Vienija jėgas miesto labui

2017 06 20
Vienija jėgas miesto labui

Klaipėdos valstybinio jūrų uosto direkcija pasirašė bendradarbiavimo sutartį su asociacija „Mano miestas Klaipėda“. Abi organizacijas vienija bendras tikslas – geri darbai savo miestui.

Simboliška, jog bendradarbiavimo sutartis pasirašyta asociacijai minint aštuntąjį gimtadienį. Šiuo metu asociacija "Mano miestas Klaipėda“ vienija daugiau kaip 300 narių, kurie tiki, jog įgyvendinant gerus darbus miestas gali tapti dar patrauklesniu gyventi.

"Tai, kad tokį būrį žmonių, nepaisant pareigų, politinių pažiūrų, vienija bendras tikslas – geri darbai savo miestui, uždega tikėjimu, kad šis miestas tikrai gali tapti dar patrauklesniu gyventi, kurti ir džiaugtis. Man be galo džiugu, kad Uosto direkcija, kuri kaip socialiai atsakinga įmonė taip pat skiria didžiulį dėmesį miesto gerovei ir pasirašo bendradarbiavimo sutartį su asociacija „Mano miestas Klaipėda“. Tikiu, kad veikdami kartu galime dar daugiau nuveikti mūsų miesto labui", – sakė Klaipėdos valstybinio jūrų uosto direkcijos generalinis direktorius Arvydas Vaitkus, už darbus padėkojęs asociacijos prezidentei Indrei Butvilei ir paspaudęs ranką naujajam prezidentui Aleksui Bagdonavičiui.

Uosto direkcija kartu su asociacija "Mano miestas Klaipėda“ ketina įgyvendinti projektus, prisidėsiančius prie miesto puoselėjimo.

Uosto direkcija, kaip socialiai atsakinga įmonė, ir dabar skiria nuolatinį dėmesį miesto gerovei: investuojama į privažiuojamųjų kelių statybą ir renovaciją, prisidedama prie miesto kultūrinių, sporto renginių, socialinių projektų.  Per pastaruosius 16 metų Uosto direkcija įvairiems mieste vykdomiems projektams skyrė apie 55 mln. eurų.

Apklausa
X apklausa