Susijusios įmonės

Muitinės tarpininkai

3p logistics, UAB

Paslaugos: Pilnų konteinerių gabenimas (FCL), skubios siuntos ir kurjerių paslaugos, sandėlių logistika, nestandartinių ir negabaritinių krovinių gabenimas, įvairiausių krovinių gabenimas oro transportu, dalinių krovinių jūra transportavimas (LCL), individualūs logistikos ir transportavimo sprendimai.

AD REM LEZ, UAB

Paslaugos: Multimodalinis logistikos centras Klaipėdos laisvojoje ekonominėje zonoje, jungiantis jūros, žemės ir geležinkelio transporto rūšis. 30 000 m2 ploto nauji ir modernūs (A kategorijos) muitinės prižiūrimi ir 3PL sandėliai.

Ardarikas, UAB

Paslaugos: Jūrinių konteinerių gabenimo paslaugos sausumos transportu, krovos darbai, sandėliavimas, muitinės formalumų tvarkymas.

Argotransa, UAB

Paslaugos: Įmonė teikia krovinių ekspedijavimo, pervežimo sausumos ir jūrų transportu, krovos, laivų agentavimo bei kitas susijusias paslaugas.

Arijus, UAB

Paslaugos: Ekspedijavimas, Logistika, Nuosavas autotransportas, Negabaritiniai kroviniai, Laivybos linijų agentavimas, Specialūs projektai, Konteinerinių aikštelių pardavimas bei nuoma, Muitinės tarpininko paslaugos.

Arkama, UAB

Paslaugos: Krovinių gabenimas Oras-Vanduo-Žemė Sandėliavimo paslaugos Kaune 5000m2 Gabaritinių ir negabaritinių krovinių perkrovimai Visos muitinės paslaugos.

Autoverslas, UAB

Paslaugos: Sandėliavimo paslaugos Klaipėdoje, Vilniuje

Autovestina, UAB

Paslaugos: Jūrinių konteinerių pervežimo ir ekspedicijavimo įmonė teikianti logistikos paslaugas

Baltic Logistics Group, UAB

Paslaugos: Pervežimai geležinkeliais (pusvagoniai, autovežiai vagonai, cisternos, dozuojami hoperiai - biraliniai vagonai, pervežimai autotransportu, multimodaliniai pervežimai, gabenimas oro transportu, negabaritinių ir sunkiasvorių krovinių gabenimas, teikia vagonų nuomos ir  krovos darbų paslaugas, atlieka visas muitinės ir papildomas procedūras.

Baltic Marine Service, UAB

Paslaugos: Baltic Marine Service teikia pilną paslaugų spektrą susijusių su visų krovinių rušių transportavimu.

Baltic Marine Spedition, UAB

Paslaugos: teikia kelių transporto, jūrinių konteinerių, oro ir geležinkelio krovinių ekspedijavimo paslaugas

Baltijos pervežimai, UAB

Paslaugos: Transportavimas nuo durų iki durų, eksporto-importo muitinės reikalavimai, muitinės tarpininkavimas ir kt.

BMG logistika, UAB

Paslaugos: "BMG logistika" savo klientams siūlo optimaliausius sprendimus gabenant jų krovinius ir teikia šias paslaugas.

Cartrans, UAB

Paslaugos: Pervežimai geležinkeliais, autotransporto ir multimodaliniai pervežimai, automobilių transportavimas jūriniais konteineriais, krovos darbai, muitinės tarpininko paslaugos, galimas krovinių draudimas.

Daily Trade and Forwarding, UAB

Paslaugos: Kompleksinės krovinių aptarnavimo ir ekspedijavimo paslaugos, įskaitant muitinės formalumų įforminimas Klaipėdos uoste.

Delamode Baltics, UAB

Paslaugos: Paslaugos: Dalinių ir pilnų krovinių gabenimas (Baltijos šalyse, Europoje, Rusijoje ir NVS šalyse); Smulkių krovinių gabenimas; Vietiniai pervežimai; Krovinių gabenimas jūra; Krovinių gabenimas oru; Sandėliavimas ir logistika; Muitinės tarpininkavimas; Perkraustymo paslaugos.

Delmuitas, UAB

Paslaugos: Muitinės procedūrų forminimas, konteinerių pervežimas autotransportu ir geležinkeliu, muitinės sandeliavimas ir reeksportas per konteinerių terminalus (LKAB "Klaipėdos Smeltė" ir KKT)

Fondera, UAB

Paslaugos: Muitinės tarpininkų paslaugos, krovinių ekspedijavimas ir atstovavimas LR muitinėje, krovinių sandėliavimas, pervežimai geležinkeliu.

Gedlito transportas, UAB

Paslaugos: Visu tipų konteinerių pervežimas, muitinės tarpininko paslaugos, logistika. Dalinių ir pilnos apimties krovinių pervežimas, sandėliavimas.

HHDR SYSTEMS Limited Klaipėdos filialas

Paslaugos: Sausumos bei jūrų krovinių ekspedijavimas, muitinės tarpininkavimas.

INTERMODAL CONTAINER SERVICE, UAB

Paslaugos: Krovinių konteineriuose gabenimas geležinkelio ir auto transportu. Šaudyklinių konteinerinių traukinių "Viking", "Baltica Transit" aptarnavimas. Šaudyklinio konteinerinio traukinio "Vilnius shuttle" (Klaipėdos uostas – Vilnius – Klaipėdos uostas) operatorius.

