Išrinktas Uosto direkcijos infrastruktūros direktorius

2017 04 05
Išrinktas Uosto direkcijos infrastruktūros direktorius

Klaipėdos valstybinio jūrų uosto direkcijos infrastruktūros direktoriumi išrinktas Uosto direkcijos Plėtros ir akvatorijos priežiūros departamento direktorius, pastaruoju metu laikinai einantis infrastruktūros direktoriaus pareigas Vidmantas Paukštė. Jis šias pareigas pradės eiti nuo balandžio 7 dienos.

Paskelbtame konkurse šioms pareigoms užimti pretendavo 13 asmenų. Uosto direkcijos generalinio direktoriaus įsakymu sudaryta komisija pirmame etape įvertino pretendentų veiklos programas, išsilavinimą, darbo patirtį bei kitus kriterijus. Antro etapo metu trys labiausiai reikalavimus atitikę kandidatai buvo pakviesti pokalbiui žodžiu.

„Tarp konkurse dalyvavusių pretendentų iš tikrųjų buvo stiprių kandidatų, kurie buvo pakviesti į antrąjį atrankos etapą. Buvo pasirinktas didžiausią patirtį, kompetenciją ir tinkamą kvalifikaciją turintis žmogus“, – sako komisijos pirmininkas, Uosto direkcijos ekonomikos ir finansų direktorius Martynas Armonaitis.

Kaip rodo praktika, infrastruktūros direktoriaus pareigybė reikalauja didelės kompetencijos, patirties, išmanymo ir atsakomybės. Vidmantas Paukštė turi sukaupęs didelę patirtį, sėkmingai dirbęs su tokiais projektais kaip SGD terminalo projekto įgyvendinimas, puikiai išmano uosto specifiką. Devynis mėnesius laikinai ėjęs šias pareigas, jis įrodė, kad gali sėkmingai vadovauti ir prisiimti atsakomybę už viso uosto infrastruktūrą.

43 metų Vidmantas Paukštė Uosto direkcijoje dirba nuo 2005 metų lapkričio. Tais metais jis pradėjo eiti projektų vadovo pareigas. Po metų tapo vyriausiuoju projektų vadovu. 2010 m. jis buvo paskirtas infrastruktūros departamento vadovu ir buvo atsakingas už Uosto direkcijos strateginiame plane numatytų projektų įgyvendinimą. Nuo 2013 m. vidurio V. Paukštė ėjo Plėtros ir akvatorijos priežiūros departamento direktoriaus pareigas. Jis taip pat buvo paskirtas atsakingu už SGD terminalo projekto įgyvendinimą. Nuo praėjusių metų liepos V. Paukštė devynis mėnesius laikinai ėjo infrastruktūros direktoriaus pareigas.

V. Paukštė Vilniaus universitete yra įgijęs inžinerinės geologijos ir hidrogeologijos bakalauro bei inžinerinės geologijos magistro laipsnį. Vilniaus universiteto Tarptautinio verslo mokykloje įgyta tarptautinio verslo vadybininko kvalifikacija.

Apklausa
X apklausa