Tarp sėkmingai dirbančių įmonių – Uosto direkcija

2017 12 18
Tarp sėkmingai dirbančių įmonių – Uosto direkcija

Tradiciškai baigiantis metams Lietuvos pramonininkų konfederacija (LPK) pagerbia šalies įmones, dirbusias sėkmingai ir metus baigsiančias gerais rezultatais. „Sėkmingai dirbančios įmonės“ apdovanojimas įteiktas ir VĮ Klaipėdos valstybinio jūrų uosto direkcijai.

Kasmet LPK siekia įvertinti sėkmingai Lietuvoje kuriančias ir verslą vystančias įmones, jų vadovų ir specialistų pasiekimus. Yra vertinamos teikiamos paslaugos, pelningumas, investicijos, eksportas, darbo našumo rodikliai ir kiti kriterijai. Šiemet išrinkta ir pagerbta 15 sėkmingai dirbančių Lietuvos įmonių.

Uosto direkcija yra atsakinga už uosto vystymą, infrastruktūros tobulinimą ir uosto veiklos administravimą. Uosto direkcija nuolat investuoja į uosto infrastruktūrą – kasmet investuojama dešimtis milijonų eurų. Nuolatinės investicijos daro uostą konkurencingą ir leidžia savo investicijas planuoti uosto naudotojams siekiant gerų krovos rezultatų.

Antrus metus iš eilės Klaipėdos uostas pagal krovinių apyvartą išlaiko absoliutaus lyderio pozicijas tarp Baltijos valstybių uostų. Per vienuolika šių metų mėnesių Klaipėdos uoste krauta 39,22 mln. t krovinių, tai yra 6,5 proc. daugiau nei per tą patį laikotarpį pernai. 2016 m. metinė krovinių apyvarta siekė 40,1 mln. t.

Apklausa
X apklausa