Danės upėje – azartiškos „drakonų“ valčių lenktynės

2017 07 26
Danės upėje – azartiškos „drakonų“ valčių lenktynės

Jūros šventės metu jau septintą kartą Danės upėje neįprastomis valtimis irsis azarto mėgėjai. Jie susirungs šimtus dalyvių ir sirgalių sutraukiančiose, Klaipėdos valstybinio jūrų uosto direkcijos organizuojamose „drakonų“ valčių lenktynėse. Ketvirtadienį Danės upėje pradedamos pirmosios treniruotės, kurios tęsis ir penktadienį.

Lenktynėse šiemet ketina dalyvauti 39 komandos, subūrusios daugiau kaip 400 dalyvių. Varžytis ant vandens pasirengusios ir daugelio uosto kompanijų, tarp jų ir Klaipėdos valstybinio jūrų uosto direkcijos, komandos.

„Jūros šventė jau nebeįsivaizduojama be šio renginio, tai tikrai labai gražus akcentas. Šios lenktynės kasmet padovanoja puikių akimirkų, sutraukia daug azartiškų, šventiškai nusiteikusių dalyvių. Į jas jau ne pirmus metus atvyksta ir komandos iš svetur. Šiemet sulauksime dviejų komandų iš Baltarusijos ir vienos iš Kaliningrado srities“, – pasakoja lenktynių organizatorė, Klaipėdos valstybinio jūrų uosto direkcijos Rinkodaros skyriaus specialistė Irina Novikova.

Uosto direkcijos organizuojamose varžybose gali dalyvauti visi norintys, dalyviai nėra skirstomi nei pagal amžių, nei pagal lytį, tiesa, svarbu būti sulaukus pilnametystės. „Drakonų“ valčių varžybose negali dalyvauti profesionalūs irkluotojai.

Prieš pagrindines lenktynes dalyviams kasmet sudaroma galimybė išbandyti „drakonų“ valtis treniruotėse. Jos Danės upėje vyks šį ketvirtadienį nuo 14 valandos ir visą penktadienį. Jūros šventės metu vykstanti regata pakoregavo lenktynių maršrutą. Lenktynės vyks naujoje atkarpoje – Danės upėje nuo Gluosnių skersgatvio iki burlaivio „Meridianas“. Trasos ilgis – 500 m.

Lenktynių startas – liepos 29 d. (šeštadienį) nuo 11.00 val. Apdovanojimai vyks 19 val. Kruizinių laivų terminale.

 

Apklausa
X apklausa