Įvertinti uostą piešę moksleiviai

2016 05 30
Įvertinti uostą piešę moksleiviai

Klaipėdos valstybinio jūrų uosto direkcijai šiemet minint 25 metų jubiliejų, įvairūs renginiai vyksta nuo pat metų pradžios. Kaip uostą mato ir įsivaizduoja uostamiesčio progimnazijų moksleiviai eksponuojama piešinių konkurso „Mano Klaipėdos uostas“ parodoje Uosto direkcijoje.

Piešinių konkurse dalyvavo penktų, šeštų, septintų ir aštuntų klasių progimnazijų moksleiviai. Uosto direkciją iš viso papuošė 54 įvairia technika atlikti darbai. Uosto kapitonas Adomas Alekna apdovanojo keturis konkurso nugalėtojus.

Ši savaitė – šventė mokyklose, nes mokslo metų pabaiga. Mes irgi švenčiame Uosto direkcijos jubiliejų, o jūsų iškabinti darbai jau kuris laikas džiugina mūsų akis. Matome, kad puikiai žinote, kas yra uostas, žinote jo specifiką. Uostas ir miestas yra vientisas darinys – tai atsispindi jūsų darbuose“, – sakė uosto kapitonas Adomas Alekna.

Mums labai džiugu, kad jūs atsiliepėte į mūsų kvietimą ir taip Uosto direkcijos jubiliejų švenčiate kartu su mumis. Esate labai kūrybingi, jūsų darbai be galo įdomūs, tad mūsų komisijai buvo tikrai nelengva užduotis išrinkti laureatus. Kad savo darbais papuošėte Uosto direkciją, esame dėkingi ir jūsų dailės mokytojoms“, – sakė Uosto direkcijos atstovai.

Apdovanoti keturi laureatai: Danil Voronov, L. Stulpino progimnazija (5 kl.), Kristė Blažiūnaitė, Smeltės progimnazija (6 kl.), Neringa Majauskaitė, Versmės progimnazija (7 kl.), Evelina Sadauskaitė, Versmės progimnazija (8 kl.).

Taip pat buvo nuspręsta už kūrybingumą papildomais prizais apdovanoti dar keletą vaikų, simbolinės dovanėlės įteiktos kiekvienam konkurse dalyvavusiam moksleiviui bei dailės mokytojoms.