Fizinės apsaugos centras suorganizavo konferenciją ir seminarą

2011 04 05
Fizinės apsaugos centras suorganizavo konferenciją ir seminarą
 
 
2011 m. balandžio 7 d.  viešbutyje „Park Inn Klaipėda“ (Minijos g. 119, Klaipėda) UAB Fizinės apsaugos centras surengė konferenciją „Pavojų, grėsmių rizikos analizė ir ekstremalių situacijų valdymas įmonėse, įstaigose“ ir seminarą „Saugumo organizacijoje užtikrinimas minimaliomis investicijomis“. Šiuose renginiuose dalyvavo Uosto direkcijos atstovai.
 
Konferencijos „Pavojų, grėsmių rizikos analizė ir ekstremalių situacijų valdymas įmonėse, įstaigose“ metu buvo pateikta veiksmų strategija, kuri leistų užtikrinti tinkamus ir vienodus reikalavimus, atliekant pavojų, grėsmių, ekstremalių situacijų rizikos analizę, numatyti ekstremalius įvykius, rengiant atsakomųjų veiksmų planus, privalomą ekstremalių situacijų valdymo planą, taip pat planuoti normalios veiklos atkūrimo priemones.
Seminaras „Saugumo organizacijoje užtikrinimas minimaliomis investicijomis“ surengtas aptarti būtinybę atlikti vykdomos veiklos pavojų, grėsmių rizikos analizę, gerinti apsaugą, mažinti veiklos sutrikdymus ir dėl to patiriamus finansinius nuostolius.
Šie renginiai skirti saugos tarnybų ir saugos padalinių vadovams bei darbuotojams, atsakingiems už fizinę saugą bei informacijos ir duomenų saugumą, taip pat civilinės ir gaisrinės saugos specialistams ir darbuotojams.
Renginiuose dalyvavo Uosto režimo skyriaus vyresnysis inžinierius Saulius Palukaitis, vyresnysis inspektorius Vytautas Urbas, inspektoriai Algirdas Samaška ir Zigmantas Jankauskas bei civilinės saugos specialistė Audronė Karmazinienė.
 
 
 
 
 
VĮ Klaipėdos valstybinio jūrų uosto direkcijos
atstovė ryšiams su visuomene
Geda Marozaitė,
tel. 499 708, mob. 8 615 30 536
 
2011 04 05
Apklausa
X apklausa