Susijusios įmonės

Laivų remontas, statyba, techninis aptarnavimas

ABS Contractor, UAB

Paslaugos: Darbo jėgos nuoma, tarpinikavimo paslaugos įdarbinant sausumoje ir jūroj, metalo konstrukcijų projektavimas, gamybos ir montavimo  valdymas

Adampolis, UAB

Paslaugos: Laivų variklių remonto darbai bei laivų techninis aptarnavimas. Laivų aprūpinimas alyva ir tepalais, filtrais, atsarginėmis dalimis.

Adoris, UAB

Paslaugos: Pagrindinė įmonės veikla: laivų statyba bei remontas, modernizavimas, vamzdynų, metalo konstrukcijų gamyba ir montavimas. Aukštos kokybės laivų bei metalo konstrukcijų dažymas, smėliavimas, gruntavimas, metalizavimas, plovimas aukšto slėgio srove. Įvairiuose projektuose dirbame kaip rangovai ar subrangovai. Specialistai: suvirintojai, laivų korpusų surinkėjai, montuotojai, vamzdininkai, izoliuotojai, apdailininkai, smėliuotojai, dažytojai, mechanikai, elektrikai, skardininkai, meistrai ir kt. Gamyba: įvairių metalų konstrukcijų gamyba, montavimas pramonei ir civilinei statybai, technologinių konstrukcijų gamyba. Teikia įvairias metalo mechaninio apdirbimo (suvirinimo, lankstymo, pjaustymo, tekinimo ir pan.) ir paviršiaus paruošimo (gruntavimo, dažymo ir pan.) paslaugas. Plačiau

Adrijus, UAB

Paslaugos: Laivų vidaus interjeras, apdaila; Laivų korpusų surinkėjų ir suvirintojų, laivų elektrikų brigada; Gaminiai iš nerūdijančio plieno, transporterių gamyba.

Alindra, UAB

Paslaugos: Prekyba antikoroziniais, trinčiai ir smūgiams atspariais dažais ir dangomis, taip pat cheminėmis apsaugomis, pagalbinėmis medžiagomis paviršių paruošimui bei dangomis, skirtomis laikinajai gaminių apsaugai.

Amekus, UAB

Paslaugos: Priešgaisrinės sistemos, vaizdo stebėjimo, įeigos kontrolės, kompiuterinių, ryšių, apsaugos signalizacijos, automatikos valdymo sistemų montavimas, techninis aptarnavimas, techninė priežiūra ir projektavimas. Mūsų įmonės veikla atitinka šiuos standartus: ISO 14001:2015, ISO 45001:2018, ISO 27001:2013.

Apoil, UAB

Paslaugos: Laivų aprūpinimas dyzeliniu kuru

AQUATERA, UAB

Paslaugos: Tiekia laivų remontui ir statybai:

 • Plastikinius vamzdynus (PE100, PVC-U, GRE (stikloplascio)) ir fasonines dalis, bei uzdaromaja plastikine armatura  – balastinio vandens, ausinimo, nudruskinimo, fekalinems ir gelo vandens sistemoms.
 • Cu/Ni, nerudijancio plieno vamzdynu sistemas fekalinems ir gelo vandens sistemoms.
 • GRE vamzdynus ir fasonines dalis "scrubberiu" remontui.
 • Gamina nestandartines PE100 plastikinių vamzdynų fasonines dalis.
 • Atlieka specializuotus remonto – montavimo darbus, kas susije su plastikiniais vamzdynais.

ARMAR, UAB

Paslaugos: Laivų utilizavimas, įvairių metalo konstrukcijų demontavimas.

Aros Marine, UAB

Paslaugos: Laivų remontas, statyba, techninis aptarnavimas

Aukra Maritime, UAB

Paslaugos: Jūrinių konstrukcijų iš plieno ir aliuminio gamyba. Laivų remontas, statyba, techninis aptarnavimas.

Autonomas, UAB

Paslaugos: Laivo mašinų skyriaus, triumų ir krovininių tanklaivių valymas

Autorex Cargo Securing UAB

Paslaugos: Autorex Cargo Securing - krovinių saugumą užtikrinančius produktus bei sprendimus teikianti įmonė. Ilgametė patirtis šioje srityje leidžia klientams pasiūlyti profesionalius ir optimaliausius sprendimus bei sutaupyti apsaugant krovinius gabenimo metu.

Baltic Clouds, UAB

Paslaugos: Laivų aprūpinimas, laivų remontas, statyba, techninis aptarnavimas.

