Apdovanoti Jūros šventės eisenos įspūdingiausieji

2016 11 04
Apdovanoti Jūros šventės eisenos įspūdingiausieji

Rudenišką popietę Jūros šventės rengėjai pakvietė šventės eisenos dalyvius prisiminti gražiausias 57-osios Jūros šventės akimirkas. Klaipėdos valstybinio jūrų uosto direkcijoje apdovanotos įmonės, organizacijos ir kolektyvai, taikliausiai atspindėję Jūros šventės temą atostogos rivjeroje.

Jūros šventės eisena – svarbiausias ir masiškiausias Jūros šventės akcentas, apjungiantis keliasdešimt stipriausių miesto įmonių, įstaigų bei organizacijų. „Paskelbti geriausius, išrinkti gražiausius, kai visų kolektyvų pastangos ir indėlis neįkainojamas – sunkus galvosūkis. Džiaugiamės, kad daugybė mūsų bendro darbo ir apmąstymo valandų sukūrė jaukų, šiltą ir įspūdingą reginį“, - sako VšĮ „Klaipėdos šventės“ direktorius Romandas Žiubrys.

Jau antrus metus Jūros šventę globojančio Klaipėdos valstybinio jūrų uosto direkcijos generalinio direktoriaus Arvydo Vaitkaus teigimu, Jūros šventės eisena auga ir stiprėja, į jos gretas jungiasi nauji kolektyvai.

„Mums, jūrinei bendruomenei, ši šventė tarsi Naujieji metai, dirbam ištisus metus, kad šias keletą dienų galėtume švęsti. Stebint Jūros šventę norisi pasidžiaugti ir padėkoti organizatoriams už vis aukščiau keliamą kartelę, jūrinius akcentus ir uosto kompanijoms už aktyvų ir išradingą dalyvavimą”, - sako A. Vaitkus.

Pirmoji vieta už puikų humoro jausmą ir geriausią temos išpildymą atiteko LKAB „Klaipėdos Smeltė“ ir jos generaliniam direktoriui Rimantui Juškai, kurio dėka miesto gatvėmis riedėjo įspūdinga, ryškiomis lūpomis ir atostogoms būdinga skrybėle puošta, transporto priemonė.  Antroji vieta, už ambicijų tęstinumą, jų dydį ir svorį atiteko AB „Vakarų laivų gamykla“, kuri Jūros šventės eiseną jau antrus metus papuošė sunkiasvore transporto priemonė „KAMAG“ ir meniškomis interpretacijomis.  Trečioji vieta, už įsiliejimą į Jūros šventės gretas ir smagią Jūros šventės eisenos įžvalgą, atiteko UAB „Vlantana“.

Už stilių ir elegancijos pojūtį apdovanota AB „Klaipėdos nafta“. Specialūs prizai atiteko Lietuvos jūrų muziejui, UAB „Fortum Klaipėda“, AB „Klaipėdos jūrų krovinių kompanijai“, (KLASCO), AB „DFDS Seaways“, Klaipėdos apskrities viešajai Ievos Simonaitytės bibliotekai.

Apklausa
X apklausa