Baltijos uostų atstovai susitinka krepšinio aikštelėje

2017 09 28
 Baltijos uostų atstovai susitinka krepšinio aikštelėje

Šiandien Rygoje prasidėjo dvi dienas truksiantis 15-asis Baltijos uostų krepšinio čempionatas. Krepšinio aikštelėje susitinka komandos iš Klaipėdos, Rygos, Ventspilio, Liepojos, Talino bei Kaliningrado uostų.

„Šis puikus sporto renginys yra šventė ne tik jo šeimininkams – Rygos uostui, bet ir visoms čia dalyvaujančioms Baltijos šalims. O krepšinio aikštelė yra ta vieta, kurioje bent trumpam galime pamiršti tonas ir išbandyti jėgas draugiškame čempionate. Taip pat tai gera galimybė pabendrauti su kolegomis bei stiprinti tarpusavio ryšius“, – sveikindamas čempionato dalyvius sakė Klaipėdos valstybinio jūrų uosto direkcijos generalinis direktorius Arvydas Vaitkus.

Į čempionatą suvažiavo apie 70 dalyvių iš šešių uostų. Komanda nugalėtoja paaiškės penktadienį, jai bus įteikta pereinamoji taurė.

Baltijos jūros uostų čempionatas nuo 2003 m. vyksta vis kitame uoste. Prieš dvejus metus čempionatas vyko Lietuvoje. Pirmajame Baltijos uostų krepšinio čempionate Taline Klaipėdos uosto krepšininkų komanda tapo čempionais.

Šiuo renginiu siekiama skatinti uostų darbuotojų bendradarbiavimą, palaikyti glaudesnius ryšius.

Apklausa
X apklausa