Baltic Escella, UAB

Paslaugos: Laivų aprūpinimas, laivų remontas, statyba, techninis aptarnavimas.

Baltic Industrial, UAB

Paslaugos: Cummins ir Kubota variklių ir generatorių autorizuotas atstovas. Atsarginių detalių tiekimas, variklių remontas ir aptarnavimas, garantinis ir pogarantinis remontas.

Baltic master, UAB

Paslaugos: Laivų šaldymo įrangos remontas, montavimas.

Baltic Premator Klaipėda, UAB

Paslaugos: Laivų išorės/vidaus patalpų, metalo konstrukcijų srautinis valymas ir dažymas.

Baltijos Prochemas, UAB

Paslaugos: Įmonė teikia aukštos kokybės paslaugas laivų statybos ir remonto, jūros statinių ir gyvenamųjų namų statybos srityse.

Baltmarine Services, UAB

Paslaugos: Laivo sraigtų velenų ir pavairavimo mechanizmų sandariklių LAGERSMIT keitimas ir priežiūra. Laivuose esančių pavojingų medžiagų inventorizavimas ir šalinimas. Mechanizmų, įrenginių, statinių ir konstrukcijų remontas, priežiūra, atstatymas su BELZONA kompozitinėmis medžiagomis. Laivų įgulų testavimas narkotikų ir alkoholio aptikimui.

Baltmarine Trading, UAB

Paslaugos: Laivų ir pramoninis tiekimas Lietuvos, Latvijos ir Estijos uostuose.

Baltnautic Shipping Ltd.

Paslaugos: Agentavimas, frachtavimas, laivų aprūpinimas, techninė priežiūra, trampinių laivų operavimas.

Berg, UAB

Paslaugos: Povandeniniai techniniai darbai

BME Services, UAB

Paslaugos: Laivų remontas, Skubūs remonto darbai įvykus nelaimei, Detalių gamyba ir tiekimas, UTM ir NDT testavimas, Įrangos ir įrenginių remontas, Projektų valdymas

Caverion Lietuva, UAB

Paslaugos: Laivų ir kranto įrenginų elektros ir automatikos sistemų įrengimas, remontas, derinimas. Laivų radijo navigacinų sistemų įrengimas, remontas, derinimas.

Chandlerita, UAB

Paslaugos: Chandlerita,UAB  siūlo šias paslaugas:
Provizija ir techninis tiekimas, darbo apranga, plieno gaminiai, elektros  variklių pervyniojimas 24 val., suvirinimo paslaugos, laivų medikamentai visų tipų JIS ir DIN vožtuvai, elektros įranga, acetileno, deguonies balionų pildymas, saugos priemonių  patikros ir kalibravimas, saugumo įranga, dujų detektoriai, įgulos gabenimo paslaugos. Greitai profesionalios paslaugos  Klaipėdoje, Liepojoje, Ventspilyje, Rygoje, Taline, Gdynėje, Gdanske.

Coldeta, UAB

Paslaugos: Pagrindinė veiklos kryptis yra industrinės šaldymo technikos diegimas, servisas. Taip pat nestandartinių šaldymo įrenginių projektavimas, gamyba ir instaliacija laivuose, bei visuose pramoniniuose objektuose kur reikalingas šaltis.

Diesel Service Group, UAB

Paslaugos: Laivų variklių ir mechanizmų remontas ir priežiūra, elektros įrangos remonto darbai, laivų techninis aptarnavimas.
Mechaninio apdorojimo paslaugos vietoje. Atsarginių dalių tiekimas. IMO ženklai.

DVR paslaugos, UAB

Paslaugos: Jūrinių variklių ir kitos jūrinės įrangos remonto paslaugos.

Elektrifikacijos paslaugos, UAB

Paslaugos: Elektros tinklų 0,4-10kV statyba ir montavimas Elektrotechniniai-inžineriniai sprendimai Saulės fotoelektrinių įrengimo darbaiLaivų elektrotechnikos įrenginių montavimas Telekomunikacinių tinklų statyba Vaizdo stebėjimo sistemų montavimas Betranšėjis inžinerinių tinklų tiesimas Projektavimas

EVTRASTA, UAB

Paslaugos: Laivų remontas, statyba, techninis aptarnavimas, laivų aprūpinimas

Feliūga, UAB

Paslaugos: Laivų remontas, techninis aptarnavimas

Folinas, UAB

Paslaugos: Laivų šaldymo, vėdinimo ir kondicionavimo įrangos remontas, techninis aptarnavimas, atsarginių dalių ir įrangos tiekimas. Elektros instaliacijos darbai, elektros variklių remontas ir montavimas. Maisto ruošimo įrangos, pritaikytos laivams remontas ir tiekimas.

