Pagerbti Uosto direkcijos senjorai

2017 12 18
Pagerbti Uosto direkcijos senjorai

Artėjant gražiausioms metų šventėms, tradiciškai VĮ Klaipėdos valstybinio jūrų uosto direkcija pagerbia buvusius Uosto direkcijos darbuotojus, iš kurių nemaža dalis uostui atidavę ne vieną dešimtmetį. Šįkart Uosto direkcijoje gausiai susirinkusius senjorus sveikino ir susisiekimo ministras.

„Žinau, kad jums rūpi uosto veikla, ir kokį uostą turime šiandieną, yra Jūsų darbo vaisiai. Džiaugiuosi, kad Uosto direkcijos vadovybė turi gražią tradiciją sukviesti buvusius savo darbuotojus. Kai jūs čia pradėjote dirbti, uostas buvo žymiai mažesnis, ir tik dėl ambicingų idėjų ir planų turime tokį uostą. Šiandieną uostas taip pat turi ambicingų planų“, – telekonferenciniu ryšiu į buvusius Uosto direkcijos darbuotojus kreipėsi ir artėjančių švenčių proga sveikino susisiekimo ministras Rokas Masiulis.

Uosto direkcija buvusius savo darbuotojus prieš šv. Kalėdas sukviečia jau penktus metus iš eilės.

„Džiaugiuosi, kad tokius susitikimus pradėjome 2013 m., ir tai jau tapo gražia tradicija. Nuoširdžiai dėkoju kiekvienam iš Jūsų už praeitį ir dabartį, už Jūsų darbus. Mums labai svarbu žinoti praeitį, išgirsti Jūsų patarimus ir įžvalgas, kad vystydami uostą nepadarytume klaidų“, – sakė Klaipėdos valstybinio jūrų uosto direkcijos generalinis direktorius Arvydas Vaitkus.

Pristačius šiandienę uosto veiklą, rezultatus bei uosto plėtros planus, senjorai mielai dalijosi savo įžvalgomis bei aktyviai diskutavo įvairiais uosto klausimais.

Apklausa
X apklausa