Susijusios įmonės

Laivų aprūpinimas

Adampolis, UAB

Paslaugos: Laivų variklių remonto darbai bei laivų techninis aptarnavimas. Laivų aprūpinimas alyva ir tepalais, filtrais, atsarginėmis dalimis.

Aksesa, UAB

Paslaugos: Laivų techninis aprūpinimas

Alindra, UAB

Paslaugos: Prekyba antikoroziniais, trinčiai ir smūgiams atspariais dažais ir dangomis, taip pat cheminėmis apsaugomis, pagalbinėmis medžiagomis paviršių paruošimui bei dangomis, skirtomis laikinajai gaminių apsaugai.

Alterijus, UAB

Paslaugos: Laivų aprūpinimas tepalais ir alyvomis. Pumpavimo paslaugos.

Angilema, UAB

Paslaugos: Krovinių kiekio ir kokybės inspekcija, gėlo vandens tiekimas į laivus, konteinerių pervežimas.

Baltic Clouds, UAB

Paslaugos: Laivų aprūpinimas, laivų remontas, statyba, techninis aptarnavimas.

Baltic Escella, UAB

Paslaugos: Laivų aprūpinimas, laivų remontas, statyba, techninis aptarnavimas.

Baltic Industrial, UAB

Paslaugos: Cummins ir Kubota variklių ir generatorių autorizuotas atstovas. Atsarginių detalių tiekimas, variklių remontas ir aptarnavimas, garantinis ir pogarantinis remontas.

Baltijos Brigantina, UAB

Paslaugos: Laivų aprūpinimas maisto produktais, alkoholiniais gėrimais ir tabako gaminiais, techninis tiekimas, remonto paslaugos.

Baltmarine Services, UAB

Paslaugos: Laivo sraigtų velenų ir pavairavimo mechanizmų sandariklių LAGERSMIT keitimas ir priežiūra. Laivuose esančių pavojingų medžiagų inventorizavimas ir šalinimas. Mechanizmų, įrenginių, statinių ir konstrukcijų remontas, priežiūra, atstatymas su BELZONA kompozitinėmis medžiagomis. Laivų įgulų testavimas narkotikų ir alkoholio aptikimui.

Baltmarine Trading, UAB

Paslaugos: Laivų ir pramoninis tiekimas Lietuvos, Latvijos ir Estijos uostuose.

Baltnautic Shipping Ltd.

Paslaugos: Agentavimas, frachtavimas, laivų aprūpinimas, techninė priežiūra, trampinių laivų operavimas.

Beijer Refrigeration, UAB

Paslaugos: Didmeninė prekyba pramonine ir industrine šaldymo ir oro kondicionavimo įranga. Šaldymo komponentų, agregatų, įrankių tiekimas.

Berg, UAB

Paslaugos: Povandeniniai techniniai darbai

BMG logistika, UAB

Paslaugos: "BMG logistika" savo klientams siūlo optimaliausius sprendimus gabenant jų krovinius ir teikia šias paslaugas.

Bratoil, UAB

Paslaugos: Įmonė teikia laivų aprūpinimą kuru (laivų bunkeriavimas)

BUSINESS CULTURE LTD

Paslaugos: SHIPPLES - tai internetinė prekyvietė kuri specializuojasi į Laivų pramonę (laivai, uostai, krova, offshore ir onshore, individualūs laivai). Tai pirmoji tokio tipo prekybos Platforma skirta išskirtinai Baltijos jūros Uostams. Jei jūs esate: gamintojai, oficialūs atstovai ir vietiniai Brendai tuometu įmonė gali jums padėti.

Chandlerita, UAB

Paslaugos: Chandlerita,UAB  siūlo šias paslaugas:
Provizija ir techninis tiekimas, darbo apranga, plieno gaminiai, elektros  variklių pervyniojimas 24 val., suvirinimo paslaugos, laivų medikamentai visų tipų JIS ir DIN vožtuvai, elektros įranga, acetileno, deguonies balionų pildymas, saugos priemonių  patikros ir kalibravimas, saugumo įranga, dujų detektoriai, įgulos gabenimo paslaugos. Greitai profesionalios paslaugos  Klaipėdoje, Liepojoje, Ventspilyje, Rygoje, Taline, Gdynėje, Gdanske.