Garant Group, UAB

Paslaugos: Laivų remontas, povandeniniai techniniai darbai, gelbėjimo ir priešgaisrinės įrangos patikrinimas bei remontas, laivų aprūpinimas

Genkonta, UAB

Paslaugos: UAB "Genkonta" yra įmonė, administruojanti tarptautinius ir vietinius projektus, susijusius su pramonine ir civiline statyba, technologinėmis ir gamybos linijomis bei procesais. Taip pat gali vykdyti jūrinių laivų statybos ir laivų remonto projektus. Gali būti generalinis rangovas arba subrangovas. Vykdyti nuo detalės iki visų mūsų paslaugų: profesionalų dizainą ir skaičiavimus, inžineriją, medžiagas ir darbą. Kvalifikuoti projektų vadovai ir specialistai įgyvendins projektus efektyviai, kokybiškai ir saugiai.

Glinar Turbo Ltd

Paslaugos: Turbinų remontas, valymas, dinamiškas balansavimas, kapitalinis remontas, atsarginės dalys, garantinis aptarnavimas

Glora MB

Paslaugos: Laivų aprūpinimas, remontas, statyba, techninis aptarnavimas.

Harbort Klaipėda, UAB

Paslaugos: Ultragarsiniai laivų korpusų konstrukcijų storių matavimai. Korpuso konstrukcijų remonto dokumentacijos paruošimas. Bendrovė turi šių Klasifikacinių Bendrovių sertifikatus: ABS, BV, DNV, GL, Lloyd‘s Register, RINA, RMRS, PRS. NDT paslaugos - VT, MT, PT, UT. Aukštalipių paslaugos atliekant inspekcijas.

Hidrosfera, UAB

Paslaugos: Įmonė ruošia hidrotechninių statinių statybos, rekonstravimo bei remonto, gilinimo darbų techninius ir darbo projektus, atlieka projektų vykdymo priežiūrą ir hidrotechninių statinių konstrukcijų ekspertizes.

Iremas filialas Kelmerta, UAB

Paslaugos: Laivų remontas, uosto krovos įrengimų remontas ir aptarnavimas

Jūrų elektronikos įrengimai, UAB

Paslaugos: GMDSS ir kitų radijo elektronikos įrengimų diegimas laivuose: projektavimas, pirkimas, montavimas, priežiūra.

Klaipėdos inžinerinių tinklų statyba, UAB

Paslaugos: Magistralinių šilumos tinklų tiesimas. Lauko vandentiekio ir nuotekų tinklų tiesimas ir siurblinių montavimas. Dujotiekio tinklų tiesimas. Technologinių vamzdynų ir įrenginių montavimas.

Klaipėdos laivų remontas, AB

Paslaugos: Vykdо kruizinių laivų terminalo operatoriaus funkcijas

Klaipėdos radaras, UAB

Paslaugos: Laivų elektro-radio aparatūros montavimas, remontas, aptarnavimas

Kvantum Group, UAB

Paslaugos: UAB "Kvantum Group" teikia interjero įrengimo "iki rakto" ir elektros instaliavimo paslaugas, skirtas laivų statybų sektoriui Europos sajungoje, bei už jos ribų.

Laivų Servisas, UAB

Paslaugos: Elektros įrenginių remonto darbai

Laivų technika, UAB

Paslaugos: Laivų sistemų remontas, korpuso remonto ir atnaujinimo  darbai, pagrindinių ir pagalbinių variklių iki 10,000 kW remontas ir kapitalinis remontas, visų skirstymo siurblių ir alyvos separatorių remontas ir priežiūra, denio mechanizmų ir stiebinių remontas, šilumokaičių ir slėginių indų remontas, šaldymo sistemų remontas ir montavimas, katilų remontas ir sertifikavimas, energijos paskirstymas ir signalizacijos sistemos, vamzdžių sistemos techninės ekspertizės ir sertifikatai, draudimo kompetencijos ir skaičiavimai.

Litprofit, UAB

Paslaugos: UAB „Litprofit“ specializacija – pramoninės šaldymo įrangos projektavimas, žvejybinių laivų šaldymo  sistemų modernizavimas, remontas ir šaldymo įrangos montavimas bei tiekimas.

