Uosto direkcijos indėlis į sportą

2016 05 02
Uosto direkcijos indėlis į sportą

Kaip socialiai atsakinga įmonė Klaipėdos valstybinio jūrų uosto direkcija skiria didelį dėmesį miesto kultūriniam gyvenimui ir sportui. Šiandien pasirašytos bendradarbiavimo sutartys su Klaipėdos rankinio klubu „Dragūnas“ ir futbolo klubu „Atlantas“.

Klaipėdos uostas, būdamas miesto bendruomenės dalimi, nėra abejingas miestui svarbiems projektams, tarp jų ir Klaipėdą garsinantiems sporto klubams, vaikų užimtumui.

Mums svarbu, kad galime prisidėti prie mieste veikiančių sporto klubų, kurie demonstruoja gerus rezultatus. Uosto direkcija ypač atiduoda prioritetą vaikų užimtumui, džiaugiamės, kad vaikai turi galimybę treniruotis, yra užsiimama su vaikais“, – pabrėžia Klaipėdos valstybinio jūrų uosto direkcijos generalinis direktorius Arvydas Vaitkus.

Šiemet pirmi metai, kai Uosto direkcija bendradarbiaus su Klaipėdos miesto rankinio klubu „Dragūnas“, kuris yra Lietuvos čempionas šeštus metus iš eilės, vieninteliai iš Lietuvos vyrų rankinio atstovų dalyvauja Europos taurės varžybose.

„Vežame“ rankinį Lietuvoje, bandome jį pakelti į kuo aukštesnį lygmenį. Mums taip pat svarbu, kad vaikai užaugtų geri rankininkai. Dirbame maždaug su 300 vaikų“, – sako Klaipėdos miesto rankinio klubo „Dragūnas“ pirmininkas Artūras Juškėnas.

Rankos dėl bendradarbiavimo sukirstos ir su futbolo klubu „Atlantas“. Futbolo atstovai kuruoja apie 700 futbolui neabejingų vaikų. „Esame dėkingi Uosto direkcijai už nuolatinį palaikymą ir bendradarbiavimą. Mums tai labai svarbu“, – po sutarties pasirašymo sakė VšĮ Atlanto futbolo klubas direktorius Vacys Lekevičius.

Apklausa
X apklausa