Išrinktas naujasis Lietuvos jūrų krovos kompanijų asociacijos prezidentas

2017 04 03
Išrinktas naujasis Lietuvos jūrų krovos kompanijų asociacijos prezidentas

Lietuvos jūrų krovos kompanijų asociacija (LJKKA) turi naują prezidentą. Juo išrinktas UAB Birių krovinių terminalo generalinis direktorius Vidmantas Dambrauskas. Šias pareigas jis perėmė iš UAB Klaipėdos konteinerių terminalo generalinio direktoriaus Vaidoto Šileikos.

V. Dambrauskas pabrėžė, kad jo kaip LJKKA prezidento pareiga bus tęsti darbą sprendžiant uosto kompanijoms aktualius klausimus.

„Naujosios pareigos įpareigoja atstovauti visai asociacijai, o ne vienai įmonei. Narių yra daug. Ankstesnysis LJKKA prezidentas Vaidotas Šileika per dvi kadencijas eidamas pareigas nesinaudojo savo padėtimi savireklamai ar gindamas išskirtinai savo įmonės interesus. Jis buvo labai etiškas šiuo požiūriu ir kiti asociacijos nariai jam už tai dėkojo“, – teigė V. Dambrauskas.

Viceprezidentais jis pasirinko minėtąjį Vaidotą Šileiką, UAB Klaipėdos konteinerių terminalo generalinį direktorių, ir Rimantą Jušką, laivų krovos AB „Klaipėdos Smeltė“ vadovą.

LJKKA įkurta 1999 m. Po asociacijos vėliava susibūrusios septyniolika Klaipėdos uoste veikiančių krovos įmonių bei Klaipėdos universitetas, Lietuvos aukštoji jūreivystės mokykla ir VšĮ Klaipėdos laivybos tyrimų centras.LJKKA kaip šakinė asociacija priklauso Lietuvos konfederacijai bei Europos privačių uosto operatorių federacijai (angl. FEPORT).

Algimanto Kalvaičio nuotrauka

Apklausa
X apklausa