Paslaugos: Laivų aprūpinimas, laivų remontas, statyba, techninis aptarnavimas.

Baltic Escella, UAB

Paslaugos: Laivų aprūpinimas, laivų remontas, statyba, techninis aptarnavimas.

BALTIC MARINE PAINT, UAB

Paslaugos: Laivų aprūpinimas, CHUGOKU dažai, cheminiai preparatai laivininkystei ir pramonei

Baltic Oil Company, UAB

Paslaugos: Laivų aprūpinimas dyzeliniu kuru, užterštų vandenų surinkimas ir utilizavimas, variklio alyvos surinkimas, buitinės atliekos, plastikai

Baltijos Brigantina, UAB

Paslaugos: Laivų aprūpinimas maisto produktais, alkoholiniais gėrimais ir tabako gaminiais, techninis tiekimas, remonto paslaugos.

Baltmarine Trading, UAB

Paslaugos: Laivų ir pramoninis tiekimas Lietuvos, Latvijos ir Estijos uostuose.

Baltnautic Shipping Ltd.

Paslaugos: Agentavimas, frachtavimas, laivų aprūpinimas, techninė priežiūra, trampinių laivų operavimas.

Beijer Refrigeration, UAB

Paslaugos: Didmeninė prekyba pramonine ir industrine šaldymo ir oro kondicionavimo įranga. Šaldymo komponentų, agregatų, įrankių tiekimas.

Berg, UAB

Paslaugos: Povandeniniai techniniai darbai

BMG logistika, UAB

Paslaugos: "BMG logistika" savo klientams siūlo optimaliausius sprendimus gabenant jų krovinius ir teikia šias paslaugas.

Bratoil, UAB

Paslaugos: Įmonė teikia laivų aprūpinimą kuru (laivų bunkeriavimas)

Chandlerita, UAB

Paslaugos: Chandlerita,UAB  siūlo šias paslaugas:
Provizija ir techninis tiekimas, darbo apranga, plieno gaminiai, elektros  variklių pervyniojimas 24 val., suvirinimo paslaugos, laivų medikamentai visų tipų JIS ir DIN vožtuvai, elektros įranga, acetileno, deguonies balionų pildymas, saugos priemonių  patikros ir kalibravimas, saugumo įranga, dujų detektoriai, įgulos gabenimo paslaugos. Greitai profesionalios paslaugos  Klaipėdoje, Liepojoje, Ventspilyje, Rygoje, Taline, Gdynėje, Gdanske.

Coloris LT, UAB

Paslaugos: Laivų aprūpinimas, asmens apsaugos priemonės, darbo rūbai, suvirinimo įranga, metalo pjovimo/šlifavimo įranga bei jų remontas.

DVR paslaugos, UAB

Paslaugos: Jūrinių variklių ir kitos jūrinės įrangos remonto paslaugos.

Eimlina, UAB

Paslaugos: Laivų iškrovimas, pakrovimas. Laivų aprūpinimas visomis rūšimis techninio ir laivų tiekimo produktais. Laivų remontas, įskaitant naro apžiūras ir dokavimą.

Elmelit, UAB

Paslaugos: Technikos tiekimas, laivų aprūpinimas, sandėliavimo paslaugos, prekyba suvirinimo medžiagomis, elektros instaliaciniais kabeliais, sertifikuotais jūriniais kabeliais, cinko protektoriais, guoliais, hidraulika ir kt.

EVTRASTA, UAB

Paslaugos: Laivų remontas, statyba, techninis aptarnavimas, laivų aprūpinimas

Garant Group, UAB

Paslaugos: Laivų remontas, povandeniniai techniniai darbai, gelbėjimo ir priešgaisrinės įrangos patikrinimas bei remontas, laivų aprūpinimas

Gindana, UAB

Paslaugos: Laivų aprūpinimas kuru

Harbour Enterprise Klaipėda, UAB

Paslaugos: Laivų aprūpinimas, priešgaisrinės ir gelbėjimo priemonių pardavimas, patikra ir remontas.

