Adampolis, UAB

Kontaktinė informacija

Adresas: Perspektyvos g. 10, Kaunas, Lietuva
Vieta uosto teritorijoje: ties krantinėmis Nr. -
Žemėlapis: žr. žemėlapyje
Telefonas: +370 37 47 38 03
Faksas: -
El. paštas: info@adampolis.lt
Tinklalapis: www.adampolis.lt

Veiklos aprašymas

Tiekiamos prekės ir paslaugos: Laivų variklių remonto darbai bei laivų techninis aptarnavimas. Laivų aprūpinimas alyva ir tepalais, filtrais, atsarginėmis dalimis.

ADAMPOLIS, UAB - įgaliotasis MAN Truck and Bus atstovas bei autorizuoto serviso tiekėjas Lietuvoje. 25 metus rinkoje patirtį turinti įmonė gali pasiūlyti aukščiausios kokybės serviso paslaugas ir originalių dalių tiekimą. Visoms dalims yra suteikiama gamintojo kokybės garantija. Aukščiausia ADAMPOLIS, UAB paslaugų ir prekių kokybė garantuojama veiklos draudimu.

ADAMPOLIS, UAB yra oficialus filtrų ir atsarginių dalių atstovas: MAN, BOSCH, FLEETGUARD, DONALDSON, WABCO, ELRING, AUGER.

ADAMPOLIS, UAB yra vienintelis oficialus alyvos, tepalų bei auto ir pramonės chemijos prekės ženklų atstovas Lietuvoje: CEPSA, 77 LUBRICANTS, BARDAHL. Alyva ir tepalai laivų varikliams, greičių dėžėms, reduktoriams, kompresoriams, hidraulinėms sistemoms, cirkuliacinė, šilumos perdavimo, turbinų ir kt. alyva, konsistenciniai tirštieji tepalai, eksploataciniai skysčiai. Profesionalios ekspertų konsultacijos ir alyvos tyrimai.

Įkūrimo metai: 1995

0

Kontaktiniai asmenys

Pardavimų vadovas
Marius Mikuševičius
Tel. +370 652 20584

Apklausa
X apklausa