Uosto direkcija – sportiškiausia ir bendruomeniškiausia

2015 12 02
Uosto direkcija – sportiškiausia ir bendruomeniškiausia

Nacionaliniuose atsakingo verslo apdovanojimuose Klaipėdos valstybinio jūrų uosto direkcija (KVJUD) pelnė „Metų sportiškiausios įmonės 2014“ apdovanojimą bei buvo įvertinta papildomu sertifikatu kaip bendruomeniškiausia įmonė.
„Mums ypač svarbu, kad mūsų valstybės strateginėje įmonėje žmonės jaustųsi saugūs materialiai, o nuo šio pagrindinio principo strateguojami ir kiti klausimai“, – sako KVJUD generalinis direktorius Arvydas Vaitkus.
KVJUD įvertinta už sporto iniciatyvų palaikymą, populiarinimą, įsitraukimą, krašto garsinimą ir ryžtą nugalėti. KVJUD ir Klaipėdos apskrities lengvosios atletikos federacijos iniciatyva Smiltynėje kasmet rengiamos tarptautinės bėgimo varžybos „Gintarinė jūrmylė“. Įmonės komanda nuolat dalyvauja Baltijos uostų krepšinio čempionate, vyksta nemažai kitų sporto renginių.
Skatindama sveiką gyvenseną, Uosto direkcija skiria ypatingą dėmesį ir savo darbuotojų sveikatai, sportinėms veikloms.
„Kadangi mūsų kolektyvas yra gerokai mažesnis už kaimyninių uostų kolektyvus, tai reiškia, kad vieno žmogaus išdirbis yra labai didelis, kiekvieno žmogaus sveikata – labai didelis turtas. Be kitų priemonių, šiemet visi darbuotojai buvo apdrausti savanorišku sveikatos draudimu“, – pabrėždamas apdovanojimų svarbą teigė Arvydas Vaitkus.
Nacionalinių atsakingo verslo apdovanojimų metu labai mažų, mažų ar vidutinių įmonių kategorijoje KVJUD buvo įteiktas „Metų bendruomeniškiausios įmonės 2014 m.“ sertifikatas. Jis skiriamas už indėlį prisidedant prie visuomenės bendruomeniškumui svarbių vertybių skatinimo ir pridėtinę vertę kuriančių projektų visuomenei vystymo.
Apskaičiuota, kad per pastaruosius 14 metų Klaipėdos miesto gerovei Klaipėdos valstybinio jūrų uosto direkcija skyrė apie 38 mln. eurų. Miesto sportui ir kultūrai, visuomeniniams projektams 2014 metais skirta  apie 170 tūkst. eurų.