Circle K Lietuva, UAB

Paslaugos: Circle K Lietuva tiekia aukštos kokybės dyzeliną laivų atsargoms.

Coloris LT, UAB

Paslaugos: Laivų aprūpinimas, asmens apsaugos priemonės, darbo rūbai, suvirinimo įranga, metalo pjovimo/šlifavimo įranga bei jų remontas.

Delamode Baltics, UAB

Paslaugos: Paslaugos: Dalinių ir pilnų krovinių gabenimas (Baltijos šalyse, Europoje, Rusijoje ir NVS šalyse); Smulkių krovinių gabenimas; Vietiniai pervežimai; Krovinių gabenimas jūra; Krovinių gabenimas oru; Sandėliavimas ir logistika; Muitinės tarpininkavimas; Perkraustymo paslaugos.

DVR paslaugos, UAB

Paslaugos: Jūrinių variklių ir kitos jūrinės įrangos remonto paslaugos.

Eimlina, UAB

Paslaugos: Laivų iškrovimas, pakrovimas. Laivų aprūpinimas visomis rūšimis techninio ir laivų tiekimo produktais. Laivų remontas, įskaitant naro apžiūras ir dokavimą.

Elmelit, UAB

Paslaugos: Technikos tiekimas, laivų aprūpinimas, sandėliavimo paslaugos, prekyba suvirinimo medžiagomis, elektros instaliaciniais kabeliais, sertifikuotais jūriniais kabeliais, cinko protektoriais, guoliais, hidraulika ir kt.

EVTRASTA, UAB

Paslaugos: Laivų remontas, statyba, techninis aptarnavimas, laivų aprūpinimas

Garant Group, UAB

Paslaugos: Laivų remontas, povandeniniai techniniai darbai, gelbėjimo ir priešgaisrinės įrangos patikrinimas bei remontas, laivų aprūpinimas

Genkonta, UAB

Paslaugos: UAB "Genkonta" yra įmonė, administruojanti tarptautinius ir vietinius projektus, susijusius su pramonine ir civiline statyba, technologinėmis ir gamybos linijomis bei procesais. Taip pat gali vykdyti jūrinių laivų statybos ir laivų remonto projektus. Gali būti generalinis rangovas arba subrangovas. Vykdyti nuo detalės iki visų mūsų paslaugų: profesionalų dizainą ir skaičiavimus, inžineriją, medžiagas ir darbą. Kvalifikuoti projektų vadovai ir specialistai įgyvendins projektus efektyviai, kokybiškai ir saugiai.

Gindana, UAB

Paslaugos: Laivų aprūpinimas kuru

Glora MB

Paslaugos: Laivų aprūpinimas, remontas, statyba, techninis aptarnavimas.

Harbour Enterprise Klaipėda, UAB

Paslaugos: Laivų aprūpinimas, priešgaisrinės ir gelbėjimo priemonių pardavimas, patikra ir remontas.

Henda, UAB

Paslaugos: UAB "Henda" savo veiklą pradėjo 1999 metais. Tai viena iš keleto pirmųjų tokio pobūdžio firmų, kuri sėkmingai savo veiklą tęsia ir toliau. Тikslas - tiekti tik kokybiškas prekes Lietuvos ir užsienio rinkai ir pasiūlyti platų asortimentą bei žemas kainas. Įmonė aprūpina viešbučius, sanatorijas, sporto klubus ir kitas įstaigas  šiomis prekėmis: viešbutinė mažagabaritinė kosmetika, rankšluosčiai, chalatai, šlepetės, pilstomas muilas ir šampūnas, minibarai, plaukų džiovintuvai, mažagabaritiniai šaldytuvai, patalai, patalynė, tvarkymo vežimėliai, batų valymo mašinos, bagažo vežimėliai, kelnių lyginimo presai, aksesuarai bei visi papildomi reikmenys viešbučiams, aukštos kokybės švaros, valymo priemonės ir kitos prekės.

JPS Ships Supply Service, UAB

Paslaugos: Laivų aprūpinimas maisto, ūkinėmis, akcizinėmis ir techninėmis prekėmis. Transporto paslaugos, išmuitinimo paslaugos, įgulos keitimas, siuntų pristatymas, grynųjų pinigų kapitonui pristatymo paslauga, sertifikatų atnaujinimas.

