Susijusios įmonės

Statybinių darbų kompanijos

ABS Contractor, UAB

Paslaugos: Darbo jėgos nuoma, tarpinikavimo paslaugos įdarbinant sausumoje ir jūroj, metalo konstrukcijų projektavimas, gamybos ir montavimo  valdymas

Adrijus, UAB

Paslaugos: Laivų vidaus interjeras, apdaila; Laivų korpusų surinkėjų ir suvirintojų, laivų elektrikų brigada; Gaminiai iš nerūdijančio plieno, transporterių gamyba.

BSVK PROJEKTAI LT, UAB

Paslaugos: oro kondicionavimo ir vėdinimo sistemų montavimo, prekybos, projektavimo paslaugos laivams

Construction trade, UAB

Paslaugos: UAB „Construction trade“ specializuojasi į asfalto/ betono dangų remontą. Siūlių, ir sandūrų sandarinimą, lietaus ir drenažo sistemų įrengimą, hidroizoliacijos įrengimą, aplinkos tvarkymą, betonavimo darbus, susidėvėjusios dangos atnaujinimą ir duobių užtaisymą. Darbams naudojami tik tam skirti įrenginiai bei technika. Būdami partneriais UAB „Construction trade“ plačiai bendradarbiauja su didžiausiais Lietuvos kelininkais. Veiklos sritys: Kelių tiesimas, remontas, tiltaiApželdinimas ir aplinkos tvarkymasGrindys, grindų dangos

Elektrifikacijos paslaugos, UAB

Paslaugos: Elektros tinklų 0,4-10kV statyba ir montavimas Elektrotechniniai-inžineriniai sprendimai Saulės fotoelektrinių įrengimo darbaiLaivų elektrotechnikos įrenginių montavimas Telekomunikacinių tinklų statyba Vaizdo stebėjimo sistemų montavimas Betranšėjis inžinerinių tinklų tiesimas Projektavimas

Genkonta, UAB

Paslaugos: UAB "Genkonta" yra įmonė, administruojanti tarptautinius ir vietinius projektus, susijusius su pramonine ir civiline statyba, technologinėmis ir gamybos linijomis bei procesais. Taip pat gali vykdyti jūrinių laivų statybos ir laivų remonto projektus. Gali būti generalinis rangovas arba subrangovas. Vykdyti nuo detalės iki visų mūsų paslaugų: profesionalų dizainą ir skaičiavimus, inžineriją, medžiagas ir darbą. Kvalifikuoti projektų vadovai ir specialistai įgyvendins projektus efektyviai, kokybiškai ir saugiai.

Hidrostatyba, UAB

Paslaugos: Pramoninė ir civilinė statyba, hidrotechninė statyba, kelių, gatvių, geležinkelių statyba.

IE solutions, UAB

Paslaugos: Įmonė specializuojasi šiose veiklos srityse - atlieka statinių iki 10 kV elektrotechninės dalies projektavimo darbus, statinių iki 10 kV elektrotechninės dalies vidaus ir lauko elektros tinklų montavimo darbus, montuoja nuotolinio ryšio (telekomunikacijų), įvairias saugos (žaibosauga, įžeminimas, vaizdo stebėjimas ir kt.) sistemas, atlieka technologinių procesų automatizavimo darbus, projektuoja ir įgyvendina inžinerinių tinklų ir pastatų valdymo sistemos (BA&BMS), projektuoja ir įgyvendina "Protingo Namo" EIB/KNX valdymo sistemas, atlieka pastatų elektrotechninės dalies priežiūros darbus.

Jūrų elektronikos įrengimai, UAB

Paslaugos: GMDSS ir kitų radijo elektronikos įrengimų diegimas laivuose: projektavimas, pirkimas, montavimas, priežiūra.

Kvantum Group, UAB

Paslaugos: UAB "Kvantum Group" teikia interjero įrengimo "iki rakto" ir elektros instaliavimo paslaugas, skirtas laivų statybų sektoriui Europos sajungoje, bei už jos ribų.

Narų servisas, UAB

Paslaugos: Profesionalūs povandeniniai techniniai darbai: pjovimas, suvirinimas, narų paslaugos, hidrotechniniai statybos darbai, akvatorijos dugno gilinimo ir valymo darbai, hidromonitorius, plaukiojantis kranas <50 t., navigacinių kliūčių šalinimas, povandeninė apžiūra, audio/video įrašymas, avariniai-gelbėjimo darbai, laivų iškėlimas iš vandens, laivų ištraukimas nuo seklumos, gelbėjimas ant vandens, buksyravimo paslaugos, pontonai, technikos ir įrangos nuoma, jūros uosto ypatingų statinių statybos ir rekonstrukcijos darbai nuo 1991 m.

Plungės Jonis, UAB

Paslaugos: UAB „Plungės Jonis“ tiesia ir remontuoja geležinkelio kelius, automobilių kelius ir gatves, stato ir remontuoja tiltus ir viadukus, montuoja vidaus ir išorės vandentiekio bei kanalizacijos tinklus, vykdo valymo įrenginių, sąvartynų, melioracijos sistemų, hidrotechninių statinių, gyvenamųjų namų, nekilnojamųjų kultūros vertybių restauravimo, remonto ir statybos darbus, rekonstruoja pramoninius pastatus, įrengia grindis specialios paskirties gamybiniuose objektuose.

Sedro grupė, UAB

Paslaugos: "SEDRO GRUPĖ" savo klientams siūlo optimaliausius sprendimus gabenant jų krovinius ir teikia šias paslaugas: laivų aprūpinimo, agentavimo, krovinių ekspedijavimo, logistikos, sandėliavimo-perkrovimo, konteinerių ir laivų fraktavimo, muitinės tarpininkavimo, konsoliduotų krovinių siuntimas, krovinių siuntimas visų tipų transportu.

Skansk Byggservice, UAB

Paslaugos: statybos darbai

Thyssenkrupp Infrastructure, UAB

Paslaugos: Įmonė parduoda ir nuomoja uosto krantinėms ir giluminiams pamatams įrengti plieninius lakštinius įlaidus (TKL Larssen tipo) bei vibrotechninę įrangą.

Informacija atnaujinta 2012-08-18
Apklausa
X apklausa