Laineris „Corinthian“ pratęs kruizinį sezoną Klaipėdoje

2016 10 07
Laineris „Corinthian“ pratęs kruizinį sezoną Klaipėdoje

Pirmadienį į Klaipėdą nusprendęs užsukti kruizinis laivas „Corinthian“ pratęs kruizinės laivybos sezoną. Nedidelis, tačiau prabangus laivas į mūsų uostamiestį atvyks pirmą.

Su Maltos vėliava plaukiojantis laivas Baltijos jūroje paprastai lanko Stokholmo, Helsinkio, Kronštato, Sankt Peterburgo, Talino ir Visbio uostus. Laivų agento AB Klaipėdos laivų remontas dėka šįkart laivas netikėtai nusprendė aplenkti Visbį ir užsukti į Lietuvos uostamiestį.

„Džiaugiamės, kad kruizinės laivybos sezonas, šiemet paženklintas nauju keleivių skaičiaus rekordu, dar prasitęsė. Pirmadienį yra numatomas dar vieno, ypač prabangaus kruizinio lainerio atvykimas. Tad šiemet bus viršytas kruizinių laivų įplaukimų skaičius, palyginti su praėjusiais metais, kai kruiziniai laivai į Klaipėdą užsuko 51 kartą. Šio laivo vizitas nebuvo iš anksto suplanuotas, tačiau mums yra  ne mažiau džiaugsmingas“, – sakė Klaipėdos valstybinio jūrų uosto direkcijos Rinkodaros skyriaus viršininkė Kristina Gontier.“

Kruizinis laivas „Corinthian“ yra 88 metrų ilgio, talpina apie 100 keleivių. Į Klaipėdą jis atplukdys 84 turistus, iš kurių 79 yra JAV piliečiai.

Kruizas „Corinthian“ reisus vykdo Viduržemio ir Adrijos jūrose, turistus plukdo į Graikijos, Kroatijos, Slovėnijos ir Juodkalnijos uostus. Laivas keleivius plukdo ir į Antarktidą. „Corinthian“ laineris patenka į liukso klasės laivų, vykdančių prabangius reisus, kategoriją. Penkių denių laive yra 49 kajutės, kurios pagal prabangą atitinka 4 žvaigždučių viešbutį.

Laivas į Klaipėdą atplauks 9.30 val.

Apklausa
X apklausa