Uosto direkcija – kultūros ir sporto globėja

2017 03 21
Uosto direkcija – kultūros ir sporto globėja

Socialiai atsakinga įmonė ir miesto bendruomenės dalis, Klaipėdos valstybinio jūrų uosto direkcija, neabejinga savo miesto kultūriniam gyvenimui bei sportui. Tęsdama partnerystę su įstaigomis, Uosto direkcija pasirašė bendradarbiavimo sutartis su Klaipėdos krašto buriavimo sporto mokykla „Žiemys“, futbolo klubu „Atlantas“, Klaipėdos irklavimo centru ir tapo birželį vyksiančio XXIII Klaipėdos pilies džiazo festivalio partneriu.

Su Klaipėdos miestu glaudžiai susijęs Klaipėdos uostas jaučia pareigą prisidėti prie svarbių projektų, puoselėjančių jūrines tradicijas bei skatinančių vaikų sportinį užimtumą. Rankos dėl bendradarbiavimo sukirstos su Klaipėdos krašto buriavimo sporto mokykla „Žiemys“, ugdančiai jaunuosius buriuotojus bei sportiniu vaikų užimtumu besirūpinančiu Klaipėdos irklavimo klubu, subūrusiu apie 160 jaunųjų sportininkų.

Prezidento Vaclovo Lekevičiaus ir Uosto direkcijos vadovo Arvydo Vaitkaus parašai sudėti ir ant bendradarbiavimo sutarčių su Klaipėdą reprezentuojančiu futbolo klubu „Atlantas“. Klubo tikslas ne tik aukščiausi rezultatai profesionaliame sporte, bet ir jaunų, perspektyvių žaidėjų ugdymas.

Uosto direkcija neabejinga uostamiestyje organizuojamoms tradicinėms šventėms, didžiausiems miesto renginiams. Įmonė pasirašė bendradarbiavimo sutartį ir su asociacija „Klaipėdos džiazo festivalis“, kuri šiemet surengs XXIII Klaipėdos pilies džiazo festivalį.

„Vienas iš mūsų prioritetų – jaunosios kartos ateitis, jos sportinis užimtumas, tad pasirašėme bendradarbiavimo sutartis su sporto įstaigomis, kurių dėmesys skirtas jaunimui. Džiaugiamės galėdami prisidėti ir prie svarbių, Klaipėdą garsinančių kultūrinių renginių“, – teigia Klaipėdos valstybinio jūrų uosto direkcijos generalinis direktorius Arvydas Vaitkus.

Apklausa
X apklausa