Jungent Lietuva, UAB

Paslaugos: Laivu aprūpinimas Shell tepalais

Jūrtransa, UAB

Paslaugos: laivų agentūra, negabaritinių ir sunkiasvorių krovinių pervežimas.

Kauno Grūdai, AB

Paslaugos: Vykdo fumigacijas (kenkėjų naikinimas fosfino dujomis) uosto sandėliuose, bet kokio tipo ir dydžio grūdų sandėliuose, jūriniuose konteineriuose, vagonuose, kitose transporto priemonėse ir t.t. Atlikus fumigaciją, išduoda sertifikatus fumiguotiems produktams. Tikrina fosfino dujų koncentracijas laivų triumuose, sandėliuose, bet kokiose kitokiose talpyklose, žaliavoje, ar produkcijoje itin jautriais ir tiksliais elektroniniais prietaisiais. Vykdo grūdų, ar bet kokių kitų produktų vėdinimą. Po fumigacijos, nuolat tikrina elektroniniais prietaisiais fosfino dujų likučių kiekį, bei informuojame užsakovą, kai produktai yra saugūs naudoti.

Klaipėdos laivų remontas, AB

Paslaugos: Vykdо kruizinių laivų terminalo operatoriaus funkcijas

Klaipėdos radaras, UAB

Paslaugos: Laivų elektro-radio aparatūros montavimas, remontas, aptarnavimas

Linartika, UAB

Paslaugos: Laivų patalynės, rankšluosčių, staltiesių, pledų, užuolaidų skalbimas. Darbo rūbų skalbimas ir valymas. Specializuotas dėmių išėmimas iš drabužių ar skalbinių. Rūbų su "Gore-tex", "Climatic", "Cordura" ir kt. medžiagomis skalbimas ir valymas. Kilimų ir kiliminių takelių valymas. Skalbinių, darbo rūbų paėmimas ir pristatymas į namus ar darbo  vietą.

Litiksa, UAB

Paslaugos: Laivų aprūpinimas pilstomais ir fasuotais tepalais bei alyvomis. Alyvų pumpavimo paslaugos.

Marilita, UAB

Paslaugos: laivų techninis aprūpinimas, maisto produktų bei kitų prekių teikimas, įgulų keitimo organizavimas, siuntinių transportavimas, transporto paslaugos.

Maristal, UAB

Paslaugos: Tiekia laivo mašinos, denio, keleivių skyrių įrangą ir medžiagas. - vamzdžių armatūra, elektros prekės, šviestuvai, akumuliatoriai, manometrai, termometrai, guoliai; - siurbliai, separatoriai, filtrai, kompensatoriai, atsarginės dalys; - tiltelio langų valytuvai, saulės roletai, laivo žurnalai, įvairūs laivo denio mechanizmai; - buitinė technika laivams, laivo baldai, spynos, baldų furnitūra, santechnika; - apsauginės plėvelės ir medžiagos grindų, denio, sienų, durų, baldų uždengimui laivo remonto metu; - termo susitraukianti plėvelė jachtų ir katerių uždengimui žiemos metu. Tiekimą įmonė vykdo laivams į bet kurį pasaulio uostą.

Mariteksa, UAB

Paslaugos: Laivų techninis aprūpinimas, maisto produktų bei kitų prekių tiekimas. Remontas. Laivų priešgaisrinių ir gelbėjimo priemonių tiekimas ir patikrinimas, transporto paslaugos. Jūrininkų įdarbinimas.

MB Aztec oils baltic

Paslaugos: MB Aztec oils baltic yra oficialus Aztec Oils alyvų distributorius Baltijos šalyse.

MB GV 13 Group

Paslaugos: MB GV 13 Group užsiima didmenine prekyba maisto produktais, alkoholiniais ir nealkoholiniais gėrimais.Buitinės chemijos ir asmens higienos bei apsaugos prekių tiekimu.

