Įvertintas Klaipėdos valstybinio jūrų uosto direkcijos indėlis į verslo plėtrą

2017 10 03
Įvertintas Klaipėdos valstybinio jūrų uosto direkcijos indėlis į verslo plėtrą

Klaipėdos prekybos, pramonės ir amatų rūmai (KPPAR) apdovanojo Klaipėdos valstybinio jūrų uosto direkciją už dedamas didžiules pastangas prisidėti prie regiono ir visos Lietuvos verslo plėtros. Direkcijai įteiktas padėkos ženklas "Už verslo plėtrą".

"Ačiū, kad esate kartu, suprantate verslo bendrystės svarbą ir ja dalinatės su mumis. Tik realus rezultatas, veikimas savo narių labui ir yra svarbiausia ilgaamžiškumo sąlyga. Būdami reikalingi, peržengsime 100 metų veiklos slenkstį ir eisime tolyn", – sakė KPPAR generalinis direktorius Viktoras Krolis.

Uosto direkcija įvertinta už nuolatines ir laiku atliekamas investicijas į uosto infrastruktūrą, kurios leidžia privačiam verslui planuoti savo veiklą ir įgyvendinti suprastruktūros projektus. Būtent tai padeda Klaipėdos uostui veržtis į lyderių pozicijas – jis išlaiko sparčiausią vidutinės metinės uosto krovos augimą (5,5 proc.).

"Jeigu norime būti konkurencingi, turime nuolat tobulinti uostą. Laiku atliktos investicijos į infrastruktūrą duoda žaibišką grąžą ir finansinę naudą visam verslo sektoriui. Vienas Uosto direkcijos investuotas euras į infrastruktūros plėtrą ir gerinimą paskatina vidutiniškai 2,02 eurų privačių investicijų į uosto suprastruktūrą. Mūsų visų pastangos nuolat investuoti į infrasrtuktūrą duoda apčiuopiamų vaisių – dėl geros mūsų, kaip valstybinės įmonės, ir privataus verslo sinergijos, Klaipėdos uostas pernai tapo absoliučiu lyderiu pagal krovinių apyvartą tarp Baltijos valstybių uostų. Lyderio pozicijas išlaikome ir šiemet", – po apdovanojimų ceremonijos sakė padėkos ženklą atsiėmęs Klaipėdos valstybinio jūrų uosto direkcijos infrastruktūros direktorius Vidmantas Paukštė.

Šiais metais Klaipėdos prekybos, pramonės ir amatų rūmai, siekdami verslo bendrystės, rūmų narių aktyvumo bei pagerbdami 2017 m. sparčiausiai augusias ir stiprėjusias įmones, paskelbė verslo nominacijų "Veržlus startas" ir "Už verslo plėtrą" konkursą. Šio konkurso dalyvius pasiūlė bei nugalėtojus išrinko rūmų nariai, aktyviai už nominantus buvo balsuota internete. Nugalėtojai paaiškėjo tik scenoje atplėšus vokus.

Apklausa
X apklausa