Uosto direkcija sukvietė senjorus

2015 12 21
Uosto direkcija sukvietė senjorus

Klaipėdos valstybinio jūrų uosto direkcija prieš Kalėdas nuveiktais darbais bei ateities planais dalijasi su buvusiais Uosto direkcijos darbuotojais – senjorais. Jau kelintus metus iš eilės organizuojamas renginys tampa gražia tradicija.

Mes tęsiame jūsų pradėtus darbus. Uostui pavyksta išlaikyti spartaus augimo tempą, investicijos atsiperka per 4–5 metus. Visa tai rodo, kad ką darėte jūs, darėte teisingai, jūsų darbas nenuėjo veltui, o mes irgi einame teisinga kryptimi“, – pristatydamas, kas svarbaus nuveikta per šiuos metus bei ateities planus, sakė Artūras Drungilas, Klaipėdos valstybinio jūrų uosto direkcijos (KVJUD) rinkodaros ir bendrųjų reikalų direktorius.

Į susitikimą susirinko gausus būrys buvusių KVJUD darbuotojų – senjorų, kurie negailėjo gerų žodžių vykdomiems direkcijos darbams. „Uosto direkcija yra gerose rankose, gebanti ir dirbanti labai rezultatyviai. Uostas ir jo veikla – tai pasididžiavimas ir mieste, ir visoje Lietuvoje“, – sako buvęs ilgametis KVJUD vadovas Valentinas Greičiūnas. Kitąmet dvidešimt penkerių metų jubiliejų minėsiančiai Uosto direkcijai V. Greičiūnas iš savo archyvų padovanojo penkerių metų direkcijos įkūrimo šventės albumą. „Galiu stebėtis ir dėkoti uosto kapitonui bei locmanams. Stebina didelio tonažo laivai, kuriuos locmanai veda iš uosto ir į uostą bet kokiu oru. Įvesti 330 m ilgio laivą – tai didžiulis locmanų nuopelnas, stebėtina kvalifikacija“, – pabrėžė buvęs ilgametis Uosto direkcijos uosto kapitono pavaduotojas bei kapitonas Ričardas Lučka. Susirinkusiems senjorams koncertavo trečiojo amžiaus universiteto ansamblis „Jūrainė“. Tokie susitikimai Uosto direkcijoje rengiami nuo 2013 m.

Apklausa
X apklausa