Baltic Marine Spedition, UAB

Kontaktinė informacija

Adresas: Taikos 24-420, Klaipėda, LT-91222, Lietuva
Vieta uosto teritorijoje: ties krantinėmis Nr. -
Telefonas: +370 6149888
Faksas: +370 46 383 344
El. paštas: info@balticmarine.lt
Tinklalapis: www.balticmarine.lt

Veiklos aprašymas

UAB „Baltic Marine Spedition“ įsikūrusi Lietuvoje, Klaipėdos mieste.

Tai labai patogus strateginis logistikos centras, jungiantis kelių, vandens ir geležinkelio pervežimų srautus. Klaipėdos uostas yra vienintelis neužšąlantis uostas rytinėje Baltijos jūros dalyje.

Įmonė turi visas reikiamas licenzijas ir per ilgą laiką sukauptą patirtį bei patikimus partnerius visose pasaulio šalyse. Vertina kiekvieną savo klientą, todėl visus pavestus darbus atlieka preciziškai ir laiku.

Pagrindiniai krovinių pervežimo srautai keliauja per Baltarusijos, Rusijos, Ukrainos, Kazachstano, Uzbekistano teritorijas. Kasdieną skraidina krovinius iš Azijos į įvairias pasaulio šalis.

Vizija: Tapti viena iš stipriausių ir patikimiausių logistikos paslaugas teikiančių įmonių Lietuvoje.

Misija: Atlikti tik kokybiškas paslaugas. Maksimaliai sumažinti visus rūpesčius, susijusius su krovinio siuntimu, dokumentų ir formalumų tvarkymu.

Tikslas: Rasti klientui priimtinausią laiko, kainos ir kokybės sprendimą.

Darbo principai: Operatyviai ir tiksliai suteikti informaciją, sąžiningai ir laiku vykdytį finansinius įsipareigojimus, atlygintį patirtą žalą ir praradimus, ištesėti savo žodį.

Apie kainą: Visuomet atsiras asmenų, kurie gali pasiūlyti pigesnes ir, tariamai, tinkamesnes paslaugas. Tačiau neretai, žmonės, ieškodami pigesnių transporto paslaugų, tampa apgaulės aukomis. Pagrindinis verslo dėsnis neigia maksimumo pasiekimą už minimalią kainą. Jeigu jūs užsisakote pigesnes transporto paslaugas, vėliau jums gali tekti padengti papildomas, nenumatytas išlaidas. Todėl geriau iš karto sumokėti didesnę kainą už patikimesnį aptarnavimą, ir tokiu būdu sutaupykite savo laiką, patikimumą ir pagarbą.
0
Apklausa
X apklausa