Klaipėdoje lankėsi Lenkijos ambasadoriaus vadovaujama delegacija

2010 09 24
Klaipėdoje lankėsi Lenkijos ambasadoriaus vadovaujama delegacija
 
2010 m. rugsėjo 27 dieną Klaipėdos uoste lankėsi Lenkijos Respublikos ambasadoriaus Lietuvoje Janušo Skolimovskio (Janusz Skolimowski) vadovaujama valstybės institucijų ir verslininkų delegacija. Vizito tikslas – pažintinis-informacinis.
 
Vizito Klaipėdos uostamiestyje metu Lenkijos Respublikos ambasadoriaus Lietuvoje Janušo Skolimovskio (Janusz Skolimowski) vadovaujama valstybės institucijų ir verslininkų delegacija susitiko su Lietuvos jūrų krovos kompanijų asociacijos atstovais, apsilankė uosto įmonėse (AB Klaipėdos jūrų krovinių kompanijoje (KLASCO), LKAB „Klaipėdos Smeltė“ ir KJKK „Bega“) bei susitiko su Klaipėdosmiesto meru Rimantu Taraškevičiumi.
 
2010 m. rugsėjo 27 dieną 14.00 val. Uosto direkcijoje delegaciją priėmė generalinis direktorius Eugenijus Gentvilas. Apie valandos trukmės vizito metu svečiai buvo supažindinti su Klaipėdos uosto veikla, ekonominiais uosto rodikliais, vykdomais uosto plėtros projektais, buvo apžvelgtos Klaipėdos uosto galimybės ir pajėgumai, uoste veikiančių krovos įmonių veikla, specifika, logistikos klausimai, verslo klimatas, taip pat bendradarbiavimo galimybės ir perspektyvos.
 
 
 
 
 
VĮ Klaipėdos valstybinio jūrų uosto direkcijos
atstovė ryšiams su visuomene
Geda Marozaitė,
tel. 499 708, mob. 8 615 30536
Apklausa
X apklausa