Apdovanoti „Laivų parado“ kūrybiškiausieji

2016 05 17
Apdovanoti „Laivų parado“ kūrybiškiausieji

Jau trečiąjį kartą apdovanoti gražiausi „Laivų parado“ flotilės nariai ir kūrybiškiausios įgulos. Nugalėtojai pagerbti Klaipėdos valstybinio jūrų uosto direkcijoje.

„Kai prieš septynerius metus šovė tokia mintis, visų pirma pasibeldėme į Klaipėdos valstybinio jūrų uosto direkcijos duris. Ir jei ne čia dirbantys žmonės, vargu ar šiuo metu turėtume tokį didelį, turtingą ir jūrišką „Laivų paradą“, kuris kiekvienam klaipėdiečiui yra neatsiejama pavasario dalis“, - sako VšĮ „Klaipėdos šventės“ direktorius Romandas Žiubrys.

Nugalėtojams dovanas ir atminimo nuotraukas įteikė  Klaipėdos valstybinio jūrų uosto direkcijos generalinis direktorius Arvydas Vaitkus bei renginio organizatoriai.

„Labai gražu iš uosto ir miesto pozicijos, kad vyksta toks renginys, duodantis startą vasaros sezonui, o miestas ir uostas tampa artimesni. Smagu girdėti gerus atsiliepimus, vadinasi, jūs, rengėjai savo darbą padarėte gerai“, - sako Klaipėdos valstybinio jūrų uosto direkcijos generalinis direktorius Arvydas Vaitkus.

Apdovanojimui laivus komisija rinko tik iš tų, kurie organizatoriams buvo atsiuntę užpildytas dalyvio registracijos  anketas. Tokių laivų sąraše buvo 39. Specialiais Klaipėdos valstybinio jūrų uosto direkcijos įteiktais prizais apdovanoti pirmųjų trijų vietų laimėtojai.

Pagrindinio prizo nugalėtoju išrinktas ir ryškiausio Klaipėdos laivų parado 2016 dalyvio titulą pelnė motorinis laivas „Sumpukka“. Antroji vieta atiteko pramoginiam kateriui „Alina“, trečioji vieta - hidrografiniam laivui „Lotas“. Už eleganciją ir pabūklus apdovanotas Klaipėdos universiteto burlaivis „Brabanderis“ ir jo kapitonas Valdemaras Vizbaras. Specialus prizas įteiktas ir „Laivų parado“ debiutams – Aplinkos apsaugos agentūros mokslinių tyrimų laivui katamaranui „Vėjūnas“. Apdovanoti ir ištikimiausi „Laivų parado“ bendražygiai, kasmet dovanojantys nepamirštamą jūrinio vilkiko šokį – „Towmar Baltic“. Atminimo nuotrauka įteikta TAK-10 kapitonui Ričardui Ugintui.

Prieš metus gražiausio laivo apdovanojimą pelnė pramoginis kateris „Svaja 7377“.

Apklausa
X apklausa