Uosto direkcija – Džiazo festivalio globėja

2016 04 29
Uosto direkcija – Džiazo festivalio globėja

Klaipėdos valstybinio jūrų uosto direkcija tapo birželio pirmą savaitgalį vyksiančio XXII Klaipėdos pilies džiazo festivalio globėja. Simboliška, kad birželio 3 d. Uosto direkcija minės savo įkūrimo 25-metį.

„Mums labai džiugu, kad Uosto direkcija sutiko būti Džiazo festivalio globėja. Esame dėkingi už pasitikėjimą ir tikėjimą mūsų polėkiu“, – sako asociacijos „Klaipėdos džiazo festivalis“ prezidentė Inga Grubliauskienė.

Uosto direkcija, būdama miesto bendruomenės dalis, nėra abejinga miestui svarbiems projektams, uostamiestyje organizuojamoms šventėms, didžiausiems miesto renginiams. Šiandien Uosto direkcija pasirašė bendradarbiavimo sutartį su asociacija „Klaipėdos džiazo festivalis“.

„Džiaugiamės galėdami prisidėti prie svarbių, Klaipėdą garsinančių renginių. Klaipėdos pilies džiazo festivalis turi gražias tradicijas, kasmet dovanoja miestiečiams ir miesto svečiams garsių pasaulio atlikėjų koncertus“, – teigia Klaipėdos valstybinio jūrų uosto direkcijos generalinis direktorius Arvydas Vaitkus.

Daugiau nei dvidešimties metų istoriją skaičiuojantis tarptautinis Klaipėdos pilies džiazo festivalis – tai išskirtinis, nemokamas, tūkstančius žiūrovų ne tik iš Lietuvos, bet ir užsienio pritraukiantis uostamiesčio renginys. XXII Klaipėdos pilies džiazo festivalis šiemet vyks birželio 3–5 d. Kruizinių laivų terminale.

Apklausa
X apklausa