Mabrocona, UAB

Paslaugos: Jūrininkų įdarbinimas, laivų remontas, inspekcija

Marine Surveys & Services, UAB

Paslaugos: Laivų inspektoriai

Marinetechas, UAB

Paslaugos:

 • laivų remontas, techninis aptarnavimas;
 • gamybinės įrangos montavimas, aptarnavimas, tobulinimas, planinis ir skubus remontas;
 • kompresorių, vamzdynų bei šaldymo įrangos aptarnavimas bei remontas;
 • velenų centravimas;
 • vamzdynų sistemos, armatūros aptarnavimas, montavimas ir remontas;
 • tekinimo darbai;
 • detalių gamyba;
 • hidraulinės sistemos elementų aptarnavimas ir remontas;
 • Elektrinių variklių remontas;
 • metalo konstrukcijų gamyba ir remontas;
 • ventiliacinių sistemų gamyba ir montavimas.

MASTER-SERVIS, UAB

Paslaugos: autorizuotas navigacijos ir ryšio įrangos technines priežiūros paslaugas bei pardavimus

Memelio inkaras, UAB

Paslaugos: Kompanija turi profesionalią komanda laivo triumų valymo, plovimo, smėliavimo, dažymo darbams atlikti, turi visą tam reikalinga įranga: aukšto spaudymo plovimo mašinas, pakeltuvus. Dirba 24/7.

Mes service LT, UAB

Paslaugos: Įmonė siūlo įvairius laivų remonto darbus nuo kėlimo įrangos iki smulkių hidraulinių darbų. Taip gali tiekti įvairias dalis pagal jūsų modelį, markę ar brėžinį.

META Engineering

Paslaugos: UAB "META Engineering" viena iš pagrindinių veiklų yra vamzdynų plovimas, avarinis atkimšimas, talpų valymas. Plaunamų avarinių vamzdynų minimalus diametras gali būti nuo 32 mm iki 2500 mm. Nepriklausomai nuo vamzdyno struktūros ar tai būtų gelžbetoninis, keraminis, PVC, ar metalinis vamzdynas. Technologinių ir naujai paklotų lietaus ir nuotekų tinklų plovimas ir paruošimas TV diagnostikai. Hidraulinių bandymų atlikimas.

Narų servisas, UAB

Paslaugos: Profesionalūs povandeniniai techniniai darbai: pjovimas, suvirinimas, narų paslaugos, hidrotechniniai statybos darbai, akvatorijos dugno gilinimo ir valymo darbai, hidromonitorius, plaukiojantis kranas <50 t., navigacinių kliūčių šalinimas, povandeninė apžiūra, audio/video įrašymas, avariniai-gelbėjimo darbai, laivų iškėlimas iš vandens, laivų ištraukimas nuo seklumos, gelbėjimas ant vandens, buksyravimo paslaugos, pontonai, technikos ir įrangos nuoma, jūros uosto ypatingų statinių statybos ir rekonstrukcijos darbai nuo 1991 m.

ORCA MARINE, UAB

Paslaugos: Laivų agentavimas, Laivų aprūpinimas, Laivų remontas, statyba, techninės bei rinkodaros paslaugos

Ostara, UAB

Paslaugos: saugumo ir gynybinių technologių įmonė, atstovaujanti bei kurianti  sprendimus ir produktus, modernizuojanti ir atnaujinanti karinę bei kitą įrangą, vykdanti įvairius saugumo ir gynybos projektus

Overship service, UAB

Paslaugos: Laivu remonto paslaugos. Mobilio interneto tiekimas į laivus. Laivų aprūpinimas maisto produktais, ūkinės ir techninės prekės. Personalūs įgulos narių užsakymai. Navigaciniai jūrlapiai ir navigacinė literatūra. Priešgaisrinių ir gelbėjimo priemonių tiekimas ir patikrinimas. Įgulos keitimas, transporto paslaugos. Kitos paslaugos.  

PERPETUUM MOBILE, UAB

Paslaugos: Akumuliatoriai automobiliams, sunkvežimiams, motociklams, traukos akumuliatoriai, garantinis aptarnavimas, akumuliatorių parinkimas, keitimas. Akumuliatorių įkrovikliai, užvedimo laidai.