Mentum AS Lietuvos Filialas

Paslaugos: Atstovauja bei platina Castrol ir BP alyvas, tepalus Baltijos šalyse nuo 2007 metų. Oficialus Castrol automobilinių produktų atstovas, nuo 2017 metų, jūrinių bei industrinių, nuo 2018 metų klasikiniams automobiliams skirtų alyvų oficialus atstovas Baltijos šalyse. Mentum yra vienintelis UKLA (Jungtinės Karalystės alyvos asociacija), bei UEIL (Europos sąjungos alyvos industrijos organizacija) narys savo rinkoje. Yra Baltijos šalių atstovė UEIL su unikalia prieiga prie duomenų bazės, kurioje saugoma visa informacija, žinios bei ekspertizės apie alyvas. Teikia profesionalias konsultacijas ir rekomendacijas apie alyvą pagal "Certificate of Lubricants Competence" programą iš UKLA.

Modul LT, UAB

Paslaugos: UAB "Modul LT” siūlo didelį  asortimentą jūrinių konteinerių, biuro konteinerių ir kitos statybos įrangos Lietuvoje ir už Lietuvos ribų.

ORCA MARINE, UAB

Paslaugos: Laivų agentavimas, Laivų aprūpinimas, Laivų remontas, statyba, techninės bei rinkodaros paslaugos

Ostara, UAB

Paslaugos: saugumo ir gynybinių technologių įmonė, atstovaujanti bei kurianti  sprendimus ir produktus, modernizuojanti ir atnaujinanti karinę bei kitą įrangą, vykdanti įvairius saugumo ir gynybos projektus

Overship service, UAB

Paslaugos: Laivu remonto paslaugos. Mobilio interneto tiekimas į laivus. Laivų aprūpinimas maisto produktais, ūkinės ir techninės prekės. Personalūs įgulos narių užsakymai. Navigaciniai jūrlapiai ir navigacinė literatūra. Priešgaisrinių ir gelbėjimo priemonių tiekimas ir patikrinimas. Įgulos keitimas, transporto paslaugos. Kitos paslaugos.  

P.Markevičius ir Ko, UAB

Paslaugos: UAB P.Markevičius ir Ko yra vienintelis oficialus ExxonMobil atstovas Lietuvoje. Jau daugiau kaip 20 metų įmonė tiekia klientams aukštos kokybės Mobil laivų alyvas bei tepalus.

Parsekas, UAB

Paslaugos: Užterštų vandenų ir kitų teršalų surinkimas iš laivų valstybinio Klaipėdos jūrų uosto akvatorijoje ir atliekų surinkimas iš kitų gamybinių objektų. Buitinių atliekų, naftos produktais užterštų vandenų ir kitų atliekų surinkimas vykdomas apvažiavimo būdu. Surinktos atliekos pakraunamos į specialius konteinerius, talpyklas arba į autocisternas. Apvažiavimui/surinkimui naudojamas ir vandens, ir sausumos transportas: laivai – surinkėjai, autocisternos.

PERPETUUM MOBILE, UAB

Paslaugos: Akumuliatoriai automobiliams, sunkvežimiams, motociklams, traukos akumuliatoriai, garantinis aptarnavimas, akumuliatorių parinkimas, keitimas. Akumuliatorių įkrovikliai, užvedimo laidai.

PIKASOMA Marine Supply Co.

Paslaugos: Įmonė užsiima techniniu laivų aprūpinimu. UAB “Pikasoma” specializacija - inkarų, inkarų grandinių, švartavimo lynų, plieninių trosų, cinko anodų ir plastikinių grotelių tiekimas laivams.

PMM, UAB

Paslaugos: Didmeninė ir mažmeninė prekyba alyva, tepalais ir naftos produktais, eksploataciniais skysčiais, skirtais automobiliams, sunkiajam ir komerciniam transportui, pramonei, žemės ūkio technikai, laivams, aviacijai, motociklams. Oficialus atstovas: NYNAS AB (transformatorių alyvos), Rocol (aukščiausios kokybės pramoniniai tepalai), TELKO (automobilių eksploataciniai skysčiai, langų plovimo skysčiai, antifrizai, aušinimo skysčiai. Atstovybės Lietuvoje, Latvijoje, Estijoje.

Priesgaisriniu paslaugu garantas, VšĮ

Paslaugos: teikia konsultacijas gaisrinės saugos klausimais, atlieka pilną gesintuvų priežiūrą, (patikrą, pildymą, remontą), gaisrinio vandentiekio slėgio matavimus, gaisrinių žarnų išbandymą, džiovinimą bei perkantavimą, elektros grandinių bei įžeminimo varžos matavimus.

