Uosto direkcijos paroda šių metų kelionę baigia bibliotekoje

2016 11 09
Uosto direkcijos paroda šių metų kelionę baigia bibliotekoje

Aukščiausiąsias valdžios institucijas, mokslo ir švietimo įstaigas apkeliavusi Klaipėdos valstybinio jūrų uosto direkcijos paroda „Uosto direkcijai 25. Vakar, šiandien, rytoj“ šiųmetę kelionę baigia Klaipėdoje. Susipažinti su Klaipėdos uostu galima Klaipėdos apskrities viešojoje Ievos Simonaitytės bibliotekoje.

Kaip žinia, šiemet Klaipėdos valstybinio jūrų uosto direkcija mini 25 metų veiklos jubiliejų. Ta proga nuo gegužės po Lietuvą keliauja paroda, kviečianti pažinti vienintelį šalyje jūrų uostą. Šie metai – Bibliotekų metai, todėl neatsitiktinai Uosto direkcija šių metų parodų ciklą užbaigia paroda I. Simonaitytės bibliotekoje

Parodoje eksponuojami plakatai iliustruoja per ketvirtį amžiaus nuveiktus darbus, plėtros mastą, uosto pokyčius ir ateities planus. Apžvelgus parodą galima sužinoti, jog 1994 m. Klaipėdos uosto krova siekė vos 19 mln. t, o pernai – dvigubai daugiau – 38,5 mln. t. Valstybės ir savivaldybių biudžetai iš uosto veiklos pernai buvo papildyti 685 mln. Eur. Klaipėdos uostas yra laikomas didžiausiu darbdaviu Lietuvoje. Uoste ir su juo susijusiose įmonėse dirba apie 58 tūkst. darbuotojų.

Kelionę kitąmet tęsianti paroda jau eksponuota LR Vyriausybėje, Seime, įvairiose ministerijose, mokslo ir švietimo įstaigose.

Apklausa
X apklausa