Studentams – apie galimybes Klaipėdos uoste

2017 10 24
Studentams – apie galimybes Klaipėdos uoste

Tradicinėse Klaipėdos universiteto "Karjeros dienose" ne pirmus metus dalyvauja ir Klaipėdos valstybinio jūrų uosto direkcija. Į Uosto direkciją atvykę studentai supažindinti su uosto veikla ir specifika, perspektyvomis bei specialistų poreikiu jame.

"Mūsų veikla yra puikus verslo ir valstybės sinergijos pavyzdys, tai patvirtina rezultatai, nes nuo 2016 m. Klaipėdos uostas pagal krovinių apyvartą yra lyderis Baltijos jūroje. O uosto reikšmė regionui, valstybei yra milžiniška. Suskaičiuota, kad uoste ir su uostu susijusiose įmonėse dirba apie 58 tūkstančiai darbuotojų. Esu įsitikinęs, kad ir jūsų šeimose taip pat yra dirbančių uoste arba su juo susijusiose įmonėse", – studentams pristatydamas uosto veiklą sakė Klaipėdos valstybinio jūrų uosto generalinis direktorius Arvydas Vaitkus.

Klaipėdos valstybinio jūrų uosto direkcijoje kasmet praktiką atlieka nemažas būrys studentų, iš kurių dalis čia įsidarbina. Pernai praktiką direkcijoje atliko 31 studentas iš 5 mokslo įstaigų.

"Mums svarbu ne tik motyvuoti pas mus dirbančius žmones, bet mes orientuojamės ir į tai, kad priimtume jaunąją kartą. Iš tikrųjų agituoju likti Lietuvoje, nes čia galima dirbti ir užsidirbti. O Klaipėdos uosto įmonėse vidutinis atlyginimas yra apie 2–2,5 karto didesnis už Lietuvos atlyginimų vidurkį", – pabrėžė A. Vaitkus.

Studentai taip pat domėjosi ne tik įsidarbinimo perspektyvomis, bet ir uosto plėtros galimybėmis bei planais.

Apklausa
X apklausa