PROMAR, UAB

Paslaugos: Laivų remontas, statyba, techninis aptarnavimas, Laivų aprūpinimas

Prosolas, UAB

Paslaugos: Gelbėjimosi ir priešgaisrinių priemonių aptarnavimas, gaisro gesinimo sistemos, gelbėjimosi valčių ir jos nuleidimo įrangos aptarnavimas. Gesintuvai, hidrantai, gaisrinės žarnos,  kvėpavimo aparatai, balionų hidrotestai, kvėpavimo oro pildymas, oro ir pūtokšlio analizė, hidrokostiumai, gelbėjimosi liemenės, cheminiai kostiumai,  kranų galios testavimas, jūrinė elektronika, monometrų kalibravimas, dujų analizatoriai, kitos paslaugos ir aprūpinimas www.prosolas.eu

Proteko, UAB

Paslaugos: Sklandžiai, greitai ir kokybiškai aprūpina visomis darbo saugos priemonėmis, darbo batais, darbo drabužiais, darbo pirštinėmis.

Raguvilė, UAB

Paslaugos: Įmonės veiklos pobūdis – užterštų vandenų ir kitų teršalų surinkimas iš laivų ir gamybinių objektų, nuotekų tvarkymas ir nuotekų sistemų priežiūra, biokuro gamyba ir tiekimas, technikos nuoma ir pervežimas, aplinkos tvarkymas bei kitos paslaugos.

RSB NOVIKONTAS, UAB

Paslaugos: Laivų radijo, navigacinės, palydovinės, žuvies paieškos įrangos prekyba, projektavimas, instaliavimas, patikrinimas, aptarnavimas ir remontas.

Sabelijos Prekyba, UAB

Paslaugos: Darbo rūbai, avalinė

Šalnos Prekyba, UAB

Paslaugos: Laivų šaldymo ir kondicionavimo bei vėdinimo įrangos pardavimas, montavimas. Šaldymo ir kondicionavimo įrangos atsarginių detalių, agregatų, freono ir komponentų tiekimas.

Saurida, UAB

Paslaugos: Laivų aprūpinimas dyzeliniu kuru

Sedro grupė, UAB

Paslaugos: "SEDRO GRUPĖ" savo klientams siūlo optimaliausius sprendimus gabenant jų krovinius ir teikia šias paslaugas: laivų aprūpinimo, agentavimo, krovinių ekspedijavimo, logistikos, sandėliavimo-perkrovimo, konteinerių ir laivų fraktavimo, muitinės tarpininkavimo, konsoliduotų krovinių siuntimas, krovinių siuntimas visų tipų transportu.

Shipsera, UAB

Paslaugos: Laivo remonto paslaugos. Laivų aprūpinimas maisto produktais, ūkinės ir techninės prekės. Navigaciniai jūrlapiai ir navigacinė literatūra. Priešgaisrinių ir gelbėjimo priemonių tiekimas ir patikrinimas. Įgulos keitimas, transporto paslaugos.
Kitos paslaugos.  

Siampeksas ir Co, UAB

Paslaugos: Didmeninė ir mažmeninė prekyba darbo rūbais, avalyne ir kt. asmeninės apsaugos priemonėmis

Simarina, UAB

Paslaugos: Pilnas techninis tiekimas laivams: atsarginės dalys varikliams YANMAR, DAIHATSU, AKASAKA, HANSHIN MAN, B&W, SULZER, PIELSTICK, MAK, SKL, DEUTZ; - nauji ir naudoti dyzeliniai varikliai, dyzeliniai generatoriai; - turbokompresoriai, oro kompresoriai, siurbliai, separatoriai; - laivo denio įrengimai, gelbėjimo įranga, elektros prekės; - įvairūs laivo mechanizmai bei įranga. Techninį tiekimą įmonė vykdo laivams į bet kurį pasaulio regiono uostą.

Signularis LT, UAB

Paslaugos: Laivų remontas. Variklio detalių restauracija. Laivų aprūpinimas. Techninis aptarnavimas.

