Miesto ir uosto bendradarbiavimas – svarus indėlis kuriant mažųjų klaipėdiečių gerovę

2017 08 31
Miesto ir uosto bendradarbiavimas – svarus indėlis kuriant mažųjų klaipėdiečių gerovę

Rugsėjo 1-osios išvakarėse po rekonstrukcijos ir plėtros darbų Naikupės g. 27, Klaipėdoje, iškilmingai atidarytas lopšelis-darželis "Puriena" – moderniausia ugdymo įstaiga uostamiestyje.

"Jaukus, šiuolaikiškas ir dvigubai didesnis nei buvo – toks šiandien lopšelis-darželis "Puriena". Tai pirmoji ikimokyklinio ugdymo įstaiga Klaipėdoje, kuri per pastaruosius kelis dešimtmečius yra ne tik renovuota, bet ir iš pagrindų rekonstruota, o naujas "Purienos" priestatas realiai tapo pirmuoju per visą šalies nepriklausomybės laikotarpį Klaipėdoje pastatytu lopšeliu-darželiu. Dėkoju visiems, dirbusiems ir prisidėjusiems, kad šis projektas būtų sėkmingai ir laiku įgyvendintas", – sakė Klaipėdos miesto meras Vytautas Grubliauskas.

Lopšelio-darželio rekonstrukciją ir plėtrą bendrai finansavo Klaipėdos miesto savivaldybė ir VĮ Klaipėdos valstybinio jūrų uosto direkcija. Darbų vertė – apie 3,42 mln. eurų, iš jų beveik 1,84 mln. – Uosto direkcijos indėlis.

"Uostas – tai ne tik krantinės, geležinkeliai, sandėliai, kroviniai. Mums tai yra ir visi klaipėdiečiai, dirbantys uoste, gyvenantys šalia uosto. Todėl Uosto direkcija džiaugiasi savo indėliu į mažųjų klaipėdiečių gerovę", – sakė VĮ Klaipėdos valstybinio jūrų uosto direkcijos infrastruktūros direktorius, pavaduojantis generalinį direktorių, Vidmantas Paukštė.

Lopšelis-darželis "Puriena" pastatytas 1967 metais, rekonstrukcija ir plėtra, pastatant naują priestatą, prasidėjo pernai vasarą. Šiandien, įgyvendinus projektą, bendras lopšelio-darželio plotas padidėjo dvigubai – iki beveik 3,3 tūkst. kv. metrų. Taip pat ši įstaiga galės priimti beveik du kartus daugiau vaikų nei iki šiol. "Purienoje" įrengtos šiuolaikiškos patalpos 19 vaikų grupių, sutvarkyta aplinka, nutiesti pėsčiųjų takai su kontrastingais paviršiais neįgaliesiems, įrengtos modernios ir saugios žaidimų aikštelės. Projektą įgyvendino viešųjų pirkimų konkursą laimėjusi bendrovė "Lyderio grupė".

Apklausa
X apklausa