Klaipėdos uoste lankėsi NATO pareigūnai

2017 03 29
Klaipėdos uoste lankėsi NATO pareigūnai

Klaipėdos valstybinio jūrų uosto direkcijoje lankėsi NATO pareigūnai, domėjęsi uosto saugumu. Svečiams pristatyta Klaipėdos uosto veikla, plėtros planai bei čia įdiegtos saugumo technologijos.

NATO Jungtinių pajėgų vadavietės Briunsiumo (Nyderlandų Karalystė) komanda Uosto direkcijoje supažindinta su uosto patirtimi gabenant karinius krovinius bei terminalų pajėgumu. Delegacija lankėsi konteinerius ir ro-ro techniką kraunančiuose uosto terminaluose.

Surengus ekskursiją laivu  po Kuršių marias, pareigūnai turėjo galimybę iš arti pažvelgti į uostą ir išgirsti apie kompanijų veiklą.

„Klaipėdos uostas krauna ne tik trąšas, grūdus, naftą ir kitas žinomas krovinių rūšis, bet yra puikiai pasirengęs priimti ir priima NATO krovinius. Galime sakyti, jog Klaipėdos uostas yra vartai NATO  kroviniams į Lietuvą“, – sakė Klaipėdos valstybinio jūrų uosto direkcijos rinkodaros ir bendrųjų reikalų direktorius Artūras Drungilas.

Klaipėdos uostas yra įgijęs patirtį ir yra žinomas transportuojant ISAF ir NATO Tarptautinių saugumo paramos pajėgų operacijai Afganistane reikalingus nekarinius krovinius, turimą infrastruktūrą išnaudoja ir į Lietuvą dislokuojant NATO batalionui reikalingą karinę techniką bei ginkluotę.

Apklausa
X apklausa