Jubiliejų švenčiančiai pagyvenusių žmonių asociacijai – Uosto direkcijos dovana

2016 08 26
Jubiliejų švenčiančiai pagyvenusių žmonių asociacijai – Uosto direkcijos dovana

Apie 200 Lietuvos pagyvenusių žmonių asociacijos (LPŽA) narių turėjo galimybę paplaukioti po Kuršių marias ir susipažinti su Klaipėdos uostu. Tokią dovaną dešimtmetį šiemet švenčiančiai Klaipėdos pagyvenusių žmonių asociacijai įteikė Klaipėdos valstybinio jūrų uosto direkcija.

Į poros valandų kelionę po Kuršių marias leidosi ne tik iš uostamiesčio kilę senjorai. Į renginį jie pakvietė ir kitų miestų LPŽA narius. Iškyla Kuršių mariomis virto švente ant vandens su gyva muzika ir šokiais.

Mūsų asociacija nuo kovo mėnesio švenčia dešimties metų jubiliejų. Kadangi mūsų daug, į visus renginius pakviečiame dalį kitų miestų šios asociacijos narių. Šįkart susirinkome ne tik švęsti, bet ir padėkoti tiems, kurie mus remia – kas transportu, kas žodžiu ar pripažinimu“, – sakė Klaipėdos pagyvenusių žmonių asociacijos vadovė Kristina Buslajeva, įteikusi padėką Klaipėdos valstybinio jūrų uosto direkcijos generaliniam direktoriui Arvydui Vaitkui.

A.Vaitkus pasidžiaugė aktyviais senjorais ir jų susidomėjimu uostu.

Pati svarbiausia uosto užduotis – uždirbti kuo daugiau pinigų mūsų valstybei, kad jais galėtų pasidalinti su visais žmonėmis, ypač tais, kurie yra socialiai remtini. Puikiai suprantu, kaip sunku pagyvenusiems žmonėms. Uosto uždirbamos lėšos prisideda gerinant žmonių gyvenimo kokybę  – didinant pensijas, gerinant medicininį aptarnavimą, patenkinant kitus poreikius“, – sakė A. Vaitkus.

LPŽA – tai savarankiška pelno nesiekianti nevyriausybinė organizacija, atstovaujanti pagyvenusių žmonių interesams. Ji vienija 49 600 narių. LPŽA turi savo bendrijas ir skyrius daugelyje Lietuvos savivaldybių, į jos sudėtį įeina 75 organizacijos.