Persolita, UAB

Paslaugos: Laivų korpusų, vamzdynų ir garso izoliavimas

Polski Rejestr Statkow Klaipeda, UAB

Paslaugos: PRS ekspertai teikia:

 • Laivų klasifikavimas ir konvenciniai patikrinimai statant, eksploatuojant, rekonstruojant ar remontuojant;
 • Medžiagų, įmonių, suvirintojų ir suvirinimo procesų sertifikavimas;
 • ISM, ISPS, MLC sertifikavimas;
 • Konteinerių sertifikavimas.

Priesgaisriniu paslaugu garantas, VšĮ

Paslaugos: teikia konsultacijas gaisrinės saugos klausimais, atlieka pilną gesintuvų priežiūrą, (patikrą, pildymą, remontą), gaisrinio vandentiekio slėgio matavimus, gaisrinių žarnų išbandymą, džiovinimą bei perkantavimą, elektros grandinių bei įžeminimo varžos matavimus.

PROMAR, UAB

Paslaugos: Laivų remontas, statyba, techninis aptarnavimas, Laivų aprūpinimas

Prosolas, UAB

Paslaugos: Gelbėjimosi ir priešgaisrinių priemonių aptarnavimas, gaisro gesinimo sistemos, gelbėjimosi valčių ir jos nuleidimo įrangos aptarnavimas. Gesintuvai, hidrantai, gaisrinės žarnos,  kvėpavimo aparatai, balionų hidrotestai, kvėpavimo oro pildymas, oro ir pūtokšlio analizė, hidrokostiumai, gelbėjimosi liemenės, cheminiai kostiumai,  kranų galios testavimas, jūrinė elektronika, monometrų kalibravimas, dujų analizatoriai, kitos paslaugos ir aprūpinimas www.prosolas.eu

RNDV Group, UAB

Paslaugos: "RNDV Group" yra tarptautinė laivų statybos ir laivų remonto įmonė, įsikūrusi Lietuvoje. Įmonė specializuojasi ir teikia paslaugas elektros instaliacijos ir elektromechanikos projektuose ne tik laivų statybos pramonėje, bet ir statybos sektoriuje. Siekia ilgalaikių verslo ryšių, pagrįstų puikiais rezultatais ir ilgalaike partneryste. "RNDV Group" priklauso "RNDV Holding" įmonių grupei, kurioje dirba virš 1300 savo srities specialistų ir profesionalų.

RSB NOVIKONTAS, UAB

Paslaugos: Laivų radijo, navigacinės, palydovinės, žuvies paieškos įrangos prekyba, projektavimas, instaliavimas, patikrinimas, aptarnavimas ir remontas.

Sadomaksa Klaipėda, UAB

Paslaugos: Įmonė atlieka jūrinių konteinerių-refrižeratorių remontą, patikrą, tiekia atsargines detales, o taip pat remontuoja, aptarnauja ir nuomoja konteinerių dyzelinius generatorius. Automobilinės šaldymo įrangos pardavimas, aptarnavimas, remontas. Autobusų, mikroautobusų kondicionierių remontas.

Sedro grupė, UAB

Paslaugos: "SEDRO GRUPĖ" savo klientams siūlo optimaliausius sprendimus gabenant jų krovinius ir teikia šias paslaugas: laivų aprūpinimo, agentavimo, krovinių ekspedijavimo, logistikos, sandėliavimo-perkrovimo, konteinerių ir laivų fraktavimo, muitinės tarpininkavimo, konsoliduotų krovinių siuntimas, krovinių siuntimas visų tipų transportu.

Simarina, UAB

Paslaugos: Pilnas techninis tiekimas laivams: atsarginės dalys varikliams YANMAR, DAIHATSU, AKASAKA, HANSHIN MAN, B&W, SULZER, PIELSTICK, MAK, SKL, DEUTZ; - nauji ir naudoti dyzeliniai varikliai, dyzeliniai generatoriai; - turbokompresoriai, oro kompresoriai, siurbliai, separatoriai; - laivo denio įrengimai, gelbėjimo įranga, elektros prekės; - įvairūs laivo mechanizmai bei įranga. Techninį tiekimą įmonė vykdo laivams į bet kurį pasaulio regiono uostą.

Signularis LT, UAB

Paslaugos: Laivų remontas. Variklio detalių restauracija. Laivų aprūpinimas. Techninis aptarnavimas.