Jūrtransa, UAB

Paslaugos: laivų agentūra, negabaritinių ir sunkiasvorių krovinių pervežimas.

Klaipėdos šaldytuvų terminalas, UAB

Paslaugos: sandėliuoja ir krauna šaldytus krovinius

Laivų technika, UAB

Paslaugos: Laivų sistemų remontas, korpuso remonto ir atnaujinimo  darbai, pagrindinių ir pagalbinių variklių iki 10,000 kW remontas ir kapitalinis remontas, visų skirstymo siurblių ir alyvos separatorių remontas ir priežiūra, denio mechanizmų ir stiebinių remontas, šilumokaičių ir slėginių indų remontas, šaldymo sistemų remontas ir montavimas, katilų remontas ir sertifikavimas, energijos paskirstymas ir signalizacijos sistemos, vamzdžių sistemos techninės ekspertizės ir sertifikatai, draudimo kompetencijos ir skaičiavimai.

Maritima, UAB

Paslaugos: UAB Maritima teikia platų paslaugų spektrą krovinių pervežimo rinkoje, įskaitant agentavimo, frachtavimo, ekspedijavimo, muitinės tarpininko ir kitas reikalingas paslaugas gabenant įvairių rūšių krovinius visame pasaulyje.

Muita, UAB

Paslaugos: muitinės tarpininko paslaugos (importo, eksporto, tranzito procedūros; Carnet TIR, CMR, ATA Carnet, T2L; bendroji garantija tranzitui; intrastato ataskaitos; išankstinės deklaracijos Baltarusijos  ir Rusijos muitinėms); muitinės procedūrų auditas; konsultacijos muitų teisės klausimais; atvirieji ir uždarieji mokymai.

Navi grupė, UAB

Paslaugos: Konteinerių gabenimas autotransportu

Norspeda Logistics, UAB

Paslaugos: Laivų agentavimas, Krovinio ekspedijavimas, Tarpininkavimas įdarbinant jūrininkus užsienio laivyne, Generalinio-šaldyto krovinio pervežimas laivais/konteineriais, bei tolimesnis jų issiuntimas auto ar geležinkelio transportu iki paskirties vietos.

RS lietuviškas konteineris, UAB

Paslaugos: nuolat siūlo didelį asortimentą naujų ir naudotų jūrinių konteinerių

Skelmė, UAB Prekybos Namai

Paslaugos: Ekspedijavimo paslaugų teikimas ir prekyba žuvimi bei žuvies produktais.

Smart shipping, UAB

Paslaugos: UAB „Smart shipping“ suteikia klientams puikią galimybę prekiauti įvairia produkcija skirtingose pasaulio šalyse – tiek ES, tiek trečiosiose šalyse. Klientams užsisakius paslaugas, įmonė pasirūpins jų prekių pristatymu į paskirties vietas. Teikiamos paslaugos:

 • Muitinės formalumų tvarkymas Klaipėdoje ir Vilniuje;
 • Krovinių vežimas oru CN, USA, CA...;
 • Krovinių vežimas jūra FCL, LCL;
 • Krovinių gabenimas geležinkeliu FCL, LCL;
 • Pilnų ir dalinių krovinių pristatymas iš/į EU;
 • Kurjerinių siuntų pristatymai;
 • Pristatymai į visus „Amazon“ sandėlius.
UAB „Smart shipping“ yra inovatyvi ekspedicinė įmonė, kuri padeda klientams augti greičiau išsprendžiant logistikos iššūkius.

Švyturio logistika, UAB

Paslaugos: Kelių ir geležinkelių transportas, Laivų agentavimas ir frachtavimas. Konteinerių tvarkymas ir gabenimas. Multimodaliniai krovinių pervežimai. Sandėliai bet kokio tipo kroviniams. Muitinės formalumai.  

Trenze Logistics, UAB

Paslaugos: Įkūrimo metai 1995 m.

 • Geležinkelių transportas
 • Negabaritiniai kroviniai
 • Konteinerių transportavimas
 • Muitinės tarpininkavimas
 • Sandėliavimas
 • Kelių transportas
 • Jūrų transportas
 • Krovos ir tvirtinimo elementų projektavimas

Vakarų Transporto Logistika, UAB

Paslaugos: Teikia krovinių (konteinerių) pristatymo paslaugas nuosavu autotransportu su įrengta GPS įranga į Baltijos arba NVS šalis. Krovinių (konteinerių) pristatymas geležinkeliu. Organizuoja krovos darbus uoste. Muitinės tarpininko paslaugos, atstovavimas muitinėje. Krovinio sandėliavimo paslaugos. Konteinerių pristatymas jūra.  

Vingės logistika, UAB

Paslaugos: Krovinių ekspedijavimo, muitinės tarpininkų, taip pat komercinio ir muitinės sandėlių nuomos paslaugos. Galime sandėliuoti prekes tiek maisto, tiek augalinės kilmės, kurioms nėra reikalingas temperatūrinis (šaldytuvų) laikymo režimas. Administracinių patalpų nuoma.

Westtransit, UAB

Paslaugos: Įmonė teikia krovinių ekspedijavimo ir gabenimo paslaugas, atstovauja klientams pasienio augalų karantino, veterinarijos ir muitinės postuose.

Informacija atnaujinta 2012-08-18
Apklausa
X apklausa