Henda, UAB

Paslaugos: UAB "Henda" savo veiklą pradėjo 1999 metais. Tai viena iš keleto pirmųjų tokio pobūdžio firmų, kuri sėkmingai savo veiklą tęsia ir toliau. Тikslas - tiekti tik kokybiškas prekes Lietuvos ir užsienio rinkai ir pasiūlyti platų asortimentą bei žemas kainas. Įmonė aprūpina viešbučius, sanatorijas, sporto klubus ir kitas įstaigas  šiomis prekėmis: viešbutinė mažagabaritinė kosmetika, rankšluosčiai, chalatai, šlepetės, pilstomas muilas ir šampūnas, minibarai, plaukų džiovintuvai, mažagabaritiniai šaldytuvai, patalai, patalynė, tvarkymo vežimėliai, batų valymo mašinos, bagažo vežimėliai, kelnių lyginimo presai, aksesuarai bei visi papildomi reikmenys viešbučiams, aukštos kokybės švaros, valymo priemonės ir kitos prekės.

Intalka, UAB

Paslaugos: Avarinis remontas, atsarginių dalių tiekimas, gelbėjimo priešgaisrinių, navigacijos priemonių tiekimas, patikra, provizijos tiekimas.

JPS Ships Supply Service, UAB

Paslaugos: Maisto, ūkinės akcizinės ir techninės prekės,  transporto paslaugos, muitinės tarpininkavimas, laivų agentavimas, įgulos keitimas

Jungent Lietuva, UAB

Paslaugos: Laivu aprūpinimas Shell tepalais

Jūros navigatorius, UAB

Paslaugos: Laivų aprūpinimas jūrlapiais, navigacine literatūra, IMO, ITU leidiniais. Jūrlapių ir navigacinės literatūros koregavimas. Navigacinių ir radionavigacinių prietaisų remontas ir patikrinimas. Žiūronų remontas ir derinimas. Magnetinių kompasų remontas,patikrinimas. Magnetinių kompasų deviacijos panaikinimas ir nustatymas.

Jūrtransa, UAB

Paslaugos: laivų agentūra, negabaritinių ir sunkiasvorių krovinių pervežimas.

Jūrų prekybos linija, UAB

Paslaugos: Laivų aprūpinimas maisto produktais, techninis aptarnavimas, keleivių bei krovinių pervežimas.

Kauno Grūdai, AB

Paslaugos: Vykdo fumigacijas (kenkėjų naikinimas fosfino dujomis) uosto sandėliuose, bet kokio tipo ir dydžio grūdų sandėliuose, jūriniuose konteineriuose, vagonuose, kitose transporto priemonėse ir t.t. Atlikus fumigaciją, išduoda sertifikatus fumiguotiems produktams. Tikrina fosfino dujų koncentracijas laivų triumuose, sandėliuose, bet kokiose kitokiose talpyklose, žaliavoje, ar produkcijoje itin jautriais ir tiksliais elektroniniais prietaisiais. Vykdo grūdų, ar bet kokių kitų produktų vėdinimą. Po fumigacijos, nuolat tikrina elektroniniais prietaisiais fosfino dujų likučių kiekį, bei informuojame užsakovą, kai produktai yra saugūs naudoti.

Klaipėdos radaras, UAB

Paslaugos: Laivų elektro-radio aparatūros montavimas, remontas, aptarnavimas

Krantas Travel, UAB

Paslaugos: Kruizinių laivų ir jachtų keleivių aptarnavimas, viešbučių užsakymas, transporto nuoma, verslo ir poilsio kelionės, konferencijų aptarnavimas, ekskursijos Lietuvoje ir Pabaltijo šalyse, kelionės dviračiais ir pesčiomis.

