„TRANSPORTAS IR LOGISTIKA 2010“ – ketvirtoji specializuota transporto ir logistikos paroda Minske

2010 10 01
„TRANSPORTAS IR LOGISTIKA 2010“ – ketvirtoji specializuota transporto ir logistikos paroda Minske
 
                           2010 m. spalio 5–7dienomis Minske (Baltarusija) vyko tarptautinė ketvirtoji specializuota transporto ir logistikos paroda „TRANSPORTAS IR LOGISTIKA 2010“. Šios parodos metu 2010 m. spalio 6–7 dienomis surengtas Baltarusijos transporto kongresas.
 
Renginių tikslas – kompleksiškai pristatyti visų rūšių transporto ir logistikos sistemas bei jų įrangą, keleivių ir krovinių vežimo paslaugas, transporto informacines ir aptarnavimo sistemas. Šiuos renginius organizavo Baltarusijos transporto ir ūkio ministerijos, Baltarusijos geležinkeliai, didžiausios Baltarusijos transporto asociacijos.
 
Siekiant toliau plėtoti sėkmingą bendradarbiavimą su Baltarusijos eksportuotojais ir importuotojais, taip pat stiprinant Klaipėdos uosto ir jo kompanijų įvaizdį rinkoje, formuojančioje didžiausią pagal apimtį uosto tranzitinių krovinių srautą, Klaipėdos uostas jau ketvirtą kartą parodoje buvo pristatytas jungtiniu 72m2 ploto stendu. Jungtinėje Klaipėdos uosto ekspozicijoje dalyvavo 10 Klaipėdos uosto įmonių: AB Klaipėdos jūrų krovinių kompanija (KLASCO), UAB Klaipėdos jūrų krovinių kompanija „Bega“, AB „Klaipėdos nafta“, UAB „Vakarų krova“, UAB „Arijus“, UAB „Baltijos pervežimai“, UAB „BG Logistics“, UAB „Limarko jūrų agentūra“, UAB „BPA“ ir Uosto direkcija. Lankytojų teisėmis į parodą taip pat vyko ir kitų uosto įmonių atstovai.
 
Uosto direkcijai parodoje „TRANSPORTAS IR LOGISTIKA 2010“ atstovavo Rinkodaros skyriaus vyriausioji rinkodaros specialistė Silvija Jonkuvienė ir Planavimo skyriaus vyr. specialistė Leila Sujeta.
 
Parodos metu surengtas Baltarusijos transporto kongresas. Jame buvo aptariama Baltarusijos transporto ir logistikos sistemos plėtra bei teisinė bazė,pagrindinės Baltarusijos Respublikos transporto ir logistikos sistemos plėtros kryptys ir perspektyvos, transporto ir logistikos paslaugos Baltarusijos, Rusijos bei Kazachstano muitų sąjungoje, Baltarusijos integracija į globalią tarptautinių pervežimų rinką, investicijų transporto infrastruktūros plėtrai pritraukimo metodai bei kiti aktualūs klausimai.
 
Šiame kongrese pranešimą skaitė rinkodaros ir administracijos direktorius Artūras Drungilas.
 
Apie kongresą plačiau 
 
 
 
VĮ Klaipėdos valstybinio jūrų uosto direkcijos 
atstovė ryšiams su visuomene
Geda Marozaitė,
tel. (8 46) 499 708, mob. 8 615 30 536
Apklausa
X apklausa