Jūrinių profesijų studentams – pažintinė Uosto direkcijos dovana

2016 09 01
Jūrinių profesijų studentams – pažintinė Uosto direkcijos dovana

Klaipėdos valstybinio jūrų uosto direkcija tęsia gražią tradiciją ir Mokslo bei žinių dieną, rugsėjo 1-ąją, pakvietė uostamiesčio aukštųjų ir profesinių mokyklų studentus į ekskursiją po Klaipėdos uosto akvatoriją.

„Nuoširdžiai sveikinu visus moksleivius, studentus, jų mokytojus, ypač jūrinės srities akademinę bendruomenę su naujais mokslo metais. Man kaip Klaipėdos valstybinio jūrų uosto direkcijos vadovui džiugu, kad renkatės ir studijuojate jūrines, uosto inžinerines profesijas. Šiandieną Klaipėdos uostas yra vienas didžiausių darbdavių Lietuvoje – uoste ir su uostu susijusiose įmonėse dirba apie 58 tūkstančiai darbuotojų, o atlyginimai Klaipėdos uoste yra 2,5 karto didesni už Lietuvos vidurkį. Noriu palinkėti didžiulės sėkmės ir ne ką mažesnio smalsumo semiantis žinių ir jas kūrybingai bei teisingai pritaikant gyvenime ir kuriant mūsų tvirtą valstybę. Esate tie jauni žmonės, nuo kurių priklausys mūsų Lietuvos ateitis“, – mokslo bendruomenę šiandien sveikino Klaipėdos valstybinio jūrų uosto direkcijos generalinis direktorius Arvydas Vaitkus.

Uosto direkcija – socialiai atsakinga įmonė, siekianti, jog kuo daugiau miesto ir šalies gyventojų pažintų vienintelį šalyje Klaipėdos uostą. Ne pirmą kartą rengiamos ekskursijos metu moksleiviai, studentai ir juos lydintys pedagogai gali iš arti išvysti uostą bei daugiau sužinoti apie jo veiklą. Ši, jau tradicine tapusi iškyla, simboliškai primena apie naują mokymosi etapą.

Ekskursija po Klaipėdos uostą surengta jūrinių profesijų studentams. Į iškylą leidosi Klaipėdos laivininkų mokyklos, Lietuvos aukštosios jūreivystės mokyklos, Klaipėdos laivų statybos ir remonto mokyklos, Klaipėdos universiteto Jūros technologijų ir gamtos mokslų fakulteto studentai.

Apklausa
X apklausa