Kruizinių laivų terminalas, AB

Paslaugos: Vykdо kruizinių laivų terminalo operatoriaus funkcijas

Linartika, UAB

Paslaugos: Laivų patalynės, rankšluosčių, staltiesių, pledų, užuolaidų skalbimas. Darbo rūbų skalbimas ir valymas. Specializuotas dėmių išėmimas iš drabužių ar skalbinių. Rūbų su "Gore-tex", "Climatic", "Cordura" ir kt. medžiagomis skalbimas ir valymas. Kilimų ir kiliminių takelių valymas. Skalbinių, darbo rūbų paėmimas ir pristatymas į namus ar darbo  vietą.

Litiksa, UAB

Paslaugos: Laivų aprūpinimas pilstomais ir fasuotais tepalais bei alyvomis. Alyvų pumpavimo paslaugos.

Marilita, UAB

Paslaugos: laivų techninis aprūpinimas, maisto produktų bei kitų prekių teikimas, įgulų keitimo organizavimas, siuntinių transportavimas, transporto paslaugos.

Maristal, UAB

Paslaugos: Tiekia laivo mašinos, denio, keleivių skyrių įrangą ir medžiagas. - vamzdžių armatūra, elektros prekės, šviestuvai, akumuliatoriai, manometrai, termometrai, guoliai; - siurbliai, separatoriai, filtrai, kompensatoriai, atsarginės dalys; - tiltelio langų valytuvai, saulės roletai, laivo žurnalai, įvairūs laivo denio mechanizmai; - buitinė technika laivams, laivo baldai, spynos, baldų furnitūra, santechnika; - apsauginės plėvelės ir medžiagos grindų, denio, sienų, durų, baldų uždengimui laivo remonto metu; - termo susitraukianti plėvelė jachtų ir katerių uždengimui žiemos metu. Tiekimą įmonė vykdo laivams į bet kurį pasaulio uostą.

Mariteksa, UAB

Paslaugos: Laivų techninis aprūpinimas, maisto produktų bei kitų prekių tiekimas. Remontas. Laivų priešgaisrinių ir gelbėjimo priemonių tiekimas ir patikrinimas, transporto paslaugos. Jūrininkų įdarbinimas.

MB Aztec oils baltic

Paslaugos: MB Aztec oils baltic yra oficialus Aztec Oils alyvų distributorius Baltijos šalyse.

Modul LT, UAB

Paslaugos: UAB "Modul LT” siūlo didelį  asortimentą jūrinių konteinerių, biuro konteinerių ir kitos statybos įrangos Lietuvoje ir už Lietuvos ribų.

O.W.Bunker Klaipėda, UAB

Paslaugos: Kuro (IFO 30 - IFO 380 ir gasoil) tiekimas laivams

ORCA MARINE, UAB

Paslaugos: Laivų agentavimas, Laivų aprūpinimas, Laivų remontas, statyba, techninės bei rinkodaros paslaugos

Ostara, UAB

Paslaugos: saugumo ir gynybinių technologių įmonė, atstovaujanti bei kurianti  sprendimus ir produktus, modernizuojanti ir atnaujinanti karinę bei kitą įrangą, vykdanti įvairius saugumo ir gynybos projektus

P.Markevičius ir Ko, UAB

Paslaugos: UAB P.Markevičius ir Ko yra vienintelis oficialus ExxonMobil atstovas Lietuvoje. Jau daugiau kaip 20 metų įmonė tiekia klientams aukštos kokybės Mobil laivų alyvas bei tepalus.

Parsekas, UAB

Paslaugos: UAB "Parsekas" buvo įkurta 2003 metais. Pagrindinė įmonės veikla - užterštų vandenų ir kitų teršalų surinkimas iš laivų valstybinio Klaipėdos jūrų uosto akvatorijoje ir atliekų surinkimas iš kitų gamybinių objektų. Pagrindinės veiklos ypatumai: bendrovė surenka įvairias atliekas iš laivų Klaipėdos uoste, iš kitų gamybinių objektų ir pristato jas į utilizavimo stotis. Buitinių atliekų, naftos produktais užterštų vandenų ir kitų atliekų surinkimas vykdomas apvažiavimo būdu. Surinktos atliekos pakraunamos į specialius konteinerius, talpyklas arba į autocisternas. Apvažiavimui/surinkimui naudojamas ir vandens, ir sausumos transportas: laivai – surinkėjai, autocisternos.