Spranaitis, MB

Paslaugos: FROSIO sertifikuotas trečio lygio Inspektorius tikrina metalinių paviršių paruošimo darbus prieš dažant arba dengiant antikorozine danga

Švyturio logistika, UAB

Paslaugos: Kelių ir geležinkelių transportas, Laivų agentavimas ir frachtavimas. Konteinerių tvarkymas ir gabenimas. Multimodaliniai krovinių pervežimai. Sandėliai bet kokio tipo kroviniams. Muitinės formalumai.  

Techmaris, UAB

Paslaugos: Laivų agentavimas, jūrininkų įdarbinimas, laivų remontas.

Termomontažas, UAB

Paslaugos: UAB “Termomontažas” atlieka jūrinės bei pramoninės izoliacijos darbus, montavimo darbus laivuose, interjero darbus (kajutėse,visuomeninėse patalpose, vairinėse, kambuzuose), baldų gamyba, apdaila su mediena.

Unimars, UAB

Paslaugos: Laivų aprūpinimas maisto produktais. Techninis tiekimas. Laivo remonto paslaugos. Laivų aprūpinimas akcizinėmis prekėmis (Bonded Stores). Navigaciniai jūrlapiai ir navigacinė literatūra. Priešgaisrinių ir gelbėjimo priemonių tiekimas ir patikrinimas. Kitos paslaugos.

Universalus techninis servisas, UAB

Paslaugos: Laivų aprūpinimas, Laivų remontas, statyba, techninis aptarnavimas.

Vakarai, UAB

Paslaugos: Laivo korpuso konstrukcijų remontas, laivo korpuso konstrukcijų suvirinimo darbai, rūdžių valymas, gruntavimas, dažymas, cinkavimas visame laive, denių dangos valymas.

Vakarų Baltijos laivų statykla, UAB

Paslaugos: Laivų statyba, metalo konstrukcijų gamyba

Vakarų buitis, UAB

Paslaugos: Visus valymo sprendimus laivų remontui ir gamybai; Kitos buitinės paslaugos.

Vakarų laivų gamykla, AB

Paslaugos: laivų statyba, laivų remontas ir konversija, uosto krovos darbai ir sandėliavimo paslaugos (skystų, birių ir generalinių krovinių terminalai), metalo konstrukcijų ir sudėtingų įrenginių gamyba (per 500 t svorio), metalo pjovimas ir apdorojimas, krovinių transportavimas vietiniais bei tarptautiniais maršrutais, techninis tiekimas, metalo laužo supirkimas, laivų švartavimas.

Vakarų laivų remontas, UAB

Paslaugos: Laivų remontas, statyba, techninis aptarnavimas

Vertechnika, UAB

Paslaugos: Povandeninės inspekcijos ROV aparatai. Atlieka povandeninius inspektavimus, apžiūros darbus, teikia pagalbą narams, gelbėjimo ir paieškos operacijos po vandenių.

Viažas, UAB

Paslaugos: Įmonės veikla – jachtų remontas. Atliekami darbai:

 • visiškas povandeninis korpuso atnaujinimas (antifulingas),
 • jachtos poliravimas, plovimas bei valymo paslaugos,
 • įbrėžimų, įtrūkimų šalinimas (gelcout);
 • stiklo pluošto darbai (epoksidine ir poliesterine derva),
 • kilio remonto darbai (sujungimas, korpuso sutvirtinimas su grindimis).

Vidaus vandens kelių direkcija, VĮ

Paslaugos: Vidaus vandens kelių eksploatacija, priežiūra, gelbėjimo darbai, laivų statyba ir jų remontas, hidrografiniai darbai, keleivinių laivų nuoma, krovinių gabenimas.

Wartsila BLRT Estonia OU Lietuvos filialas

Paslaugos: variklių ir sistemų remontas, sraigtai ir susijusi įranga, hidraulinė įranga, reguliatoriaus mechanizmo aptarnavimas, giro centravimas lazeriu, krūvio ir vibravimo į guolius monitoringas, mechaninio apdorojimo paslaugos vietoje, alkūninio veleno atnaujinimas ir atnaujintos detalės, pramoninės paslaugos.

Western Baltic Engineering, UAB

Paslaugos: Laivų projektavimo paslaugos

Wurth Lietuva, UAB

Paslaugos: Profesionalūs montavimo įrankiai, tvirtinimo detalės - didmeninė, mažmeninė prekyba. Darbų saugos priemonės - didmeninė, mažmeninė prekyba Chemijos produktai: automobilių kosmetika, valymo, priežiūros, klijavimo, sandarinimo priemonės - didmeninė, mažmeninė prekyba.

Informacija atnaujinta 2012-08-18
Apklausa
X apklausa