Jūrininkų centras

Maloniai kviečiame - Jūs visada laukiami!

Klaipėdoje jau penkiasdešimt metų veikia Jūrininkų namai. Bėgant laikui, keitėsi pavadinimas, adresas, tačiau esmė – veiklos pobūdis – išliko. Ir šiandien Jūrininkų centras užsienio jūrininkams – toli nuo gimtųjų namų esantys jaukūs namai.

2005 metų pabaigoje svetingai duris atvėrė didžiąja dalimi už Tarptautinės transporto darbuotojų federacijos (ITF) Jūrininkų rėmimo fondo lėšas pastatytas modernus Jūrininkų centras.

Tai buvo svarus indėlis ir parama Lietuvos ir užsienio jūrininkų aptarnavimo bazei Klaipėdos uoste sukurti. Šis centras – tarptautinės jūrinės visuomenės dovana jūrininkams, Klaipėdai ir visai Lietuvai.

Klaipėdos uoste skaičiuojama daugiau nei 7000 laivų įplaukimų per metus. Didžioji jų dalis – su užsienio valstybių vėliava. Per mėnesį Jūrininkų centre apsilanko keli šimtai užsienio jūrininkų. Klaipėdos jūrininkų centras yra žinomas ir populiarus tarp Lietuvos ir užsienio jūrininkų.

Centre sudarytos visos sąlygos rinktis ir bendrauti, naudotis interneto, skaityklos paslaugomis, žaisti stalo žaidimus, stebėti palydovinės TV laidas ir kt.

Čia veikia sveikatingumo kompleksas, kavinė, baras. Užsienio svečiams teikiamos vežimo (laivas–Jūrininkų centras–laivas) paslaugos.

Jūrininkų centras – puiki vieta konferencijai ir pramogai, verslo susitikimui ir viešam renginiui. Čia dirbantis personalas sukurs malonią atmosferą kiekvienai draugijai.

Seafarers Centre

Centro darbo laikas

9.00-23.00 pirmadieniais-penktadieniais

13.00-23.00 šeštadieniais-sekmadieniais

Mus rasite: Agluonos g. 5, Klaipėda 
Kontaktai: Tel. (+ 370 46)  300 883                 
Faks.: (+ 370 46)  345 137                   
Mob. tel. +370 656 33760                  
El. p.: seamens.club2010@gmail.com

 

Renginių akimirkos

Informacija atnaujinta 2016-08-16