Uosto direkcijos darbuotojams – nugalėtojų taurė

2016 05 09
Uosto direkcijos darbuotojams – nugalėtojų taurė

Baigėsi daugiau nei pusmetį trukusi Klaipėdos uosto įmonių darbuotojų spartakiada. Klaipėdos valstybinio jūrų uosto direkcijos futbolo komanda iškovojo pirmosios vietos taurę, direkcijos krepšininkai ir lengvosios atletikos atstovai – trečiąsias vietas.

Uosto direkcijos darbuotojai dar kartą įrodė, kad geba ne tik puikiai dirbti, bet ir pasiekti gerų sporto rezultatų. Džiaugiuosi ir sveikinu šaunius direkcijos sportininkus“, – sako Klaipėdos valstybinio jūrų uosto direkcijos generalinis direktorius Arvydas Vaitkus.

Spartakiados metu buvo renkamas geriausių sportininkų dešimtukas. Į jį pateko Uosto direkcijos darbuotojai Robertas Baltuonė (futbolas) ir Lauras Jansons (krepšinis). Martynas Kunigonis asmeninėje boulingo rungtyje užėmė pirmąją vietą.

Pernai Socialinės apsaugos ir darbo ministerijos rengtuose Nacionaliniuose atsakingo verslo apdovanojimuose Klaipėdos valstybinio jūrų uosto direkcija pelnė „Metų sportiškiausios įmonės 2014“ apdovanojimą. Uosto direkcijos darbuotojai aktyviai dalyvauja daugelyje sporto renginių. Uosto direkcijos ir Klaipėdos apskrities lengvosios atletikos federacijos iniciatyva Smiltynėje kasmet rengiamos tarptautinės bėgimo varžybos „Gintarinė jūrmylė“. Įmonės komanda nuolat dalyvauja Baltijos uostų krepšinio čempionate, yra rengiamos „drakonų“ valčių lenktynės bei vyksta nemažai kitų sporto renginių.

Apklausa
X apklausa