Kazachstane – dėmesys Klaipėdos uostui

2016 10 04
Kazachstane – dėmesys Klaipėdos uostui

Almatoje (Kazachstane) atidaryta jubiliejinė, 20-oji tarptautinė paroda „Transit-Kazakhstan 2016“, kurioje pristatomas ir Klaipėdos uostas. Paroda kviečia susipažinti su naujausiomis paslaugomis ir technologijomis transporto ir logistikos srityje.

„Lietuva turi gerai išplėtotą transporto infrastruktūrą ir logistikos centrų tinklą, Klaipėdos uoste veikia modernūs terminalai, tad Kazachstanui gali pasiūlyti saugius, greitus ir nebrangius įvairių krovinių pervežimus į Europos ir Skandinavijos šalis tranzitu per Lietuvos teritoriją. Manome, kad dar turime neišnaudoto potencialo stiprinti bendradarbiavimą su šia valstybe, tad siekiame stiprinti tarpusavio santykius“, – sako parodoje dalyvaujantis Klaipėdos valstybinio jūrų uosto direkcijos ekonomikos ir finansų direktorius Martynas Armonaitis.

Bendrame 35 kv. metrų dydžio stende kartu su Klaipėdos valstybinio jūrų uosto direkcija dalyvauja AB „Lietuvos geležinkeliai“, UAB „Arijus“ ir UAB „Baltijos pervežimai“. 33 dalyviai iš Lietuvos, Latvijos bei Estijos pristato nacionalinius uostus, terminalus, geležinkelius bei logistikos srityje paslaugas teikiančias įmones.

Iš viso parodoje dalyvauja daugiau nei 100 įvairių valstybių įmonių, transportavimo pramonei pristatančių sandėliavimo bei jam skirtos įrangos, krovinių draudimo, išmuitinimo ir kitas su transportavimu susijusias paslaugas. Jubiliejinės, 20-osios parodos metu, taip pat rengiama tarptautinė transporto ir logistikos konferencija, subursianti daugiau nei 100 uostų, geležinkelio kompanijų, terminalų, logistikos ir ekspedijavimo įmonių aukščiausių vadovų.

Apklausa
X apklausa