Nacionalinis diktantas ir Uosto direkcijoje

2017 02 24
Nacionalinis diktantas ir Uosto direkcijoje

Prie tradicine tapusios pilietiškos iniciatyvos rašyti Nacionalinį diktantą jau antrą kartą prisijungė Klaipėdos valstybinio jūrų uosto direkcijos darbuotojai. Šįkart diktantą Uosto direkcijoje rašė daugiau kaip 20 darbuotojų.

Pasitikrinti raštingumo žinių ir susirungti dėl raštingiausio Lietuvos gyventojo bei Uosto direkcijos darbuotojo vardo kolegas antrus metus sukvietė Uosto direkcijos kalbos tvarkytojos Inga Augustinienė ir Kristina Dregval. Diktantą rašė ne tik darbuotojai, bet ir direkcijoje praktiką atliekantys studentai.

„Pernykštis Nacionalinis diktantas, pirmą kartą subūręs Uosto direkcijos darbuotojus pasitikrinti kalbos žinių, susilaukė didelio susidomėjimo, tad kuriame tradiciją ir vėl sukvietėme kolegas prisijungti prie šios gražios iniciatyvos“, – sakė Uosto direkcijos kalbos tvarkytoja I. Augustinienė.

Pernai Nacionalinį diktantą Uosto direkcijoje rašė apie 15 darbuotojų bei jų šeimos nariai ir draugai. Raštingiausia Uosto direkcijos darbuotoja buvo išrinkta vyresnioji buhalterė Gražina Gedvilaitė, dar 5 darbuotojai buvo apdovanoti skatinamaisiais prizais.

Nacionalinis diktantas rengiamas nuo 2006 metų visos Lietuvos mastu. Pagrindinis konkurso tikslas – paskatinti žmones didžiuotis unikalia lietuvių kalba, kalbėti ir rašyti ja taisyklingai.

Apklausa
X apklausa