Uosto direkcija – už jaunimo sportinį užimtumą

2017 04 12
Uosto direkcija – už jaunimo sportinį užimtumą

Socialiai atsakinga įmonė ir miesto bendruomenės dalis, Klaipėdos valstybinio jūrų uosto direkcija, neabejinga sportininkams ir jų pasiekimams. Tęsdama partnerystę su įstaigomis, Uosto direkcija pasirašė bendradarbiavimo sutartis su Klaipėdą ir Lietuvą reprezentuojančiomis sporto komandomis.

Klaipėdos uostas pagal savo veiklos pobūdį jaučia norą ir pareigą prisidėti prie sportinių projektų, puoselėjančių jūrines tradicijas, taip pat skatinančių vaikų ir jaunimo sportinį užimtumą bei garsinančių šalies ir miesto vardą.

Rankos dėl bendradarbiavimo sukirstos su Lietuvos buriuotojų sąjunga, vienijančia apie 600 buriuotojų, jaunimą ugdančiu sporto klubu „Dviratukas“, krepšinio komanda „Nafta-Uni-Akvaservis“ bei ką tik su aukščiausiais apdovanojimais iš Europos sunkiosios atletikos čempionato grįžusiu Klaipėdos sunkiosios atletikos sporto klubu.


„Mūsų valstybė maža, tačiau, kaip rodo sportininkų rezultatai, esame ambicinga šalis. Būdami Klaipėdos bendruomenės dalimi jaučiame pareigą prisidėti prie mieste veikiančių sporto įstaigų, ugdančių perspektyvius sportininkus, didelį dėmesį skiriančių jaunimo užimtumui, kurie ateityje garsins mūsų miestą ir visą valstybę“,  – teigia Klaipėdos valstybinio jūrų uosto direkcijos generalinis direktorius Arvydas Vaitkus.

Apklausa
X apklausa