PERPETUUM MOBILE, UAB

Paslaugos: Akumuliatoriai automobiliams, sunkvežimiams, motociklams, traukos akumuliatoriai, garantinis aptarnavimas, akumuliatorių parinkimas, keitimas. Akumuliatorių įkrovikliai, užvedimo laidai.

PIKASOMA Marine Supply Co.

Paslaugos: Įmonė užsiima techniniu laivų aprūpinimu. UAB “Pikasoma” specializacija - inkarų, inkarų grandinių, švartavimo lynų, plieninių trosų, cinko anodų ir plastikinių grotelių tiekimas laivams.

PMM, UAB

Paslaugos: Didmeninė ir mažmeninė prekyba alyva, tepalais ir naftos produktais, eksploataciniais skysčiais, skirtais automobiliams, sunkiajam ir komerciniam transportui, pramonei, žemės ūkio technikai, laivams, aviacijai, motociklams. Oficialus atstovas: NYNAS AB (transformatorių alyvos), Rocol (aukščiausios kokybės pramoniniai tepalai), TELKO (automobilių eksploataciniai skysčiai, langų plovimo skysčiai, antifrizai, aušinimo skysčiai. Atstovybės Lietuvoje, Latvijoje, Estijoje.

Priesgaisriniu paslaugu garantas, VšĮ

Paslaugos: teikia konsultacijas gaisrinės saugos klausimais, atlieka pilną gesintuvų priežiūrą, (patikrą, pildymą, remontą), gaisrinio vandentiekio slėgio matavimus, gaisrinių žarnų išbandymą, džiovinimą bei perkantavimą, elektros grandinių bei įžeminimo varžos matavimus.

PROMAR, UAB

Paslaugos: Laivų remontas, statyba, techninis aptarnavimas, Laivų aprūpinimas

Prosolas, UAB

Paslaugos: Gelbėjimosi ir priešgaisrinių priemonių aptarnavimas, gaisro gesinimo sistemos, gelbėjimosi valčių ir jos nuleidimo įrangos aptarnavimas. Gesintuvai, hidrantai, gaisrinės žarnos,  kvėpavimo aparatai, balionų hidrotestai, kvėpavimo oro pildymas, oro ir pūtokšlio analizė, hidrokostiumai, gelbėjimosi liemenės, cheminiai kostiumai,  kranų galios testavimas, jūrinė elektronika, monometrų kalibravimas, dujų analizatoriai, kitos paslaugos ir aprūpinimas www.prosolas.eu

Proteko, UAB

Paslaugos: Sklandžiai, greitai ir kokybiškai aprūpina visomis darbo saugos priemonėmis, darbo batais, darbo drabužiais, darbo pirštinėmis.

RSB NOVIKONTAS, UAB

Paslaugos: Laivų radijo, navigacinės, palydovinės, žuvies paieškos įrangos prekyba, projektavimas, instaliavimas, patikrinimas, aptarnavimas ir remontas.

Sabelijos Prekyba, UAB

Paslaugos: Darbo rūbai, avalinė

Šalnos Prekyba, UAB

Paslaugos: Laivų šaldymo ir kondicionavimo bei vėdinimo įrangos pardavimas, montavimas. Šaldymo ir kondicionavimo įrangos atsarginių detalių, agregatų, freono ir komponentų tiekimas.

Saurida, UAB

Paslaugos: Laivų aprūpinimas dyzeliniu kuru

Sedro grupė, UAB

Paslaugos: "SEDRO GRUPĖ" savo klientams siūlo optimaliausius sprendimus gabenant jų krovinius ir teikia šias paslaugas: laivų aprūpinimo, agentavimo, krovinių ekspedijavimo, logistikos, sandėliavimo-perkrovimo, konteinerių ir laivų fraktavimo, muitinės tarpininkavimo, konsoliduotų krovinių siuntimas, krovinių siuntimas visų tipų transportu.

