Konferencija dėl naftos išsiliejimo poveikio Baltijos jūros aplinkai

2010 12 02
Konferencija dėl naftos išsiliejimo poveikio Baltijos jūros aplinkai
 
2010 m. gruodžio 2–3 dienomis viešbutyje „Gabija“ (Vytauto g. 40 / S. Girėno g. 2, Palanga) vyko konferencija „Naftos išsiliejimų poveikio Baltijos jūros aplinkos būklei mažinimas ir prevencinių priemonių kūrimas“. Šioje konferencijoje dalyvavo Laivyno skyriaus Naftos surinkimo ir povandeninių darbų vadovas Aleksandras Nikitinas.
 
Konferenciją „Naftos išsiliejimų poveikio Baltijos jūros aplinkos būklei mažinimas ir prevencinių priemonių kūrimas“ organizavo Lietuvos Respublikos užsienio reikalų ministerija kartu su Klaipėdos universiteto Baltijos pajūrio aplinkos tyrimų ir planavimo institutu.
 
Renginio tikslas – skatinti NATO šalių ir Rusijos mokslinį bendradarbiavimą siekiant įgyvendinti vieną iš Baltijos jūros regiono strategijoje iškeltų prioritetų – Baltijos jūros regiono saugą ir saugumą. Siekiant sumažinti ekstremalių situacijų riziką ir galimą jų poveikį jūros ekosistemai, paskatinti Rusijos ir NATO šalių mokslininkų ir atsakingų institucijų bendradarbiavimą.
 
Konferencijos metu numatyta parengti pasiūlymus NATO–Rusijos Tarybai Mokslas taikai ir saugumui, tam, kad būtų sukurtos prevencines priemones, skirtos pagerinti reagavimo į naftos išsiliejimus galimybes, iš esmės apsaugant Baltijos jūros aplinką ir sustiprinant bendradarbiavimą tarp šalių.
 
Apie renginį daugiau
 
 
 
 
VĮ Klaipėdos valstybinio jūrų uosto direkcijos 
atstovė ryšiams su visuomene
Geda Marozaitė,
tel. (8 46) 499 708, mob. 8 615 30 536
Apklausa
X apklausa