Tarptautinė transporto ir logistikos paroda „Transportas ir logistika 2011“

2011 09 30
Tarptautinė transporto ir logistikos paroda „Transportas ir logistika 2011“
 
            2011 m. spalio 4–6 dienomis Minske (Baltarusija) vyko 5-oji tarptautinė transporto ir logistikos paroda „Transportas ir logistika 2011“ bei 5-asis tarptautinis Baltarusijos transporto ir logistikos forumas (kongresas).
 
             Renginių tikslas – kompleksiškai pristatyti visų rūšių transporto ir logistikos sistemas bei jų įrangą, keleivių ir krovinių pervežimo paslaugas, transporto informacines ir aptarnavimo sistemas. Šiuos renginius organizuoja Baltarusijos transporto ir ūkio ministerijos, „Baltarusijos geležinkeliai“, didžiausios Baltarusijos transporto asociacijos.
 
             Klaipėdos uostas dalyvauja šiuose renginiuose kasmet nuo 2007 m. Siekiant toliau plėtoti sėkmingą bendradarbiavimą su Baltarusijos eksportuotojais ir importuotojais, taip pat stiprinant Klaipėdos uosto ir jo kompanijų įvaizdį rinkoje, formuojančioje didžiausią pagal apimtį uosto tranzitinių krovinių srautą, Uosto direkcija inicijuoja ir organizuoja jungtinę uosto ekspoziciją.
 
            Šiais metais Klaipėdos uostas buvo pristatytas 80 m2 plote. Ekspozicijoje dalyvavo 11 uosto įmonių: VĮ Klaipėdos valstybinio jūrų uosto direkcija, AB Klaipėdos jūrų krovinių kompanija (KLASCO), UAB Klaipėdos jūrų krovinių kompanija „Bega“, UAB „Birių krovinių terminalas“, UAB „Klaipėdos konteinerių terminalas“, UAB „Arijus“, UAB „Baltijos pervežimai“, UAB „BPA“, UAB „Baltijos grupė“, UAB „Limarko grupė“, UAB „Pamario dvaras“.
 
             Uosto direkcijai parodoje „Transportas ir logistika 2011“ atstovavo Rinkodaros skyriaus vyriausioji rinkodaros specialistė Silvija Jonkuvienė.
 
            2011 m. spalio 5 d. parodoje vyko ir LR susisiekimo ministerijos, asociacijos „East West Transport Corridor“ bei Lietuvos verslo konfederacijos / ICC Lietuva organizuojamas transporto ir logistikos forumas „Rytų–Vakarų intermodalinis transporto koridorius: kur esame? Kur norime būti?“, siekiant skatinti glaudesnį Lietuvos ir Baltarusijos bendradarbiavimą transporto ir logistikos srityje.
 
 
                     
                     
VĮ Klaipėdos valstybinio jūrų uosto direkcijos
atstovė ryšiams su visuomene
Geda Mikaločienė
tel. (8 46) 499 708, mob. 8 615 305 36
El. paštas geda.m@port.lt
Apklausa
X apklausa