Siampeksas ir Co, UAB

Paslaugos: Didmeninė ir mažmeninė prekyba darbo rūbais, avalyne ir kt. asmeninės apsaugos priemonėmis

Simarina, UAB

Paslaugos: Pilnas techninis tiekimas laivams: atsarginės dalys varikliams YANMAR, DAIHATSU, AKASAKA, HANSHIN MAN, B&W, SULZER, PIELSTICK, MAK, SKL, DEUTZ; - nauji ir naudoti dyzeliniai varikliai, dyzeliniai generatoriai; - turbokompresoriai, oro kompresoriai, siurbliai, separatoriai; - laivo denio įrengimai, gelbėjimo įranga, elektros prekės; - įvairūs laivo mechanizmai bei įranga. Techninį tiekimą įmonė vykdo laivams į bet kurį pasaulio regiono uostą.

SINGULARIS, UAB

Paslaugos: Laivų remontas. Variklio detalių restauracija. Laivų aprūpinimas. Techninis aptarnavimas.

Sofitela, UAB

Paslaugos: Laivų aprūpinimas maisto produktais, techninis aptarnavimas, gelbėjimo, priešgaisrinių, navigacijos priemonių tiekimas, tikrinimas ir kitos paslaugos.

Termomontažas, UAB

Paslaugos: UAB “Termomontažas” atlieka jūrinės bei pramoninės izoliacijos darbus, montavimo darbus laivuose, interjero darbus (kajutėse,visuomeninėse patalpose, vairinėse, kambuzuose), baldų gamyba, apdaila su mediena.

Trendeom, UAB

Paslaugos: Ekspedijavimas, laivų aprūpinimas

Unimars, UAB

Paslaugos: Laivų aprūpinimas maisto produktais. Techninis tiekimas. Laivo remonto paslaugos. Laivų aprūpinimas akcizinėmis prekėmis (Bonded Stores). Navigaciniai jūrlapiai ir navigacinė literatūra. Priešgaisrinių ir gelbėjimo priemonių tiekimas ir patikrinimas. Kitos paslaugos.

Universalus techninis servisas, UAB

Paslaugos: Laivų aprūpinimas, Laivų remontas, statyba, techninis aptarnavimas.

Vakarai, UAB

Paslaugos: Laivo korpuso konstrukcijų remontas, laivo korpuso konstrukcijų suvirinimo darbai, rūdžių valymas, gruntavimas, dažymas, cinkavimas visame laive, denių dangos valymas.

Vakarų buitis, UAB

Paslaugos: Visus valymo sprendimus laivų remontui ir gamybai; Kitos buitinės paslaugos.

Vakarų laivų agentai, UAB

Paslaugos: Pagrindinė UAB "Vakarų laivų agentai" veikla yra teikti geriausias paslaugas laivų savininkams ir operatoriams laivo buvimo metu Klaipėdos ir Talino uostose. Įmonės stiprioji pusė yra teiki universalias agentų paslaugas visų tipų laivams bei ilgalaikiams, neeiliniams projektams: laivų remontui, konversijoms, krovimo darbams ir kitiems.

Varitecha, UAB

Paslaugos: Laivų techninis aprūpinimas: dažai, valikliai, dujos, pirotechnika, gelbėjimosi priemonės, atsarginės dalys ir įranga.

Vipakus, UAB

Paslaugos: Laivų ir uosto įmonių aprūpinimas Mobil, Texaco, Lotos, Gazprom, NVS (GOST) alyvomis, tepalais ir eksplotaciniais skysčiais

Wurth Lietuva, UAB

Paslaugos: Profesionalūs montavimo įrankiai, tvirtinimo detalės - didmeninė, mažmeninė prekyba. Darbų saugos priemonės - didmeninė, mažmeninė prekyba Chemijos produktai: automobilių kosmetika, valymo, priežiūros, klijavimo, sandarinimo priemonės - didmeninė, mažmeninė prekyba.