Skuba, UAB

Paslaugos: Didmeninė ir mažmeninė prekyba alyva, tepalais ir naftos produktais, eksploataciniais skysčiais, skirtais laivams, automobiliams, sunkiajam ir komerciniam transportui, pramonei, žemės ūkio technikai, aviacijai, motociklams. Oficialus atstovas: Texaco, Gulf, Gulf Marine, Oest, Petronas, Bardahl, Mannol. Eksploataciniai ir techniniai skysčiai, langų plovimo skysčiai, antifrizai, aušinimo skysčiai.

Sofitela, UAB

Paslaugos: Laivų aprūpinimas maisto produktais, techninis aptarnavimas, gelbėjimo, priešgaisrinių, navigacijos priemonių tiekimas, tikrinimas ir kitos paslaugos.

Švyturio logistika, UAB

Paslaugos: Kelių ir geležinkelių transportas, Laivų agentavimas ir frachtavimas. Konteinerių tvarkymas ir gabenimas. Multimodaliniai krovinių pervežimai. Sandėliai bet kokio tipo kroviniams. Muitinės formalumai.  

Termomontažas, UAB

Paslaugos: UAB “Termomontažas” atlieka jūrinės bei pramoninės izoliacijos darbus, montavimo darbus laivuose, interjero darbus (kajutėse,visuomeninėse patalpose, vairinėse, kambuzuose), baldų gamyba, apdaila su mediena.

Toskanas, UAB

Paslaugos: UAB Toskanas užsiima didmenine prekyba maisto produktais, alkoholiniais ir nealkoholiniais gėrimais, buitinė chemija ir asmens higienos prekės, kita produkcija.

Trendeom, UAB

Paslaugos: Ekspedijavimas, laivų aprūpinimas

Unimars, UAB

Paslaugos: Laivų aprūpinimas maisto produktais. Techninis tiekimas. Laivo remonto paslaugos. Laivų aprūpinimas akcizinėmis prekėmis (Bonded Stores). Navigaciniai jūrlapiai ir navigacinė literatūra. Priešgaisrinių ir gelbėjimo priemonių tiekimas ir patikrinimas. Kitos paslaugos.

Universalus techninis servisas, UAB

Paslaugos: Laivų aprūpinimas, Laivų remontas, statyba, techninis aptarnavimas.

Vakarai, UAB

Paslaugos: Laivo korpuso konstrukcijų remontas, laivo korpuso konstrukcijų suvirinimo darbai, rūdžių valymas, gruntavimas, dažymas, cinkavimas visame laive, denių dangos valymas.

Vakarų buitis, UAB

Paslaugos: Visus valymo sprendimus laivų remontui ir gamybai; Kitos buitinės paslaugos.

Vakarų laivų agentai, UAB

Paslaugos: Pagrindinė UAB "Vakarų laivų agentai" veikla yra teikti geriausias paslaugas laivų savininkams ir operatoriams laivo buvimo metu Klaipėdos ir Talino uostose. Įmonės stiprioji pusė yra teiki universalias agentų paslaugas visų tipų laivams bei ilgalaikiams, neeiliniams projektams: laivų remontui, konversijoms, krovimo darbams ir kitiems.

Varitecha, UAB

Paslaugos: Laivų techninis aprūpinimas: dažai, valikliai, dujos, pirotechnika, gelbėjimosi priemonės, atsarginės dalys ir įranga.

Vertechnika, UAB

Paslaugos: Povandeninės inspekcijos ROV aparatai. Atlieka povandeninius inspektavimus, apžiūros darbus, teikia pagalbą narams, gelbėjimo ir paieškos operacijos po vandenių.

Vipakus, UAB

Paslaugos: Laivų ir uosto įmonių aprūpinimas Mobil, Texaco, Lotos, Gazprom, NVS (GOST) alyvomis, tepalais ir eksplotaciniais skysčiais

Wurth Lietuva, UAB

Paslaugos: Profesionalūs montavimo įrankiai, tvirtinimo detalės - didmeninė, mažmeninė prekyba. Darbų saugos priemonės - didmeninė, mažmeninė prekyba Chemijos produktai: automobilių kosmetika, valymo, priežiūros, klijavimo, sandarinimo priemonės - didmeninė, mažmeninė prekyba.

Informacija atnaujinta 2012-08-18
Apklausa
X apklausa