Naftos krova

Klaipėdos nafta, AB

Paslaugos: KN (AB Klaipėdos Nafta) yra naftos bei naftos produktų (krova, saugojimas), SGD terminalų bei SGD paskirstymo stoties operatorė. Bendrovė teikia SGD terminalų valdymo ir konsultavimo paslaugas.

Krovinių terminalas, UAB

Paslaugos: specializuotame terminale krauna ir sandėliuoja naftos, chemijos ir naftos chemijos produktus. Terminalas minėtus produktus gali krauti ir iš geležinkelio cisternų, ir iš laivų. Kitos terminalo teikiamos paslaugos: naftos produktų sumaišymas ir gamyba, laivų švartavimas, krovinių ekspedijavimas uoste, gabenimo geležinkelio transportu organizavimas Lietuvos, Baltarusijos ir Latvijos teritorijose.

Vakarų krova, UAB

Paslaugos: krauna ir sandėliuoja biriuosius (įvairius žemės ūkio produktus, trąšas, druską, kaoliną ir kt.), suverstinius (metalo laužą, skaldą, kalkakmenį, durpes ir kt.), skystuosius (biodyzeliną, melasą ir kt.) bei generalinius krovinius (apvalią medieną, įvairius pakuotus krovinius), taip pat stambiagabaričius ir sunkiasvorius įrengimus bei ratinę techniką. Bendrovėje veikia keturi specializuoti terminalai, skirti biriesiems ir skystiesiems produktams sandėliuoti ir krauti iš (į) laivų (-us).

Apklausa
X apklausa