Klaipėdos uostui – aukso medalis

2017 10 02
Klaipėdos uostui – aukso medalis

Savaitgalį Rygoje vykusiame Baltijos jūsų uostų krepšinio čempionate absoliučiais lyderiais tapo Klaipėdos uosto krepšininkai. Sportininkai milžinišku skirtumu sutriuškino visus varžovus ir nugalėtojų taurę į Klaipėdą parvežė po kelerių metų petraukos.

Pirmiausia klaipėdiečiams teko susikauti su Talino krepšininkais – šio uosto komandą lietuviai nugalėjo 49 taškų skirtumu (83:34). Savo pranašumą mūsų šalies sportininkai įrodė ir prieš pastarųjų ketverių metų čempionus – Rygos krepšininkus. Prieš juos laimėta 33 taškais (86:53). Finale Klaipėdos uosto sportininkai susikovė su Liepojos komanda. Šio uostamiesčio komanda lietuviams nusileido 38 taškais (71:33).

"Noriu pasidžiaugti mūsų veržlia ir jaunatviška komanda. Vyrai atidavė visas savo jėgas ir pademonstravo, kad esame nepralenkiami ne tik savo uosto rezultatais, bet ir sporto arenoje. Mūsų krepšininkų dėka po 7 metų pertraukos pereinamoji taurė ir aukso medaliai grįžo į Klaipėdą", – sveikino Klaipėdos valstybinio jūrų uosto direkcijos generalinis direktorius Arvydas Vaitkus.

Baltijos uostų čempionatas vyko 15-ąjį kartą, į jį suvažiavo apie 70 dalyvių iš šešių uostų (Klaipėdos, Talino, Rygos, Liepojos, Venspilio ir Kaliningrado). Šie čempionatai nuo 2003 m. vyksta vis kitame uoste. Prieš dvejus metus čempionatas organizuotas Lietuvoje. Kitąmet krepšininkai susitiks Liepojoje.

Apklausa
X apklausa