Kviečiame registruotis ir dalyvauti „drakonų“ laivų lenktynėse

2017 05 19
Kviečiame registruotis ir dalyvauti „drakonų“ laivų lenktynėse

Klaipėdos valstybinio jūrų uosto direkcija septintus metus iš eilės Jūros šventės metu surengs pramoginį renginį klaipėdiečiams ir miesto svečiams – vikingų laivų „drakonų“ lenktynes Klaipėdos valstybinio jūrų uosto direkcijos taurei laimėti. Komandos jau kviečiamos registruotis į paskutinį šių metų liepos savaitgalį vyksiantį renginį.

„Drakonų“ laivų lenktynės – tai kasmet didelio susidomėjimo ir dalyvių aktyvumo sulaukiantis renginys. Pernai jame dalyvavo maksimalus dalyvių skaičius – 40 komandų.

Norintiems dalyvauti pramoginiame renginyje tereikia suburti komandą, sukurti šūkį arba prisistatymą ir pasirūpinti gera nuotaika. Kiekviena komanda turės išsirinkti savo kapitoną, vairininką ir būgnininką. Dalyviai gali būti įvairaus amžiaus ir lyties, tiesa, irkluojantys turėtų būti ne jaunesni kaip 18 metų asmenys, t. y. pilnamečiai. Varžybose negali dalyvauti profesionalūs irkluotojai.

„Drakonų“ laivais ir kita reikalinga įranga pasirūpins lenktynių organizatorius – Uosto direkcija. Įmonė visiems dalyviams surengs išankstines treniruotes, apmokymus ir instruktažus.

„Drakonų“ laivų lenktynės Jūros šventės metu, liepos 29-ąją, vyks Danės upėje nuo Jono kalnelio kanalo iki Pilies tilto. Trasos ilgis 600 m.

Dalyviai registruojami el. paštu i.novikova@port.lt iki 2017 m. liepos 17 d.

Daugiau informacijos tel. +370 46 499781, +370 615 32239.

Apklausa
X apklausa