Klaipėdos uostas dalyvavo pasaulinėje transporto parodoje

2017 05 12
Klaipėdos uostas dalyvavo pasaulinėje transporto parodoje

Miunchene (Vokietija) įvyko kas dvejus metus rengiama paroda „Transport Logistic 2017“. Šis renginys laikomas viena didžiausių verslo platformų pasaulyje, vienoje vietoje sutelkiančių logistikos ir transporto pramonės lyderius. Parodoje dalyvavo aštuonios Klaipėdos uosto įmonės.

„Dalyvavimo šioje parodoje tikslas yra ne tik pristatyti Klaipėdos uostą, kas labai svarbu, bet ir įgyti naujų žinių bendraujant su stambiausiomis Europos ir Azijos transporto, logistikos kompanijomis. Šis renginys – puiki galimybė užmegzti verslo ryšius su pasaulio pramonės lyderiais“, – sako Klaipėdos valstybinio jūrų uosto direkcijos generalinis direktorius Arvydas Vaitkus.

Parodoje buvo pristatyti visi transporto sektoriai bei specializuotų paslaugų teikėjai. Vienoje vietoje susibūrę dalyviai pristatė transporto produktus ir paslaugas, teikiamas keliais, geležinkeliais, oru, vandens ir mišriais keliais, siūlomi specialių krovinių gabenimo sprendimai. Parodoje interesantams buvo demonstruojami ir naujausi šio sektoriaus moksliniai tyrimai, pažangiausios informacinės technologijos ir kita. Parodos metu vyko daugybė kitų renginių: specializuoti forumai, seminarai, kontaktų mugės.

Tarptautinė paroda šiemet sutelkė 2162 dalyvius iš įvairių pasaulio valstybių. Organizatorių duomenimis, parodą aplankė apie 60 tūkstančių interesantų iš 120 šalių.

Uosto direkcijos iniciatyva Klaipėdos uostas parodoje buvo pristatytas septintą kartą. 64 kv. m dydžio ekspozicijoje dalyvavo aštuonios įmonės: AB Klaipėdos jūrų krovinių kompanija (KLASCO), AB „Klaipėdos nafta“, UAB JKKA „Bega“, UAB Klaipėdos konteinerių terminalas, UAB „Baltijos pervežimai“, UAB „Eurochem Logistics International“, UAB BPA ir Klaipėdos valstybinio jūrų uosto direkcija.

Apklausa
X apklausa